| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Łagiewnicka
5
7
9
12
13

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Łagiewnicka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tylko łuk się zdaje na placu? Jak zdawałem 13 lat temu to te linie nieco inaczej wyglądały - widać nawet słabo stare wersje. Był łuk przodem, tyłem, parkowanie tyłem prostopadle, parkowanie pod kątem przodem, zawracanie na trzy i górka.
2013-05-13 19:11:07 (13 lat temu)
Mojego placu sprzed ćwierć wieku już nie ma, a był on na ul: Wejherowskiej. ,,Szkółka" była na Trzebnickiej i nazywała się szumnie Uniwersytet Robotniczy. W sumie pilny nie byłem, bo ,,zajeździłem" aż dwa maluchy - standardowy z małym licznikiem i tzw. face lifting ( dużym ), szałowy jak na owe czasy z odpalaniem w stacyjce :)
2013-05-14 21:10:51 (13 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Łuk przodem i tyłem był obowiązkowy, a potem było losowanie jednego z sześciu zestawów
2013-05-13 19:15:16 (13 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Oprócz łuku jest jeszcze ruszanie pod górę ;)
2013-05-13 19:31:58 (13 lat temu)
do pawulon: I reszta "na mieście"? :)
2013-05-13 19:40:57 (13 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Jeśli od października tamtego roku się nie zmieniło to tak, reszta na mieście.
2013-05-13 19:55:14 (13 lat temu)
Siloy
 
do pawulon: Teraz na placu jest tylko łuk do przodu i do tyłu i ruszanie pod górkę. Oczywiście trzeba jeszcze pokazać gdzie jest np klakson, światło oraz płyn hamulcowy. Reszta na mieście (parkowanie - w różnych wariantach, zależy komu co się trafi, hamowanie awaryjne oraz zawracanie.) No i 40 minut jazdy po okolicy.
2013-05-14 21:01:30 (13 lat temu)
do Siloy: Ja w 77 r. jeździłam z instruktorem po jego żonę do pracy:). Żadnych takich nie było.
2013-05-14 21:05:25 (13 lat temu)
pawulon
 
do Siloy: Wiem Sławku, moja małżonka właśnie w październiku 2012 zdawała tam egzamin..... i zdała ;)
2013-05-14 23:00:57 (13 lat temu)
Oliwia
 
do Siloy: Tyle tylko że t co opisujesz jest na kategorię B PJ. A reszta, czyli B+E, C, C+E, D robi manewry na tym placu. Dlatego "łuk" jest taki obszerny w porównaniu do karetki. Zresztą na zdjęciu jest uchwycony MAN TGL + przyczepa który należy do WORD - u i to on teraz "szlifuje" po placu.
2014-11-05 20:29:40 (11 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Mnie uczył instruktor z jedną nogą.
2013-05-14 21:08:05 (13 lat temu)
do mamik: Ciekawe czy to nie ten sam który uczył mojego kolegę - też miał jedną nogę i kolega bardzo na niego narzekał bo łatwo się denerwował i wtedy krzyczał.
2013-05-14 21:18:35 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ten sam ;-)
2013-05-14 21:25:27 (13 lat temu)
do pawulon: A Agatka po dwóch kursach dalej nie na siłach - nie wiem już jak ją wspomóc :)
2013-05-14 23:20:34 (13 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Moja zdała za trzecim razem. Na dwa pierwsze egzaminy poszedłem z nią, i nie zdała, na trzeci podwiozła ją taka wredna zołza z jej pracy bo ja nie mogłem, i do tego została aby "pokibicować"..... no to moja żona zrobiła jej na złość i zdała ;))
2013-05-14 23:29:27 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: A w czym tkwi niemoc? Ja 13 - latka - syna mojej partnerki sadzam do dupowozu (sam zresztą się do tego pali) i jedzie kawałek po działkowych dojazdach. Czym skorupka za młodu... :)
2013-05-15 13:13:50 (13 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: Ale Agatki już nie odmłodzisz ;))
2013-05-15 13:49:44 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Ulica Łagiewnicka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet