| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Liskego Ksawerego
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Liskego Ksawerego

Dawniej: Nova Strasse
Ulica powstała w 1872 r. z inicjatywy braci Aleksander, a nazwa pochodzi od należącej do nich pierwszej powstałej willi.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Elewacja podwórzowa idzie do remontu.
2017-03-04 12:33:32 (9 lat temu)
Na dachu relikt PRL: syrena alarmowa. Pewnie nikt nie wie, gdzie jest do niej prztyczek-elektryczek.
2010-02-05 00:10:13 (16 lat temu)
Dlaczego relikt? Pewnie nadal sprawna, a odpala się ją sygnałem radiowym. To ze nie wszędzie syreny widać nie znaczy że ich nie ma ;)
2010-02-05 08:49:24 (16 lat temu)
Śląsk
 
Średnio dwa razy w roku ogłasza się ćwiczenia systemu alarmowego obrony cywilnej i wtedy słychać syreny w całym mieście
2010-02-05 08:50:55 (16 lat temu)
Ona nikogo nie wzywa tylko ostrzega i informuje. Na PO się nie uważało. Ciągły, modulowany dźwięk - alarm powietrzny. Przerywany modulowany dźwięk alarm o skażeniach. Ciągły niemodulowany - odwołanie alarmu.
2010-02-08 10:09:02 (16 lat temu)
do † Festung: Za PRLu syreny były uruchamiane za pośrednictwem linii telefonicznej, dzieląc ta linię ze zwykłym aparatem telefonicznym.
2010-02-05 12:43:02 (16 lat temu)
do Śląsk: Ostatnio taką syrenę słyszałam w latach sześćdziesiątych. A tu okazuje się, że wyją dwa razy w roku. Trzeba iść do lekarza od uszu:)
2010-02-05 14:02:12 (16 lat temu)
fck
 
do Śląsk: Z ciekawości zapyta: gdybym odpalił sobie taką syrenę to co by się stało, kto by przyjechał?
2010-02-07 14:23:32 (16 lat temu)
do Danuta B.: Oj wyją. Gdyby wojna się zaczęła to Danusia by nawet o tym nie wiedziała :)
2010-02-05 14:32:20 (16 lat temu)
Klatka jak z lat 20.
2016-05-05 22:56:50 (10 lat temu)
Stenek
 
Tenn skośny "sufit" pod schodami wygląda jak .... drzwi do niego przyklejone ;)) ;))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2016-05-05 23:03:42 (10 lat temu)
Pewnie jest z dwudziestych albo trzydziestych. Ten portyk wejściowy wygląda jak budynki z okresu hitlerowskiego, ale mógł być później dobudowany. Niestety nie znalazłem informacji o budynku.
2016-05-06 08:44:07 (10 lat temu)
do Tadeusz Piotrowski: Tak może być bo na tym zdjęciu nie widać jeszcze tej kamienicy.
2016-05-06 09:14:11 (10 lat temu)
Mają jeszcze miesiąc żeby zdążyć :)
2017-03-18 12:46:19 (9 lat temu)
vigo
 
Na parkingu po prawej Lasy Państwowe wybudują biurowiec. ;-(
2019-06-16 12:22:47 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Liskego Ksawerego - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet