| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (11)
Obiekty w okolicy
Pomnik Fryderyka Chopina
21
m
Wrocław
Restauracja "Agawa"
50
m
Wrocław
Restauracja Haasego
56
m
Wrocław
Trejaż
63
m
Wrocław
Szalet ("nowy")
107
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Tę bzdurną imprezę było słychać kilka kilometrów dalej :-(
2015-06-21 22:19:57 (11 lat temu)
MHL
 
Było faktycznie stanowczo za głośno. Uszy mam zdrowe ale śpiewania młodej pani, występującej przed T.Drozdą, nie dałem rady słuchać, dopiero za stawem było ok ;). Kogoś srogo poniosło z poziomem nagłośnienia, myślałem by tam podejść i zwrócić uwagę, ale może zrobili to specjalnie, skoro większość słuchaczy już w podeszłym wieku i słuch już nie najlepszy ;) Takie imprezy mogłyby tam być co tydzień, ale bez tak spektakularnego nagłośnienia i dwóch ochroniarzy ;D Skromniej, ciszej i częściej. A sponsorem powinna być m.in. pobliska restauracja.
2015-06-22 12:02:05 (11 lat temu)
skrzypa
 
No to rzeczywiście macie pecha z tym repertuarem bo mieszkańcy Kozanowa i Pilczyc dzięki dobremu nagłośnieniu mieli darmowy koncert Andrea Bocelli wysłuchany na własnym balkonie :-) , a Andrea na prawdę był wspaniały tego piątkowego wieczora :-) zaś koncert odbył się na Stadionie Miejskim
2015-06-22 16:50:33 (11 lat temu)
do Licho: Dlaczego bzdurną? Bardzo fajny pomysł choć faktycznie mogło być nieco ciszej - występy słyszałem już na ulicy Spiskiej :)
2015-06-21 22:22:32 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Nie ma fajnych imprez :-)
Zarazy mi ptaki zagłuszały. Głośni byli tak, że się zastanawiałem, czy to nie gdzieś koło szpitala...
2015-06-21 22:26:09 (11 lat temu)
do MHL: No tak. Jeden pan ochroniarz trochę mnie śmieszył (ten po prawej stronie) bo srogim wzrokiem obserwował wszystkich nie zerkając nawet na boki i nie drapiąc się po głowie, żeby nie rozproszyć się. Szkoda jeszcze, że nie było więcej krzeseł / siedzisk a tak poza tym to faktycznie to jest fajne miejsce na tego typu koncerty - niestety bardzo rzadko się takie tu odbywają... Postawić stoliki, krzesła i restauracja miałaby spory przychód w taki weekendowy, pogodny dzień.
2015-06-22 20:01:15 (11 lat temu)
MHL
 
do Neo[EZN]: UM powinien zezwolić na podobnej wielkości restaurację po przeciwnej stronie placu, a część lub całość podatku z tych działalności powinna być przeznaczona na występy takie jak tamten, (choć właściwie wystarczyłoby postawić tam dwie młode skrzypaczki i dać nuty do utworów Chopina). Wybudowałbym tam tylko jakąś zdobioną, białą altanę, żeby nie trzeba było montować takiego zadaszenia i ogrodzenia :)
2015-06-22 21:39:01 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Doczekaliśmy się zdjęcia tej estrady :)
2016-05-29 21:37:45 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Też mnie uradowała ta fotka bo pamiętam estradę z dzieciństwa :)
2016-05-29 21:47:02 (10 lat temu)
s_mile
 
do Neo[EZN]: Ja również.
2016-05-29 21:53:04 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak też myślałem, że będzie reakcja na tą fotkę :) Sam też się ucieszyłem gdy ją znalazłem :)
2016-05-30 18:46:06 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet