| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Dąbrówki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Dąbrówki

Dawniej: Erlitz Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
skrzypa
 
I fajny skrót do Magnolii
2011-06-05 18:21:32 (15 lat temu)
skrzypa
 
A ja jeżdżę tędy rowerkiem na dworzec
2011-06-05 18:28:44 (15 lat temu)
A nie wygląda na ulicę. :D
2011-06-05 18:48:36 (15 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
Trzeba przyznać, że lepiej się jeździ po polnych drogach
2011-06-05 18:52:01 (15 lat temu)
Westend
 
I ja się zaliczam do stałych amatorów tej drogi na skróty. Ilekroć tamtędy przejeżdżam daremnie szukam śladów kościoła św. Rocha...
Przy okazji: na mapie nieprawidłowo zaznaczono przebieg ul. Bolkowskiej. Ona nie wiedzie w poprzek parku od ul. Jaworskiej. Jej przebieg zaczyna się od ul. Strzegomskiej, zaraz za wiaduktem kolejowym, idzie równolegle wzdłuż nasypu kolejowego i na wysokości peronów stacji Wrocław-Mikołajów skręca na zachód (choć za tunelem pod torami prowadzącym do ul. Stacyjnej jej przebieg jest teoretyczny, bo zalegają tam góry ziemi).
2011-06-05 20:35:53 (15 lat temu)
do skrzypa: ... a dla mnie najwygodniejsza trasa z Kozanowa na Gajowicką choć przez nieco "nieciekawe" tereny - jadąc obok parku Dolmelowskiego pomiędzy zakładami przemysłowymi a liniami kolejowymi. Mogę też jechać Legnicką do centrum albo niby wygodnie ale upierdliwie - Klecińską i wspinać się na te wiadukty, w tym Gądowiankę - jakieś 20m do góry.
2011-06-05 18:26:01 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
A czemu one zafoliowane ?
2016-03-28 20:45:56 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Być może mamy wyjaśnienie o co chodzi z tymi drzewami - komentarz pod zdjęciem .
2016-04-06 08:50:10 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Dla trwałości jak mniemam.
2016-03-28 20:56:35 (10 lat temu)
Mikrob
 
do ZPKSoft: A może to takie jakby opatrunki.
2016-03-28 21:14:30 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Ulica Dąbrówki - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet