| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234567891011następna
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Adler W61 od 1938-go.
2025-06-10 14:09:50 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Podmiana. Muzeum twierdzi, że to koniec lat 50. Od 1958
2022-09-14 10:52:49 (3 lata temu)
Podmiana.
2024-10-19 12:36:04 (rok temu)
mamik
 
Info dla Vetiego: wg książki telefonicznej z 1953 r. tutaj pod nr 52 mieściła się "Czechosłowacka Żegluga na Odrze"
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2022-01-04 23:09:07 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do mamik: No popatrz, ciekawostka...nawed niewiedzialem źe taką źegluge Czechoslowacjia miala. Wiem źe byla flota na Labie, wiem źe byla flota morska, ale teraz niemamy juź nic....jakoś to wszystko poznikalo w dzikej priwatizaciji podczas lat 90tych.....dziękuje za info....
2022-01-04 23:15:28 (4 lata temu)
mamik
 
do vetinari: No i wody za mało w rzekach żeby to miało sens.
2022-01-04 23:16:32 (4 lata temu)
tramdriver
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu są trzy dźwigi portowe (osobiście nazywałem je zawsze: pomarańczowy, dwa niebieskie, i biały). Kiedy usunięto czwarty, ten ,,biały''? Widać go na zdjęciu z 21 czerwca 2007.

2023-02-09 21:23:58 (3 lata temu)
Licho
 
Nie, nie mają.
2022-05-18 22:57:20 (4 lata temu)
06,12.1944 a oni robili jeszcze plany. Ordnung muss sein.
2023-03-29 15:38:29 (3 lata temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Desperado: Kilka miesięcy wcześniej jeszcze się bawili w zmienianie granic miejscowości – czyli w sumie pierdołę. Ta bocznica to przynajmniej miała być użytkowa w warunkach problemów transportowych spowodowanych wojną.
A projekt cokolwiek podobny do projektu bocznicy wąskotorowej starszego o prawie pół wieku.
2023-03-29 15:43:42 (3 lata temu)
Ta góra miału węglowego zostanie koło mieszkań? :-)
2024-03-30 10:37:45 (2 lata temu)
do Tadeusz Piotrowski: Pewnie tak, skoro sima była ciepła...
2024-03-30 11:21:56 (2 lata temu)
Woj11
 
do Jarosław Dubowski: Współczuję przyszłym mieszkańcom. Widziałem, jak wygląda nie tylko na zewnątrz, ale tez w środki mieszkanie przy mniejszej hałdzie
2024-03-30 11:24:52 (2 lata temu)
do Woj11: Dobrze pooglądać co się kupuje i gdzie ;-)
2024-04-06 11:03:29 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2024-09-13 11:51:49 (rok temu)
Jeżeli to jest basen portowy, to przypisanie do Odry jest bez sensu. Do Odry przypisany jest port i to wystarczy. A w ogóle, to Odra we Wrocławiu podzielona jest na odcinki: Górna, Dolna, Południowa i Północna, i tego należałoby sie trzymać, a nie przypisywać do całej Rzeki Odry (Wrocław).
2024-09-14 00:56:40 (rok temu)
Ismena
 
+1 głosów:1
Fajnie muszą tu mieć, jak zawieje od zachodu. A u nas głównie wieje od zachodu ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2025-10-27 02:42:56 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
102 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
2008
-
2009
2008
-
2009
2009
-
2010
2010
-
2011
2011
-
2011
2012
-
2014
2012
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2016
2015
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2017
2016
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2020
2019
-
2020
Port Miejski na archiwalnych mapach i planach
Port Miejski - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Port Miejski w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet