| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (31)
Obiekty w okolicy
Młodzieżowy Dom Kultury
21
m
Wrocław
Kamienica "Pod Słońcem"
27
m
Wrocław
Rafineria spirytusu Alberta Guttm...
38
m
Wrocław
Pawilon handlowy
42
m
Wrocław
Drobnera 12
44
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Deczko zniekształcone
2014-10-01 20:31:37 (11 lat temu)
Licho
 
Przybudówka do rozbiórki.
2015-06-19 17:43:35 (11 lat temu)
do Licho: A wygląda tak jakby świeżo tynk na niej położyli.
2015-06-19 22:06:03 (11 lat temu)
Biały do żółtego pasuje, dobrze że nie pomalowali tak jak tę kamienicę -
2014-09-22 20:30:40 (11 lat temu)
esski
 
do Columba livia: A co teraz jest tu na parterze, moja aktualizacja zakończyła się na wersji "Sklep z częściami do motorowerów".
2014-09-22 20:36:29 (11 lat temu)
do Columba livia: A może to tylko takie moje wrażenie widząc odsłoniętą jedynie lewą górną część kamienicy. Ale to i tak super bo kamienica jest ciekawa i tyle lat czekała na remont. a przejeżdżam obok dość często. Zastanawiam się tylko czy pani z pierwszego pietra będzie po takiej odnowie nadal wieszała na sznurku pranie złożone z całej garderoby :) ..... Hehe Jagielończyka 10 to chyba żadna kamienica nie jest w stanie przebić w kontraście :)
2014-09-22 20:44:19 (11 lat temu)
do esski : Sklep pod WSK-ą nadal hula :)
2014-09-22 20:46:19 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Wręcz przeciwnie, dzięki tej bieli kamienica się wyróżnia ;)
2014-09-30 15:49:35 (11 lat temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do robertlaurent - ja myślę, że nie powinno być Ci przykro. Jest ładnie :) Szkoda tylko, że takiej zabudowy jest tak mało.
2014-09-30 22:16:48 (11 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
A ja myślę że to krok w dobrym kierunku - budynki powinny być tłem, a nie pierwszym planem dla codziennego funkcjonowania miasta. Dziś polskie malowanie domów wygląda jak cała przestrzeń publiczna - pstrokato, krzykliwie i w stylu sześćdziesięcioletniej Barbie - "hej, a może popatrzysz na mnie? Patrz jak się super dziś zrobiłam!"
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2014-09-30 22:25:36 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Piękna jest każda z tych kamienic, kolor jest jaki jest
2014-09-30 22:36:53 (11 lat temu)
To ja się poddaje :)
2014-10-01 08:07:08 (11 lat temu)
esski
 
A ta na narożniku Drobnera @ Dubois jeszcze stoi? Kilka lat temu wszelkiej maści (forumowi) eksperci gazetowi przewidywali jej koniec. Miała się zapaść wedle ich wszechwiedzy zanim sąsiedni blok byłby ukończony. Blok stoi już kilka lat, a ten jak stał tak stoi.
2014-10-01 13:24:24 (11 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Wyróżniają się też "czystością". Czystością od reklam. Dopiero teraz można docenić piękno tych kamienic. A Młodzieżowy Dom Kultury mógłby darować sobie ten baner na balkonie i zafundować jakąś stylową tablicę informacyjną.
2014-10-01 12:45:36 (11 lat temu)
do esski : Stoi, stoi :) Pomysł oczywiście był aby zburzyć ale pod naciskiem poszli po rozum do głowy :) Założyli klamry, kamienice sprzedali aż w końcu odnowili a teraz są powierzchnie do wynajęcia.
2014-10-01 19:28:56 (11 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
Czy to, na czym stoi kucyk, to poniemiecka ścieżka rowerowa ?
2020-04-25 13:18:02 (6 lat temu)
do vigo: Pewnie ciąg dalszy tej z mostu Uniwersyteckiego
2020-04-25 13:46:13 (6 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+2 głosów:2
Polmozbyt na Dubois? Tam były motorowery.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: pomyłka
2026-01-30 19:52:15 (4 miesiące temu)
beznik
 
+2 głosów:2
Z podświadomości mi chyba wpadło : " Nie pal petów, nie pij wina - kup se motor Wierchowina"..;)
2026-01-31 14:37:55 (4 miesiące temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Dürgoy Marcin : Dzięki - to numer 3. Wszystko się zgadza.
2026-01-31 17:51:20 (4 miesiące temu)
yani
 
+2 głosów:2
do beznik:
Ja znam taką wersję: Nie pij wódki, nie pij wina - kup se rower "Ukraina"! :))
2026-01-31 14:41:42 (4 miesiące temu)
Askofer
 
do beznik: Mały wydatek - duży podatek.
2026-01-31 16:10:11 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet