| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Macedońska
1
41
2

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Macedońska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Bardziej przypomina dawny budynek przemysłowy niż kościół.
2012-02-20 00:03:51 (14 lat temu)
Julo
 
do Marek W : Docelowo ma być taki: - ale kiedy to nastąpi nie mam pojęcia. Prowizorka trwa już długie lata.
2012-02-20 00:17:49 (14 lat temu)
WW
 
do Julo: Szczerze mówiąc wolę obecną postać niż docelową - straszny postmodernizm się szykuje.
2012-02-20 21:07:04 (14 lat temu)
To coś tak, jak Sagrada Familia w Barcelonie... :)
2014-05-07 00:01:53 (12 lat temu)
Julo
 
do blaggio.: znaj proporcjum, mocium panie...
2014-05-07 00:04:15 (12 lat temu)
do Julo: Chodziło mi tylko o ten pełzający tryb budowania, nie o skalę i poziom samego projektu.
2014-05-07 00:17:04 (12 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
To też ATAL, ANG to projektant.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2014-10-14 08:41:35 (11 lat temu)
Ale długi ten łamaniec, blok na drugim planie, to chyba wybudowano jeszcze za "komuny"?
2014-10-05 19:35:59 (11 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Być może to najdłuższy wrocławski blok - wydaje mi się, że dłuższy od "mrówkowca" na Drukarskiej. Kiedy zbudowano? Podejrzewam, że to przełom lat 80. i 90.
2014-10-05 19:41:09 (11 lat temu)
Licho
 
do Columba livia: Raczej początek osiemdziesiątych. Zresztą popatrz na zdjęcia lotnicze z 1982 i 1983.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2014-10-05 20:52:06 (11 lat temu)
do Licho: Racja, myślałem, że ulicę Bałtycką zbudowali razem z tym osiedlem ale faktycznie osiedle stało już na początku lat 80. Czyli to osiedle powstało po osiedlu na Nowym Dworze a przed osiedlem na Gądowie Małym (i Gajem).
2014-10-05 21:02:00 (11 lat temu)
mar
 
do Licho: Koleżanki rodzice wprowadzili się do nowego bloku na Chorwackiej (Różanka) w 1976 roku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter
2014-10-05 21:02:41 (11 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Columba livia: Wedle moich wspomnień zabudowa lotniska na Gądowie rozpoczęła się pod koniec lat 70, Stawiam na 1977, W roku 1978 byłem tam z przedstawicielami mediów ( Wieczór Wrocławia), wchodziliśmy od ulicy Bystrzyckiej, zdjęcie zamieszczone następnie w gazecie robił Marek Szwed., Tydzięń później zorganizowano identyczną wycieczkę na budowę fabryki wody na Mokrym Dworze.
2014-10-05 21:11:06 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Columba livia: Bałtycka to wręcz połowa lat dziewięćdziesiątych (w 1994 uruchomione już torowisko, a jezdnia jeszcze tylko na połowie długości). Wraz z osiedlem za to skrócona została Obornicka, w 1979 jeszcze dochodziła do Żmigrodzkiej (o ile plany nie kłamią tu).
2014-10-05 22:18:12 (11 lat temu)
Jak widać mamy spory zapas węgla na zimę.
2014-10-10 16:48:07 (11 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Ta hałda musi mieć ponad 20 metrów wysokości :-O Ciekawe czy węgiel z polskich kopalń?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodatek
2014-10-10 21:44:19 (11 lat temu)
mamik
 
Od dzisiaj oficjalnie w sprzedaży. Jest obrazek obydwu etapów
2015-02-24 14:09:39 (11 lat temu)
do mamik: Fajnie, że budynki będą do siebie podobne.
2015-02-24 14:29:47 (11 lat temu)
mar
 
do mamik: Wszystkie mieszkania z aneksem kuchennym :(
2015-02-24 14:29:57 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Tu dla wygody mamy widoczny adres – Macedońska 1-41, po lewej X LO.
2017-06-19 12:49:36 (9 lat temu)
do Licho: Dzięki. Adresów dokładnych nie znam. :/ A obsługa fotopolski też sprawia mi komplikację. Chciałem zamienić jako pierwsze adres Macedońska... a wskoczyło Liceum. :/
2017-06-19 12:55:18 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Peter Pajkert: Pomożemy :-) Nie takie zdjęcia identifikowaliśmy. Cała seria jest zrobiona na Kleczkowie i Różance. Bardzo cenne zdjęcia.
2017-06-19 12:57:33 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Licho: Przypisałem też komplet do powoodzi.
2017-06-19 13:01:22 (9 lat temu)
Peter Pajkert
 
+1 głosów:1
do Licho: Dzięki za pomoc.
Siedzimy na fb. I "wyciskamy" z ludzi zdjęcia, to i perełki się znajdują. Muszę się zabrać za inne miasta. Przykład: .... a i są jeszcze zdjęć z miast, które polikwidowaliśmy... też po kilka tysięcy.
2017-06-19 13:04:32 (9 lat temu)
do Licho: Dziękuję :)
2017-06-19 13:04:53 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Marku, nadal podajeś swoje zdjieca jako pobrane z "Spotkania Z Zabytkami" :-)
2017-11-03 22:18:00 (8 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki za czujność. Już poprawiam :)
2017-11-03 22:21:46 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Marek W : No, to masz sporo roboty przed soba, tu moźeś rozpoczać :-)
2017-11-03 22:27:07 (8 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jak człowiek jest gapa to ma dodatkową robotę. Już posprzątałem :)
2017-11-03 22:41:11 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Marek W : Mamy u nas takie powiedzienie-"Kto nic nierobi, nic niezepsuje" i to jest tylko drobiazg :-)
2017-11-03 22:50:11 (8 lat temu)
W zamyśle architektów ten kościół - pomnik tysiąclecia diecezji wrocławskiej - jest współczesną interpretacją katedry Św. Jana Chrzciciela. Chyba w niezamierzony sposób ta interpretacja została wzmocniona faktem nieukończenia jednej z wież, bo przecież analogiczna sytuacja miała miejsce podczas budowy katedry, której południowa wieża zachodniej fasady została ukończona dopiero w 1580 roku.
2019-05-13 21:26:15 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Macedońska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet