| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Elbląska
64

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Elbląska

Dawniej: Am Wacheberge
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Włochu
 
+1 głosów:1
popraw ktoś lokalizację obiektu bo aż wstyd!!
2013-06-26 18:41:11 (13 lat temu)
mamik
 
Wieża będzie do kupienia, przetarg w przygotowaniu
2013-12-03 11:18:58 (12 lat temu)
do Włochu: Tylko do której ulicy przypisać? Koszalińska? Metalowców?
2013-06-26 18:48:08 (13 lat temu)
s_mile
 
do Włochu: Słuszna uwaga, lokalizacja na mapie była totalnie "spudłowana". Poprawiłem.
2013-06-26 19:16:01 (13 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Dopisałem obiekt do ulicy Elbląskiej.
2013-06-26 19:18:58 (13 lat temu)
Jest wykorzystywana? Pewnie nie a jeżeli nie to co ona "zasilała" - budynki kolejowe, okoliczne osiedle ...?
2019-06-03 11:00:26 (7 lat temu)
Corvus monedula
 
+1 głosów:1
do Columba livia: Parę lat temu była na sprzedaż. Oryginalnie kolejowa, zasilała lokomotywownię stacji Wrocław Główny i domy kolejowe w okolicy.
Istnieje taka pożyteczna strona :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2019-06-03 19:55:27 (7 lat temu)
mamik
 
do Corvus monedula: Sprzedana w 2016 r. za 380 tys.
2019-06-04 09:02:18 (7 lat temu)
Licho
 
+3 głosów:3
do mamik: Jest wniosek o PnB na przebudowę na mieszkalno-usługową.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2019-12-06 16:35:59 (6 lat temu)
do Licho: To będzie pierwsza wrocławska wieża ciśnień przerobiona na mieszkania (chyba że nie uda się zrealizować inwestycji).
2019-12-06 18:06:17 (6 lat temu)
Chyba ktoś szykuje sobie mieszkanie.
2022-02-08 16:06:27 (4 lata temu)
mamik
 
do cracusiac: Trochę to trwało
2022-02-08 16:32:25 (4 lata temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Tu jest artykuł na temat tej wieży, jest też filmik z wnętrza i rozmowa z obecną właścicielką
2024-12-12 17:08:14 (rok temu)
mamik
 
2024-12-23 08:57:03 (rok temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Ulica Elbląska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet