| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Ulica Bierutowska

Dawniej: Bernstädter Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
Ewqa100
 
Bielsko Biała - dawniej i dziś - nieprawidłowe zdjęcie porównawcze, proszę o poprawienie
2019-09-11 18:39:40 (6 lat temu)
mietok
 
Siloy , już ma Photo Day :))
2011-03-02 19:07:26 (15 lat temu)
Licho
 
HS Wrocław dostał pozwolenie na rozbiórkę jakiegoś budynku gdzieś tu w okolicy.
2017-05-19 12:57:06 (9 lat temu)
do mietok: Powinien być dżentelmenem i poczekać na kolegów a nie wyłamywać się z tłumu tuż przed zawodami ;)
2011-03-02 19:25:01 (15 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Spokojnie, niektóre moje zdjęcia, szczególnie z pomieszczeń maja \"niski poziom jakości\", będzie więc postawiona wyżej poprzeczka \"fotodejowcom\" aby \"pobić\" mnie w tych fotkach :)
2011-03-02 20:44:12 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Siloy: Sądny dzień krzywych i ciemnych fotek Siloya nadchodzi ;)
2011-03-03 13:20:25 (15 lat temu)
... byłem w okolicy ok. 13:45 :] Znów się minęliśmy.
2013-12-15 21:12:03 (12 lat temu)
mamik
 
Od kwietnia ub. roku jest nowy właściciel. Lokalny wrocławski deweloper.
2018-02-08 10:21:03 (8 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: ... A ja pomiędzy 14:00 a 14:30 ... :( Czyli "deptałem ci po piętach" :)
2013-12-15 21:30:21 (12 lat temu)
do mamik: Będzie burzenie i bloków stawianie ?
2018-02-08 12:47:40 (8 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: WG MPZP ma być zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, budynek nie jest w ewidencji zabytków więc niewykluczone, że prościej będzie zburzyć niż wyremontować.
2018-02-08 15:19:50 (8 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
do mamik: Na razie okna są zabezpieczone deskami a ze środka wyrzucane są wszystkie rzeczy. Jakby miała być rozbiórka to by już stały gryzarki i rozbierały budynek ..... chociaż kto wie jakie plany ma właściciel.
2018-02-25 21:50:59 (8 lat temu)
Licho
 
+3 głosów:3
do Siloy: Już wiadomo – 2 marca wpłynął wniosek o PnB „przebudowa z rozbudową budynku wraz ze zmianą sposobu użytkowania na cele usług hotelowych, biurowych i handlowych”.
2018-03-06 17:40:54 (8 lat temu)
Juzef
 
Pomnik ostatnio gdzieś zniknął/został przeniesiony?
2019-07-17 20:26:46 (6 lat temu)
Licho
 
Budynek poszedł do przebudowy na… loftowy (mikro)apartamentowiec. Zwać się to będzie „Apartamenty Hydral”.
2018-03-15 16:31:09 (8 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Na nim znajduje się jedna z najwiekszych w Polsce kolonia pustułek. Dobrze, że któraś z nich nie upolowała fotogołębia :-)
2017-05-18 22:10:33 (9 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do Licho: Ufff.... czyli gołąb miał sporo szczęścia...
2017-05-18 22:19:12 (9 lat temu)
do Columba livia: Pustułka chyba też. Spotkanie ze śmigłem nie należałoby do najprzyjemniejszych, ofiary pewnie byłyby dwie.
2017-05-18 22:23:28 (9 lat temu)
Licho
 
do Marek Kuliński: W Holandii szkolą orły do łapania dronów :-)
2017-05-18 22:28:42 (9 lat temu)
vigo
 
+3 głosów:3
Wyszło rewelacyjnie !!!
2018-02-03 20:21:38 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
2 marzec 2018? Cholera, chyba przespałem cały miesiąc, a miałem zdrzemnąć się tylko godzinkę ;-)
2018-02-03 20:25:06 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
Poprawione cichaczem, jak ustawy obecnej władzy ;-))
2018-02-03 20:34:25 (8 lat temu)
czarek
 
Stare zdjęcie musi być z wczesnych lat 40-tych , są baraki dla robotników przymusowych ale nie ma jeszcze odlewni , którą postawiono około 1942-3 . Hala w której była odlewnia( 3 -y hangary) to zdemontowana we Francji hala dworca , tak przynajmniej mówiono kiedy pracowałem w niej w latach 1982-86
2018-02-03 20:38:20 (8 lat temu)
Uwielbiam tego typu zdjęcia. Celująco !!!
2018-02-03 23:22:36 (8 lat temu)
Siloy
 
+4 głosów:4
Jakby nie patrzeć wyszło rewelacyjnie ! :)
2018-02-04 15:17:13 (8 lat temu)
Widzę że problem z porównaniem nie tylko u mnie:(

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2018-02-08 22:33:51 (8 lat temu)
esski
 
do vigo: I tak, i nie... Suwaka na monitore 1800 pixeli złapać nie jestem w stanie.
.. Na podglądzie suwak nie działa
2018-02-03 20:24:58 (8 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do vigo: Dzięki. Nie da się idealnie bo stare zdjęcie to skan z odbitki która jest pozaginana w kilku miejscach. Problemem do tego jeszcze jest to, że nowe zdjęcie zostało wykonane obiektywem o odpowiedniku ogniskowej 28mm dla klatki 35mm a stare - o ogniskowej znacznie większej (czyli to współczesne trzeba było mocno wykadrować stąd taka sobie jakość w powiększeniu).
2018-02-03 21:28:55 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: No, w marcu to z zimowego snu budzą się nawet niedźwiedzie ;-)
2018-02-03 20:28:05 (8 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Nasze rodzime to nawet nie zasypiają.
2018-02-03 20:29:40 (8 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do pawulon: No bez przesady, po poprawce jest dobrze.
2018-02-03 20:35:31 (8 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Ja mam bardzo dobre porównanie.
2018-02-08 22:40:19 (8 lat temu)
Licho
 
do mar: U mnie też działa bez zarzutu.
2018-02-08 23:20:29 (8 lat temu)
fck
 
Nowym właścicielem jest Panattoni Development.
2021-04-11 15:22:47 (5 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
2023-09-14 17:54:12 (2 lata temu)
Te zdjęcia, datowane sa na 1931. Inne z tej budowy na FP, na rok 1940. Zbudowano w 1940. Myślę więc, że prawidłowe jest datowanie tych czterech zdjęć.
2024-11-16 14:56:09 (rok temu)
Pokaż na mapie
56 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Skrzyżowanie ulic Kiełczowskiej i Bierutowskiej.
Do kogo należą te hale? Chyba do jakiejś firmy kurierskiej...?
2004
-
2007
2004
-
2007
2007
-
2012
2007
-
2020
2012
-
2020
2020
-
2026
2020
-
2026
Ulica Bierutowska - obiekty i wydarzenia
27 29
77
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet