| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Torowa
1
2
6
20
21
21a
22

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Torowa

Dawniej: Industrie Weg
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Jakie 8? Tu nie ma 8.
2015-02-06 18:18:44 (11 lat temu)
A w cieniu ukryta "Trumna" ;))
2014-08-20 20:49:25 (11 lat temu)
pawulon
 
2014-08-20 20:51:08 (11 lat temu)
do pawulon: Dzięki :)
2014-08-20 20:54:30 (11 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): Schowana przed słońcem coby kolorek nie wyblakł ;-)
2014-08-20 21:00:48 (11 lat temu)
do pawulon: I "wkład" się nie nagrzał ;)
2014-08-20 21:04:18 (11 lat temu)
do pawulon: Czy dzięki tej konstrukcji na górze można uznać, że perony posiadają zadaszenie? ;)
2014-08-20 21:08:00 (11 lat temu)
do Marek Potocki: Oczywiście :) Tylko, że częściowe... ;))
2014-08-20 21:10:50 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): a co sądzisz o zadaszeniu w Sulechowie? ;)
2014-08-20 21:20:04 (11 lat temu)
pawulon
 
do Marek Potocki: Marku, perony stacyjne są ze 100 metrów za wiaduktem AOW, więc zadaszenia nie ma ;)
2014-08-20 21:48:27 (11 lat temu)
do pawulon: Oj, obawiam się, że północny skraj peronów sięga pod wiadukt.
2014-08-21 06:05:03 (11 lat temu)
Tym razem "czekoladka" ;))
2014-08-20 20:57:49 (11 lat temu)
mag
 
To fotografujemy na FP budynki, czy pojazdy (akurat tutaj skutecznie zasłonięty budynek); ...albo wszystko co popadnie?
2014-08-21 11:10:55 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): No właśnie, rzadki kolorek jak na elektrowóz ;-))
2014-08-20 20:59:52 (11 lat temu)
do pawulon: To prawda, choć przybywa ich. Widziałem w tym kolorze już chyba EU07-187, EU07-133 i coś jeszcze.
2014-08-20 21:03:02 (11 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do mag : Pociąg jest dodatkiem do architektury kolejowej. Akurat wjechał mi w kadr, więc niech mu będzie ;-))
2014-08-21 11:20:04 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do mag : Zdjęcie przedstawia stację, "bramki" trakcyjne, pociąg to bonus ;) Stacje jak wiemy mieszczą się w naszych ramach :)
2014-08-21 11:21:38 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do mag : Pojazdy fotografowaliśmy "od zarania dziejów" - np. zdjęcie wrzucone 11 lat temu (w tym przypadku "publikowaliśmy") choć priorytetem zawsze była architektura a na kolejnym miejscu krajobraz.

Tramwaje i autobusy będzie można w przyszłości wydzielić do osobnej grupy zdjęć - jak to z przedmiotami zrobiłem.
2014-08-21 12:42:57 (11 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do mag : Odpowiadając na Twoje wątpliwości, ja to rozumiem tak - pojazdy są prezentowane na FP w kontekście konkretnych miejsc, jako element uzupełniający krajobraz, np. kategoria autobusy/tramwaje/trolejbusy ukazuje jakie typy pojazdów obsługiwały dane miasto/rejon, stąd czasami takie "rozczłonkowanie", np. wrocławskich tramwajów, czy autobusów na konkretne modele (co ułatwia znalezienie zdjęć z konkretnymi modelami) . Często-gęsto tramwaj, czy autobus jest prezentowany na tle danej ulicy/obiektu, ale czasem wystarczy herb, czy oznakowania związane z obsługiwaną linią (numer, nazwa pętli etc.).
Ponadto, w miejscach gdzie już dany typ komunikacji został zlikwidowany - zdjęcia takie nabierają jeszcze dodatkowych walorów (np. zdjęcie trolejbusu ze Słupska wypełniającego cały kadr bez możliwości identyfikacji konkretnego miejsca, ale z oznakowaniem wskazującym jednoznacznie o jakie miasto chodzi).
Co do zdjęć z różnych imprez okolicznościowych - faktem dokumentowanym jest sama impreza, a "eksponaty" są jej nieodłączym elementem.
Tak więc jednak nie są to te same cele, co np. na phototrans, czy w podobnych portalach.
Oczywiście, jak wszędzie powinien być zawsze włączony tzw. zdrowy rozsądek
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2016-05-28 15:27:08 (10 lat temu)
mag
 
do pawulon: Wjechał czy nie wjechał... ale czy wszystko musi "wjeżdżać" na FP ?
2014-08-21 11:24:19 (11 lat temu)
mag
 
do Arkadiusz K. (Arro): Do bramek najlepiej założyć odrębny obiekt ...
2014-08-21 11:28:07 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do mag : Do każdej z osobna? Świetny pomysł ... ;))
2014-08-21 11:30:42 (11 lat temu)
pawulon
 
do mag : Ciekawy pomysł ;-))
2014-08-21 11:58:09 (11 lat temu)
Myślałem że te piętrowe składy już nie jeżdżą . Moje ulubione za dzieciństwa :)
2014-08-21 07:42:20 (11 lat temu)
Stacja Wrocław Pracze nie leży przy ul. Torowej, ale przy Stabłowickiej.
2016-05-15 21:41:14 (10 lat temu)
mar
 
To jest ul. Towarowa a nie Torowa.
2016-05-15 22:02:49 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Ciekawy obraz na wskaźniku zwrotnicowym ;)
2014-10-24 07:22:08 (11 lat temu)
Licho
 
Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić skąd się wzięło datowanie obiektu?
2021-08-29 11:36:08 (4 lata temu)
do Licho: Może ktoś wpisał na podstawie danych z map?
2021-08-29 12:19:03 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Tylko, że z map widać, że jest błędne :-)
Północna obwodnica kolejowa powstała w latach trzydziestych, datowanie na przełom wieków to do północnej bocznicy towarowej…
2021-08-29 12:25:12 (4 lata temu)
A to ciekawostka, rzadko używany tor.
2016-12-04 20:12:05 (9 lat temu)
Z jakiej okazji się tam pojawił?
2017-04-22 23:33:10 (9 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
"Upiorek" ;-).
2017-01-04 07:19:58 (9 lat temu)
Joanna Syrenka
 
+2 głosów:2
Piękny "anglik".
2021-11-17 00:44:49 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Joanna Syrenka: I dość dobrze zachowany "kauer"
2021-11-17 10:07:12 (4 lata temu)
do Jarosław Dubowski: I unikatowy dziś system przytwierdzenia szyn w "angliku"
2021-11-17 10:22:46 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
26 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Torowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet