| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Dwór
358
m
Wrocław
Schron piechoty I.R.-10a
426
m
Wrocław
Pożar altany
542
m
Wrocław
Nastawnia WND
570
m
Wrocław
Sklep "Eko"
1031
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wiadukt

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2015
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
Jest przetarg na nowy(?) wiadukt, Poczekamy conajmniej dwa lata na realizację. WI zapodała interesujące dane "Przebudowy wiaduktu w ul. Chociebuskiej we Wrocławiu"
2014-03-31 14:23:19 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
12 marca 2015 Przebudowa wiaduktu w ul. Chociebuskiej
2015-03-17 21:06:35 (11 lat temu)
A zagrodzili pewnie dlatego żeby nie było możliwości zbyt dużego obciążenia tego wiaduktu - np. samochodami.
2014-06-10 12:19:23 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: Zapewne, bo u nas to trochę jak w rosyjskim dowcipie: Jedynym znakiem zakazu jest bariera przeciwczołgowa. Cała reszta to znaki informacyjne ;)
2014-06-10 15:30:09 (12 lat temu)
do Marek Potocki: W sobotę jechałem po Świdnicy samochodem za autem które prowadził kuzyn. Przed wyruszeniem w drogę powiedział "jedź za mną, nie patrz na znaki, tu wszyscy tak jeżdżą" (przypomniały mi się te słowa kiedy zobaczyłem jak jedzie jedną ulicą na Starym Mieście pod prąd).
2014-06-10 19:53:25 (12 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Marek Potocki: Czasem trzeba tłumaczyć, że zakazy są naprawdę, a nie dla żartu:
2015-09-09 14:54:28 (10 lat temu)
do Licho: "Bezwzględny zakaz przekraczania w/w prędkości"? :) Czyli ten zakaz jeszcze bardziej zakazuje niż taki bez tabliczki ;)
2015-09-09 19:43:17 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
2015-09-11 16:01:32 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Rusza „remont”. Od 12 września wiadukt zostanie zamknięty dla ruchu (pieszego i rowerowego rzecz jasna) i zacznie się rozbiórka.
2015-09-09 14:19:32 (10 lat temu)
Licho
 
Ładnie to tak płoty przewracać? ;-)
2016-01-19 21:04:57 (10 lat temu)
Konrad, to ty? :)
2016-01-19 21:13:00 (10 lat temu)
Konrad chyba się na mnie obraził, bo mu nie odpowiadałem na post pod fotą przez 6 dni... albo ogląda mecz Polska : Francja :) Nie martw się - damy radę :).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-01-19 21:35:07 (10 lat temu)
Hellrid
 
Dziwna głowa fotografującego (cień), kosmita?
2016-01-31 20:31:27 (10 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Ja tylko pociągnął ;)
2016-01-19 21:06:12 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wygląda na cień kota.
2016-01-19 21:14:17 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wacku, witaj :-)
Przepraszam za zwłokę, już jestem :)
2016-01-30 18:34:05 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Bardzo niesamowity, jak z obcej planety ;-)
2016-01-19 21:23:05 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Konrad się na przyjaciół nie obraża :)
Konrad miał kilka dni bez internetu :)
2016-01-30 18:34:45 (10 lat temu)
do wilkwroclaw: Fajnie, że jesteś!
2016-01-31 20:28:09 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do wilkwroclaw: Witaj, będzie Ci tu dobrze :)
2016-01-31 21:05:14 (10 lat temu)
do Hellrid: To chyba znak drogowy.
2016-01-31 20:32:42 (10 lat temu)
Hellrid
 
do Neo[EZN]: Znak drogowy pijący piwo.
2016-01-31 20:35:51 (10 lat temu)
do Hellrid: Wilk jak poluje to stawia uszy :)
2016-01-31 20:40:46 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: :-)

Witaj Wacku :)
Rozwiewam wątpliwości - górna część to uszkodzony znak drogowy, ja się o niego opierałem, po prawej widać fragment mojej ręki, trzymającej aparat przy oku :)
2016-01-31 20:53:21 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Zmiany na lepsze, takie lubię.
2016-01-31 21:45:32 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Tak. Żernicka miała inną kostkę a inną ulica Chociebuska choć patrząc na stare zdjęcie można przypuszczać że tylko na pewnym odcinku - myślę, że tę drobną kostkę mogli ułożyć kiedy budowali wiadukt czyli w latach 20.
2016-05-21 01:02:44 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Neo, to brzmi logicznie, pewnie masz rację.
2016-05-31 22:55:22 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
Zamknięty od kilkunastu miesięcy wiadukt kolejowy na ulicy Chociebuskiej.
Rozbiórka wiaduktu na ulicy Chociebuskiej.
1946
-
2013
1946
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2015
2014
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2016
2015
-
2016
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet