| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Skarbowców

Dekoracje do filmu "Lalka" W. Hasa

2005 - Przebudowa ulicy Skarbowców (zkończona)

2017

2017 - Rozbudowa ul. Skarbowców

OBIEKTY - ul. Skarbowców
1
5
4
6
8
Więcej (46)
Obiekty w okolicy
Mobi sp. z o.o.
60
m
Wrocław
Pawilon handlowy
81
m
Wrocław
Apartamenty Skarbowców
93
m
Wrocław
Skarbowców 25
94
m
Wrocław
Skarbowców 23
98
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Racławicka Center

Obiekt jest w trakcie budowy
Zbudowano: 2012
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+3 głosów:3
O, TadPiotr! Dawno nie widziany, piękne zdjęcie!
2013-02-28 15:01:37 (13 lat temu)
Tadeusz Piotrowski
 
+4 głosów:4
Dziękuję! Zdjęcia mam, ale kiedy to umieszczać... czasem coś szturchnie i .... jednak dam!
2013-02-28 15:06:42 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
W tym budynku od czerwca działa przedstawicielstwo najstarszego koreańskiego banku Shinhan Bank. Nie prowadzi działaności operacyjnej, ale monitoruje inwestycje kredytowane przez bank.
2014-07-11 11:43:46 (11 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do Tadeusz Piotrowski: Piękne ukłony Tadziu, kopę lat!
PS. Z Kazikiem spotykamy się regularnie na fotopolskich spotkaniach, nawet gorzałkę pijamy:)
2013-02-28 15:30:25 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+3 głosów:3
do † Festung: Piją zwłaszcza ci co po południu muszą odjechać!;-)
2013-02-28 16:09:28 (13 lat temu)
2015-08-30 18:18:35 (10 lat temu)
do Cristoforo: Dzięki za sprawdzenie!
2015-08-30 18:20:40 (10 lat temu)
Zmarnowany potencjał tego miejsca.
2018-10-23 10:17:06 (7 lat temu)
Parę lat temu próbowałem się tu wbić ;)
2020-04-15 19:17:11 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Nie wpuścili?
2020-04-15 19:42:28 (6 lat temu)
do Columba livia: Próbowałem, ale czujny wzrok zza szyby mnie zniechęcił, więc ruszyłem w teren i obadałem co nieco ;)
PS. Uważam, że zdjęcia zrobione np. od 22 marca 2020, (gdy w Polsce było 547 zakażonych na koronawirusa, a zmarło 5 ludzi)
powinny być oznaczone dyskretną ikonką tego podstępnego drania.
Zdjęcia kolegów, którzy teraz wychodzą w teren i dokumentują zasługują na szczególne wyróżnienie.
Dzisiaj w Polsce jest zakażonych 7202 ludzi, zmarło 263.
W ościennych państwach jest jeszcze gorzej.
2020-04-15 20:01:50 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Ciekawy pomysł z tą ikonką i wyróżnieniem koleżanek oraz kolegów dokumentujących od 22 marca nasze otoczenie. W wielu państwach Europy liczba nowych zakażeń od ponad 2 tygodni spada - w Niemczech spadła o ok. 80%, we Włoszech i Hiszpanii o kilkadziesiąt %. W Polsce też "spadła" w ostatnich dniach - a to dlatego, że przez święta robiono o połowę mniej testów na tego wirusa - teraz znów wzrośnie bo laboratoria wróciły do pracy.
( a mi jak na złość uszkodzeniu uległ obiektyw - futerał z aparatem odczepił się od paska i spadł na betonową posadzkę - efekt - zdecentrowane soczewki... - na szczęście mam drugi obiektyw choć nie tak szerokokątny ... )
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Aparat
2020-04-15 20:10:36 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Wyróżnienie wyróżnieniem, ale także pieczątka postawiona na zdjęciach historycznych, to wzbogaca portal i oznacza, że reagujemy na ważne wydarzenia.
Piotrze, przybij pieczątkę na zdjęciach z czasu pandemii. Nie pożałujesz.
Ja dokumentuję co się da, jednak nie oznacza to, że będę wrzucał na nasz portal. Głównie filmuję. Ostatnio poświęciłem swoją torbę na laptopa, wyrwałem w niej dziurę i zagnieździłem Hero7. Także moja najnowsza koszula poszła pod nożyczki i igłę, bo kieszonka była za duża :)
2020-04-15 20:34:14 (6 lat temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do Wacław Grabkowski: Moje prywatne zdanie jest takie - osoby które wychodzą z domu "dokumentować" i nie robią tego zarobkowo, ani przy okazji drogi do pracy, wykazują się skrajną nieodpowiedzialnością. Zdjęcia np. stawu zrobione w czasie pandemii na pewno nie wzbogacą portalu, a tylko pokazują niefrasobliwość niektórych użytkowników. Oczywiście nie da się rozdzielić, czy focił bo się nudził, czy focił jak jechał do pracy.
2020-04-15 20:48:20 (6 lat temu)
sebasr
 
do ylooC: No... Nawet, jeśli tam nikogo innego nie było? W tym rejonie nie ma tłoku... ;-)
2022-05-18 23:23:32 (4 lata temu)
Wincenty Miros
 
+1 głosów:1
Nie wszyscy wiedzą lub nie pamiętają, że zielony teren za biurowcami to dawne wysypisko gruzów z rejonu ul.Gajowickiej. Prawdopodobnie, chociaż minęło ok. 60 lat od czasu zakończenia zwożenia gruzu wciąż jest to teren nasypowy i z tego powodu wynika niemożliwość zabudowy.
2022-06-21 11:53:14 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Boczne ujęcie od strony Skarbowców jednego z dwóch budynków.
Racławicka Center.
2013
-
2015
2013
-
2016
2015
-
2018
2016
-
2019
2018
-
2019
2019
-
2022
2019
-
2022
2022
-
2022
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet