| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Elektromontaż
Najbliższe obiekty nieistniejące
Zarząd Spółdzielni Pracy Usług Kom...
46
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 12 - Swobodna ...
84
m
Wrocław
Kino "Deli"
94
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 14 - Swobodna ...
110
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 3
119
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Elektromontaż

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2004
Dawniej: Technikum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Cristoforo
 
+2 głosów:2
Na pierwszym planie ruiny budynku Zarządu Spółdzielni Pracy Usług Kominiarskich "Florian", który załapał się na rozbiórkę razem z Elektromontażem w związku z przyszłą budową Arkad Wrocławskich. Na początku 2004 r. spółdzielnia przeniosła się na Owsianą i Tęczową. Budynek miał adres ul. Powstańców Śląskich 8. Jest to jak dotąd jego jedyne zdjęcie, albo raczej tego co z niego zostało.
2011-10-24 19:48:48 (14 lat temu)
wito,
 
+2 głosów:2
Śpieszmy się fotografować zabytki, tak szybko odchodzą :)
2011-10-25 14:39:10 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do wito,: To nie był zabytek na szczęście.
2011-10-25 15:21:48 (14 lat temu)
esski
 
HA! Liczyrzepka... nasza lokalna dolnośląska loteria, Do tego nieznany mi zupełnie banerek reklamowy , filmównajwyższej jakości, ORWO.
2012-10-07 02:03:16 (13 lat temu)
Nieznany ? W sensie produktu? To takie przesilenie różnego koloru w różnych latach jego stosowania, najczęściej czerwonego w `70 - tych :)
2012-10-07 02:08:05 (13 lat temu)
W głębi stare modele kiosku Ruchu i budki telefonicznej.
2012-10-07 10:56:11 (13 lat temu)
esski
 
do YouPiter: Nie, nie o ten wytworny wyrób bratniego superproduktu mi chodzi, nie pamiętam tego banerka wiszącego... gdzie?? przed czy też za estakadą?... ORWO znałem, robiłem fotki, koloru nie ruszałem, gdyż w mej domowej ciemni było miejsce tylko na wszelkie odcienie szarości z bielą i czernią włącznie.
2012-10-07 04:17:58 (13 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do esski : Neon ORWO widoczny jest moim zdaniem za estakadą. Teraz tam jest galeria Arkady, a kiedyś - między Nasypową a Swobodną - stał spory gmach Elektromontażu i coś jeszcze. Zresztą przy lewym skraju zdjęcia, poniżej ORWO, widoczne jest na murze jakieś logo ("DW"?) i adres - Wrocław, ul. Nasypowa.
2012-10-07 15:01:12 (13 lat temu)
† ☻
 
do Dariusz Milka: Liczyrzepka
2012-10-07 13:48:23 (13 lat temu)
do † ☻: To też ale ten charakterystyczny stary rodzaj drewnianych kiosków (obok tramwaju). Parę lat temu jeszcze z rzadka występowały na działkach pracowniczych.
2012-10-07 18:37:43 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Popraw datę wykonania zdjęcia.
2010-12-27 19:55:50 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Jest dobra - 10 kwietnia 2004.
2010-12-27 19:57:19 (15 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ale datę 10 kwietnia mają też zdjęcia na których budynek jest jeszcze nietknięty.
2010-12-27 22:28:41 (15 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Chyba mi się przywidziało - widziałam dzisiejszą datę. Rozmawiałam jednocześnie przez telefon...:)
2010-12-27 22:51:44 (15 lat temu)
do mamik: Nie :) Na tej działce oprócz budynku stojącego przy ulicy była jeszcze oficyna - od niej zaczęły się prace rozbiórkowe i to ona jest widoczna na zdjęciu. Za plecami był budynek, który stał przy ulicy.
2010-12-27 22:32:58 (15 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Ok, rozumiem. Ale z drugiej strony, jeżeli to zdjęcie ma tylko rok 2004 to wskakuje przed zdjęcia z rozbiórki czyli z 10 kwietnia i chronologia się sypie ;-)
2010-12-27 22:37:27 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do mamik: Tak, nie wiedziałem jaki miesiąc wpisać bo nie wiem czy to maj, czerwiec czy lipiec. Akurat mi EXIFa na tym rozbiórkowym nie zapisało...
2010-12-27 22:39:43 (15 lat temu)
zuf
 
do Neo[EZN]: W ogóle to jakiś zakręcony jesteś. Rok też nie wiedziałeś jaki wpisać :))
2010-12-27 22:44:37 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do zuf: Rok przecież wpisałem na tej fotce z rozbiórki :) Ale miesiąca już nie znam więc nie wpisałem.
2010-12-27 22:50:18 (15 lat temu)
zuf
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Taa... Jasne... A z 2010 na 2004 to krasnoludki poprawiły :) Danusia dobrze widziała :) Dobrze, że czuwam na stanowisku!
2010-12-27 23:02:17 (15 lat temu)
do Danuta B.: Pewnie popatrzyłaś na datę dodania zdjęcia :)
2010-12-27 22:54:34 (15 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Takich małych liter nie widzę:)
2010-12-27 22:57:28 (15 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do zuf: O, to zaoszczędzę na doktorze od oczu!
2010-12-27 23:10:43 (15 lat temu)
Licho
 
Cztgery dni później z tej wystającej części już nic nie zostało:
2014-09-14 14:23:21 (11 lat temu)
Wincenty Miros
 
+2 głosów:2
Ul. Swobodna. Dawny budynek Elektromontażu. Obecnie w tym miejscu jest Galeria Arkady.
2020-07-08 19:08:19 (5 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
To nie Arkady, to Elekttomontaź, jedno miejsce, dwie zupełnie inne konstrukcje.
2020-07-08 20:21:41 (5 lat temu)
do esski : Panie esski. Proszę czytać uważnie to komentaż będzie zbyteczny. Przypisanie do Arkad Wrocławskich jest nieprawidłowe ponieważ powinno być przypisane do .
2020-07-08 23:03:40 (5 lat temu)
mamik
 
do Wincenty Miros: Zrobione.
2020-07-08 23:11:28 (5 lat temu)
esski
 
do Wincenty Miros: Czytać czytałem, z pierwszym strzałem po dokonaniu identyfikacji fota wylądowała nie w tym obiekcie, Po kilku godzinach oczekiwania wylądowałą tam, gdzie należy.
2020-07-08 23:23:35 (5 lat temu)
yani
 
Być może już jest...
2022-07-12 21:25:42 (3 lata temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
do yani: zdjęcie Zielaskowskiego, już mi tu gdzieś mignęło jako rozpoznane :)
2022-07-12 21:49:59 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do marekantoniusz:
Dzięki, już mam.
2022-07-12 21:57:13 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Świdnicka, widok na południe od pl. Kościuszki. W tle widoczny wiadukt kolejowy oraz nieistniejąca zabudowa ul. Swobodnej. Dziś w jej miejscu stoją Ark...
Budynek Elektromontażu nieco nazgryziony zębem (koparki, nie czasu)
5
1965
1965
-
2000
1965
-
2004
2003
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
Elektromontaż - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet