| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (13)
Obiekty w okolicy
Garaże
32
m
Wrocław
Pretficza 45-47
64
m
Wrocław
Pretficza 51
65
m
Wrocław
Krucza 84-100a
68
m
Wrocław
Krucza 80-82 - Wróbla 1-17
78
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Jeżeli w tym budynku było kiedyś coś ładnego, to i tak zabił to styropian. Okna rzeczywiście jak w budownictwie fortecznym - chyba że pozostałe elewacje lepsze.
2011-03-03 12:25:53 (15 lat temu)
Chyba podobny układ ma budynek przy Grabiszyńskiej. Korytarzowiec z mieszkaniami po obydwu stronach korytarza!?
2011-03-03 12:40:05 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
Kaszlok ? Jeszcze jedno określenie malucha ;)
2011-03-03 12:44:39 (15 lat temu)
do ZPKSoft: To taka górnośląska odmiana \"kaszlaka\".
2011-03-03 13:07:02 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Dobre :))
2011-03-03 13:11:17 (15 lat temu)
Mikrob
 
Ja tam chyba kiedyś byłem.....
2016-02-07 21:52:57 (10 lat temu)
max
 
Spore oszczędności na ogrzewaniu.
2017-01-02 21:11:29 (9 lat temu)
do max: Tak dużo ciepła ucieka przez szyby?
2017-01-02 22:32:32 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: W moim ,, jamniku", gdy zmniejszono ilość szyb, pozostawiono tylko po jednym okienku na półpiętro i jeden ,,żeliwniak" na klatkę, od razu temperatura wzrosła. Czuć to. Poza tym ocieplono go i mam w domu wymienione okna. Cieplej, cieplej :)
2017-01-03 11:49:21 (9 lat temu)
max
 
do Neo[EZN]: Tak. Współczynnik przenikania ciepła dla okien jest kilkukrotnie większy niż dla ścian (ocieplonych). Dla okien to obecnie 1,1 a dla ścian 0,23 [W/(m2 · K)]
2017-01-03 13:40:54 (9 lat temu)
Monika (LittleBlack)
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A po prawej trzepak na którym kiedyś wisieliśmy :)
2017-01-07 09:51:53 (9 lat temu)
do Monika (LittleBlack): Faktycznie :) Ale tych "kultowych" huśtawek już nie ma - cały teren mocno zarósł a kiedyś było pusto (po prawej).
2017-01-07 12:24:39 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: To prawda, byłam tu dwa lata temu, widziałam, teren nie do poznania, zmieniło się praktycznie wszystko. I dobrze, i źle ;) Mnie by się marzyło zastać to miejsce w takim stanie w jakim najbardziej zapamiętałam ;)
2017-01-07 23:24:17 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet