| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Tyska
2
4
14
16
18

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Tyska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Co się w nim mieściło kiedy była tu zajezdnia? Zajezdnia była "pod chmurką" czy w hali bo już nie pamiętam? - stawiam na "pod chmurką".
2013-02-10 20:17:26 (13 lat temu)
† ☻
 
Była hala z kanałami rewizyjnymi, bo co to by była za zajezdnia jakby nie było hali
2013-02-10 20:48:40 (13 lat temu)
Oliwia
 
Proszę o przypisanie tego budynku do tego obiektu :
2013-09-15 18:47:55 (12 lat temu)
Oliwia
 
Obecnie oba budynki przestały istnieć. Zostały rozebrane. A w miejscu gdzie stałam robiąc zdjęcie stoi hala namiotowa.
2014-09-10 14:51:20 (11 lat temu)
Czy nadal stoi tam wiata z Ikarusa?
2014-06-27 17:18:27 (12 lat temu)
Oliwia
 
do Skwarkson1680: Na pewno nie. A w którym miejscu miałaby ta konstrukcja stać ?
2014-06-29 20:27:01 (11 lat temu)
Skwarkson1680
 
+1 głosów:1
No rzeczywiście! Rąbnęli wiatę! @up. na pętli Księże Wlk.
2014-08-11 19:11:27 (11 lat temu)
Jerzy51
 
Do Black Bob : Dobry jesteś . Skoro rąbią szyny i kilometry przewodów to wiata jest pestka . :))
2014-08-11 19:27:31 (11 lat temu)
do Jerzy51: Rąbnęli w sensie wywieźli na złom :)
2014-08-11 20:39:47 (11 lat temu)
Oliwia
 
do Skwarkson1680: Zauważ że pętla 134 na Księżu Wielkim została cofnięta o dobre 80 metrów. Wcześniej autobus praktycznie podjeżdżał pod jedyny budynek mieszkalny na tej ulicy i miał tam pętle. Ale po wypowiedzeniu umowy przez dawny "Zremb" miasto musiało zbudować od nowa pętle ciut wcześniej i tam już jest wiata (jeżeli mnie pamięć nie myli) co widać na mojej fotografii.
2014-08-12 13:57:38 (11 lat temu)
do Oliwia: Wiem o tym. Wiata stała na starej pętli.
2014-08-13 10:12:02 (11 lat temu)
Oliwia
 
do Skwarkson1680: Nie ma tam żadnej wiaty z autobusu. Najwidoczniej albo faktycznie została wywieziona przez złomiarzy albo zlikwidowało wiatę miasto.
2014-09-10 14:50:18 (11 lat temu)
Oliwia
 
A po lewej widoczny jedyny budynek mieszkalny na ulicy Tyskiej, dawny hotel dla kierowców. Po prawej skrawek Radwanic.
2014-05-05 12:52:03 (12 lat temu)
Ile widzicie autobusów na tym zdjęciu? :)
2014-08-13 10:18:32 (11 lat temu)
do Skwarkson1680: Jeden
2014-08-13 10:50:27 (11 lat temu)
do Skwarkson1680: W dodatku nie na zajezdni.
2014-08-13 11:06:36 (11 lat temu)
Oliwia
 
do Skwarkson1680: Autobus to SOR BN12 i należy do DLA, jego nr taborowy to 1001.
2015-01-24 22:10:03 (11 lat temu)
do Oliwia: 1101 ;)
2015-01-25 14:00:15 (11 lat temu)
Niedługo chyb a tutaj wpakuje się ITS Michalczewski.
2015-01-25 14:00:35 (11 lat temu)
Oliwia
 
do Skwarkson1680: Miał być Sindbad, teraz ITS, mówi się o szkocie z PB. Poczekamy, zobaczymy.
2015-01-27 14:09:31 (11 lat temu)
Stenek
 
do Skwarkson1680: NA stronie ITS jest informacja:

Rekrutacja

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację do pracy w następujących miastach:

1) Wrocław;

2) Warszawa;

3) Radom.

Dodam, ze ITS jest od dawna obecny w Warszawie
2015-01-27 16:41:10 (11 lat temu)
Licho
 
do Stenek: Ale nie wiadomo gdzie się we Wrocławiu ulokują. Pogłoski podawały dwie lokalizacje.
2015-01-27 16:43:46 (11 lat temu)
A to niespodzianka - myślałem, że w tym budynku dawnej zajezdni nowy przewoźnik zorganizuje swoją.
2014-10-18 16:10:37 (11 lat temu)
fck
 
do Neo[EZN]: Ja też. Ciekaw jestem, czy uda im się zaadaptować inną halę, czy tez zmuszeni będą stawiać sobie nową?
2014-10-18 16:23:23 (11 lat temu)
do fck: Podejrzewam, że jeżeli jest już stara rozbierana to postawią nową - pewnie Licho napisze coś więcej na ten temat.
2014-10-18 16:35:49 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ostatnia wersja, którą słyszałem jest taka, że owszem się tu wprowadzi, ale inny przewoźnik (Sindbad), ITS zaś miałby się wprowadzić gdzieś tu:
2014-10-18 17:44:41 (11 lat temu)
do Licho: Może ta dziura w ziemi na tym zdjęciu to miejsce pod budynek ITS?
2014-10-18 17:45:53 (11 lat temu)
fck
 
do Neo[EZN]: To chyba basen przeciwpożarowy jest.
2014-10-18 18:00:49 (11 lat temu)
Oliwia
 
do Neo[EZN]: Gdyby autor zdjęcia obrócił się w lewo (i nie było by tam żadnych przeszkód w postaci budynku) uchwyciłby halę namiotową która stoi tam już dobre parę (3 - 4 ) miesięcy. Hmm, czy jest to basen przeciwpożarowy to wątpię.Ten budynek którego jest po lewej stronie a nie został uchwycony na fotografii jest czymś w rodzaju przepompowni (?), dochodzą do niego dwie rury o średnicy około 0,5 m. ITS Michalczewski ma ponoć posiadać autobusy na CNG.
2014-10-21 12:14:26 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Dodałem znacznik Tyska 14.
2017-05-29 20:45:52 (9 lat temu)
Licho
 
Dawny hotel robotniczy MPK.
2017-05-29 22:10:56 (9 lat temu)
Przed ten trójkąt na dachu bardziej jest podobny do rosyjskich niż do polskich bloczków - tam niektóre bloki mają takie kiczowate dekoracje ;)
2017-05-29 22:18:25 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
To pewnie będzie „budowa budynku hali produkcyjnej”, inwestor Markat Plus.

PS. Dzięki za poprawienie wioelkości zdjęć :-)
2018-12-29 18:18:08 (7 lat temu)
do Licho: ... czyżbyś oglądał stronę w 2k / 4k? Kilka dni temu oglądałem film na TV puszczony z komputera i przy okazji z telewizora wszedłem na fotopolskę - byłem zaskoczony tym efektem który zobaczyłem (zdjęcia były o tyle zmniejszone ile wynosił współczynnik przeskalowania ;)
2018-12-29 19:17:00 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: A pisałem o tym kiedyś, z przykładami obrazkowymi.
Tak, 4k (to oszukane, UHD), dobre do obróbki zdjęć.
2018-12-29 19:32:00 (7 lat temu)
do Licho: ... jeszcze zauważyłem problem z przesuwaniem powiększonych zdjęć jeżeli są mniejsze od ekranu ale mam problem z poprawianiem takich błędów bo muszę podłączać telewizor i siadać na stole z klawiaturą :(
2018-12-29 19:36:38 (7 lat temu)
tworex
 
+1 głosów:1
Ten rurociąg ma swój początek w elektrociepłowni "Czechnica" wiec najpewniej podaje gorącą wodę.
2021-04-05 16:59:48 (5 lat temu)
Licho
 
Historia kołęm się toczy i po latach na ul. Tyską wrócą autobusy – ale tym razem tutaj.
2019-12-06 16:44:05 (6 lat temu)
do Licho: Pewnie nie MPK? I pewnie hala pójdzie do rozbiórki?
2019-12-06 17:26:48 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Nie wiem, na razie jest wniosek o pozwolenie na budowę myjni.
Od nowego roku mamy mieć dwóch podwykonawców MPK, do Michalczewskiego dołączy Mobilis.
2019-12-06 17:45:43 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Tyska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet