| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Toruńska

Wypadek tramwajowy na skrzyżowaniu Toruńskiej i Brücknera

OBIEKTY - Ulica Toruńska
1
7
2
4b
36A
71
73
74
76

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Toruńska

Dawniej: Thorner Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
syl
 
W głębi, za tramwajem, budynek dawnego TŻŚ.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2018-07-15 00:09:19 (7 lat temu)
do syl: Szkołę przenieśli na ul: Młodych Techników.
2018-07-16 14:11:58 (7 lat temu)
Pamiętam te linie! Często 76 do Kowal to był totalny muchowóz, a pamiętam nawet jak z 71 na Kromera wysiadło STADO ludzi. Linie miały bardzo fajny klimat, nie to co 72 a szczególnie 76, za stare małe tablice kierunkowe na których 76 było napisane cyframi taborowymi MPK od szablonu (miodzio!) i za zagraffitowane szyby, dzięki którym w tramwaju było ciemno jak na pętli Stadion olimpijski :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ....
2014-12-29 08:42:03 (11 lat temu)
Szkoda że ta 71 co jest teraz nie jest obsługiwana takimi wozami :(
2014-07-02 10:12:04 (11 lat temu)
do Skwarkson1680: Pewnie wahadła jeszcze wrócą przy okazji jakiegoś remontu ale póki co nie zanosi się na taki w czasie którego mogłyby kursować...
2014-07-02 10:19:53 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Tylko co będzie jeździć, jak już nie ma składów przystosowanych do wahadeł. Ten wóz widoczny na zdjęciu skartoflili, a inne wahadła które wcześniej jeździły solówkowo, są już na złomie. Do stworzenia wahadła są potrzebne 2 solówki.
2014-07-02 11:15:26 (11 lat temu)
Ewentualnie Skody 19T :)
2014-07-02 11:15:45 (11 lat temu)
syl
 
W tym budynku mieścił się pierwszy internat Technikum Żeglugi Śródlądowej,potem były tam mieszkania nauczycieli TŻŚ.
2011-08-07 20:21:19 (14 lat temu)
† ☻
 
Zdaje się, że pod koniec jego istnienia działała w nim księgarnia
2011-09-28 14:45:31 (14 lat temu)
pawulon
 
Sławek, a co się z samochodami stało? Tam przecież wieczny korek :)
2011-06-03 18:29:56 (15 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
Niekoniecznie, z jednej i drugiej strony światła, stało się i czekało. W dodatku także na to, aż odjedzie autobus z pętli. Do tramwaju nie miałem już siły :-(
2011-06-03 19:16:22 (15 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
Super stacja. Jedyna, na której udało mi się zatankować 41 litrów lpg do zbiornika o pojemności 37 litrów. Jako niedowiarek eksperyment powtórzyłem drugi raz z takim samym efektem.
2015-03-26 21:38:47 (11 lat temu)
do vigo: A na innych stacjach nie dało się wlać więcej niż 37?
2015-03-26 22:29:12 (11 lat temu)
vigo
 
do Neo[EZN]: Nigdy. Zawór pozwala na zatankowanie 80% 45 litrowego zbiornika. Przejechałem tym autem ok 200 tys km w całej Polsce i nigdy nie dało się zatankować ponad 37 litrów (oprócz wrocławskiego LUKA)
2015-03-26 22:33:53 (11 lat temu)
Kulexy
 
+2 głosów:2
Wózek dla Tereski.
2020-12-11 23:19:28 (5 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Kulexy: Za mały, za młody ;-)
2020-12-12 00:16:35 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Toruńska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet