| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Sycowska

Budowa łącznika od al. Jana III Sobieskiego do ul. Bora-Komorowskie...

OBIEKTY - Ulica Sycowska
1
2
3
5
7
6
6b
7b
8
8d
9
10
10d
12
12d
14
14d
16
16d
17
22a
26
28
30
44
52
58
70

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Sycowska

Dawniej: Gross Wartenberger Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Hellrid
 
Teraz widać - to chyba zwie się - gargulec :). Co ciekawe ten sam architekt projektował pałac w Pawłowicach - warto uzupełniać te informacje bo są dostępne na TU.
2014-05-10 14:23:41 (12 lat temu)
zuf
 
Podmieniłem na lepsze.
2010-07-04 11:59:18 (15 lat temu)
wito,
 
Bądż pozdrowiony ! :)
2010-07-04 16:39:21 (15 lat temu)
WW
 
Całkiem rzetelny socrealizm, dziwne, że w takiej pobocznej jednak lokalizacji. Chyba planowano tu coś więcej, te bliźniacze budynki sugerują, że w miejscu dzisiejszej Komorowskiego miała być aleja albo przynajmniej plac.
2012-12-28 00:22:50 (13 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
do WW: Nie taka znowu poboczna lokalizacja. W pobliżu są 2 duże osiedla, z których to ludzie pracowali w 2 dużych zakładach przemysłowych - Polarze i Hydralu. W latach świetności zakłady te zatrudniały kilkanaście tysięcy ludzi. Być może rzeczywiście przed powstaniem estakady planowano zrobić tutaj szeroka arterię łączącą Zakrzów z Psim Polem.
2012-12-28 00:31:14 (13 lat temu)
Ciekawe czy wykopią jakieś szkielety.
2010-11-12 22:58:49 (15 lat temu)
Siloy
 
Myślę że ekshumację zwłok chyba zrobili podczas likwidacji cmentarza ... chociaż kto wie, ciężkie czasy wtedy były i pieniędzy też brakowało :)
2010-11-12 23:18:25 (15 lat temu)
kate16
 
\"Archeolodzy, którzy pracują na Psim Polu, pomiędzy ul. Sycowską a al. Jana III Sobieskiego znaleźli dotąd szczątki 30 osób.\"


2010-12-18 15:06:15 (15 lat temu)
kate16
 
2010-12-19 13:23:49 (15 lat temu)
Siloy
 
do Siloy: A jednak wykopali jeden szkielet, nawet z biblią ... bo to ewangelicki cmentarz był.
2010-11-13 12:16:08 (15 lat temu)
do Siloy: No to zamiast iść i pofocić szkielety to Siloy przed komputerem siedzi. Idź z dzidzią na spacer, porób fotki to będzie dokumentacja do cmentarza :)
2010-11-13 12:22:11 (15 lat temu)
Siloy
 
do Neo[EZN]: Szkielet już dawno zabezpieczyli, jak ostatnio tam chodziłem to żadnej kostki nie znalazłem, ale poczekajmy jak bardziej rozkopią .. :)
2010-11-13 12:49:41 (15 lat temu)
Julo
 
do kate16: link nie działa
2010-12-18 18:33:29 (15 lat temu)
mar
 
O! Siloy.
2011-07-07 22:47:30 (14 lat temu)
pawulon
 
do mar: Pewnie Sławek był z dzidzią na spacerku i jako dobry fotopolanin miał ze sobą aparat i go użył :)
2011-07-07 22:55:21 (14 lat temu)
Siloy
 
do pawulon: No niestety tym razem był to solo wypad w konkretnym celu udokumentowania prac nad budową łącznika :)
2011-07-07 23:13:17 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Siloy: To miło z Twojej strony że znalazłeś czas aby nam pokazać jakie zmiany następują na Psiaku :)
2011-07-07 23:19:27 (14 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
do pawulon: Zdjęć mam całą masę tylko czasu brakuje aby je dodawać do strony ...
2011-07-07 23:47:43 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Siloy: Odwieczny problem fotopolan ;))
2011-07-08 00:32:01 (14 lat temu)
TW40
 
+4 głosów:4
do pawulon: Oj odwieczny...Czasami trzeba posiedzieć do 00.48 ;-(
2011-07-08 00:48:22 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do TW40: Albo i dłużej ;))
2011-07-08 00:51:15 (14 lat temu)
Siloy
 
do pawulon: Po ciężkim dniu pracy padam twarzą na klawiaturę koło 23:00 i nie jestem wstanie zdjęc obrabiać :)))
2011-07-08 22:36:43 (14 lat temu)
WW
 
Nawet wyburzyć porządnie się nie chciało...
2012-12-28 00:17:33 (13 lat temu)
Hehe, mało się nie udławiłem popijając wodę i czytając ten podpis ;)
2013-02-04 23:09:32 (13 lat temu)
† ☻
 
+2 głosów:2
W Bogatyni widziałem naprzeciwko sklepu sieciowego "Żabka" konkurencyjny sklep podobnej wielkości o nazwie "Bociek"
2013-02-04 23:28:00 (13 lat temu)
do † ☻: Dobre :D
2013-02-04 23:29:39 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
2013-09-22 19:21:58 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dzięki, poprawione.
2013-09-22 19:25:32 (12 lat temu)
vigo
 
+2 głosów:2
A nie jest to ulica Na Grobli (Am Weidendamm) i kościół Lutra?
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: Na Grobli to by było Am Weidendamme, a tak jest napisane z tyłu widokówki
2016-11-07 19:12:50 (9 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
Ulica Franki Iwana przed wojną nie znajdowała się w granicach Breslau, a widokówka na odwrocie ma podpis "Breslau, Am Weidendamm"
2016-11-07 20:34:29 (9 lat temu)
Ale fajne, dawny cmentarz na Psim Polu.
2017-12-25 21:37:25 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Psie Pole. W centrum kadru ulica Sycowska.
Ulica Sycowska w pobliżu numeru 24.
1970
-
2007
1970
-
2013
2007
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2018
2013
-
2018
Ulica Sycowska - obiekty i wydarzenia
16-16d 17
70
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet