| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Srocza
21

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Srocza

Dawniej: Kleine Dreilinde Gasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
+1 głosów:1
Po prawej w miejscu zielonego baraku ma powstać kolejna inwestycja i2 Development czyli Kaszubska 9
2014-01-21 09:23:46 (12 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Ten zielony barak to niegdysiejszy serwis opon, jeden z najbardziej znanych we Wrocławiu, a zarazem jeden z najdłużej istniejących w jednym miejscu. Ciekawe gdzie obecnie się przeniósł, bo tu już zamknięte co najmniej od roku.
2014-01-21 10:32:43 (12 lat temu)
do pawulon: Tak, pamiętam, był długo czynny, zaryzykuję, że 24 h, ale czy to prawda ? Ja jeżdżę na Rychtalską, szef spoko i obsługa też :)
2014-01-22 22:56:43 (12 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: Ryzyko się opłaciło, był czynny 24h na dobę ;)
2014-01-22 23:14:29 (12 lat temu)
do pawulon: Jeszcze mi chodzi po głowie szklarz od szyb samochodowych, przyjechał raz kuzyn Malcem z Poznania, no i tttrachhhhh, boczna, tylna wybita. Przyjechał, a jakże - Chrystusem czyli Chryslerem. Skąd go zamawiałem - nie wiem. Sam byłem wtedy w trakcie modernizacji swojego... No cóż - to na inną opowieść :)
2014-01-25 01:24:38 (12 lat temu)
StaSta
 
do pawulon: Serwis opon przeniósł się niedaleko, jest przy tej samej ulicy w kamienicy nr 3.
2015-09-12 18:40:19 (10 lat temu)
karku
 
Ale klimat...
2015-08-31 05:52:35 (10 lat temu)
Licho
 
No oczywiście, że nie. Dużo bardziej znaną fotografowałeś.
2015-06-04 11:20:19 (11 lat temu)
do Licho: Oprócz tych dwóch to już chyba nie ma żadnej tego typu.
2015-06-04 19:40:44 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ja żadnej nie kojarzę, ale kto wie ;-)
2015-06-04 21:33:18 (11 lat temu)
Trwa przebudowa Sroczej! Ulica nie do poznania :)
2015-07-18 22:55:57 (10 lat temu)
do Cristoforo: No to mam sporo szczęścia, że zrobiłem jej fotkę w listopadzie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2015-07-18 23:24:38 (10 lat temu)
do Cristoforo: Byłem na Sroczej i tylko pachołki stoją przy Kaszubskiej a ulica wygląda tak jak wyglądała - przynajmniej ten odcinek :)
2015-08-21 22:21:18 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Odkopali spod piachu, a właściwie zbudowali od nowa odcinek w podwórzu :) Prostopadły do odcinka ze zdjęcia. Tyły targowiska przy Ptasiej.
2015-08-21 22:40:40 (10 lat temu)
do Cristoforo: Tam jeszcze rozkopane -
2015-08-21 22:42:33 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Pomiędzy Kaszubską 11, a Ptasią 14, leży świeżutki bruk.
2015-08-21 22:47:40 (10 lat temu)
do Cristoforo: Hmm... być może. Jechałem tamtędy rowerem i nie zwróciłem na to uwagi ale może nie wyróżniał się, przy okazji zrobię fotkę.
2015-08-21 22:49:04 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Robili odcinek po prawej i ciągnęli do Ptasiej przez klepisko po lewej stronie.
2015-08-21 23:07:40 (10 lat temu)
arschom
 
do Neo[EZN]: dobre fotki dla wwrocławian....
2015-08-22 00:55:33 (10 lat temu)
do Cristoforo: No i jednak wyremontowali też ten kawałek :)
2016-07-20 22:16:16 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
… a zamiast srok gołębie. Skandal ;-)
2015-12-08 22:23:33 (10 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do Licho: Wina Tuska
2015-12-08 22:32:28 (10 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do Licho: Dobrze że nie kaczki.
2015-12-08 23:03:55 (10 lat temu)
TW40
 
+5 głosów:5
Dodałam porównanie (po tych ociepleniach trudno dociec czy współczesny budynek czy przedwojenny...).
2015-09-14 21:18:33 (10 lat temu)
StaSta
 
do TW40: Dzięki Tereso:)
2015-09-16 20:22:06 (10 lat temu)
Licho
 
Eeee tam, jezdnia jest, tylko nawierzchni brak ;-)
2015-12-08 22:20:32 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Jak tak patrzę na tę ulicę to mam wrażenie, że jej nazwa nie pochodzi od ptaków a od potocznego określenia kibla.
2015-12-08 22:20:49 (10 lat temu)
do Licho: Może jest pod zwałami błota? ;)
2015-12-08 22:20:58 (10 lat temu)
Śląsk
 
do Neo[EZN]: 60 lat temu jak Has kręcił tu swoją pętlę z Holoubkiem w roli głównej to było tu tak (puścić od 20 min 20 sek)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: drobny szczegół
2015-12-08 23:19:08 (10 lat temu)
do Śląsk: Jego debiut. Dobry film.
Uczniem Hasa był Jerzy Zalewski "Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać". Może wreszcie powróci do nas dobre kino.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-12-08 23:24:25 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Neo, gdzie Ty zabierasz swoją ślubną :)
2015-12-08 22:22:36 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Człapała po tym błocie zamiast przejechać przez nie rowerem - i potem mi się oczywiście oberwało za ciąganie po takim terenie ;]
2015-12-08 22:24:47 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Do Srocza ;-))
2015-12-08 23:05:54 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Ulica Srocza.
Uliczka łącząca ul. Kaszubską z ul. Sroczą. Widok z ul. Kaszubskiej w kierunku północnym.
1888
-
2011
1888
-
2015
2014
-
2015
2015
-
2018
2016
-
2018
2019
-
2022
2019
-
2022
Ulica Srocza - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet