| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Widna
1
1
5
2
2a
4
6
6
7
15
15a
17
19
29

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Widna

Dawniej: Helmholtz Strasse
Hermann Ludwig Ferdinand von Helmholtz, ur. 31VIII 1821 w Poczdamie, zm. 8 IX 1894 w Berlinie, fizyk, lekarz,fizjolog i filozof.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ale ktoś bardzo ładnie pooznaczał obiekty.
2014-08-31 19:30:57 (11 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Kto?
2014-08-31 19:32:20 (11 lat temu)
do † ☻: Nie wiem właśnie kogo za to trzeba pochwalić.
2014-08-31 19:33:50 (11 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Osobiście dodałem targowisko i blok przy Krynickiej, reszty nie znam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edyc
2014-09-01 01:20:05 (11 lat temu)
W tym bloku miałem znajomego Adama - "Adm0" z EZN (pozdrawiam), jego ojciec - kolejarz więc się zgadza :)
2014-10-25 23:31:53 (11 lat temu)
Licho
 
Tereny przed budynkiem pierwotnie były zespołem boisk dla miejscowej młodzieży. Nic z nich się nie uchowało, największe boisko do piłki nożnej jest obecnie widocznym na zdjęciu parkingiem. Bodaj tylko jedno z mniejszych ciągle może służyć jako boisko, choć już inne niż pierwotnie.
2014-10-25 23:43:49 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Podmieniłem -- wyprostowałem.
2014-10-26 08:00:19 (11 lat temu)
Licho
 
Ocieplone zostały bramy 1 i 3, teraz do ocieplenia idzie nr 5.
2016-03-04 14:59:23 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Podmiana, w poprzedniej wersji był defekt obróbki.
2014-11-09 14:22:43 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Jeszcze jedna podmiana. Przepraszam, że tak ciągle zmieniam, ale to moje pierwsze doświadczenia z RAW-ami i jeszcze doopanowuje technikę obróbki, a ta fota akurat niewdzięczna jest.
2014-11-09 18:20:38 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Licho: Oo, to tyle lat pstrykałeś JPGi?
2014-11-09 18:35:42 (11 lat temu)
Tą wersję też trzeba poprawić, , czwarty filar od prawej, "śnieg" widać.
2014-11-09 18:39:19 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: A jakże by inaczej :-)
2014-11-09 18:51:36 (11 lat temu)
do Licho: Ja od pierwszego "cyfraka" tylko RAWy :P (czyli od 2004 roku)
2014-11-09 19:14:20 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: No wiesz, w żadnym z moich producent takich ekstrawagancji nie przewidział. A żeby wgrać ulepszenia do softu to trzeba lenistwo przezwyciężyć :-P

Poza tym -- naprawdę fotograf jest większym ograniczeniem niż format, w którym aparat zdjęcia robi.
2014-11-09 19:40:09 (11 lat temu)
do Licho: No tak ale dodatkowe opcje czasem bardzo ułatwiają obróbkę zdjęć a potem przekładają się na końcowy rezultat - m.in. balans bieli, korekty ekspozycji, ciągły / pojedynczy autofocus, blokady ekspozycji - to takie pierdółki ale one ratują nieudane fotki :)
2014-11-09 19:56:40 (11 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: W roku 2004 karta CompactFlash 1GB kosztowała w sklepie coś około $250. twarde dyski w domu fruwały zapewne w okolicy 30GB, nie było miejsca na takie "fanaberie" jak RAW :)... zapchane zdjęciami dyski DVD jakie mam z tamtego czasu są nie do odczytania, tysiące zdjęć poszło w rynsztok, chyba, że ktoś wynajdzie skuteczny sposób na wyciąganie zdjęć z płyt DVD. Tylko dlatego RAW u mnie nie gościł przez długi czas.
2014-11-09 19:57:25 (11 lat temu)
do esski : RAWy z mojego Olympusa C5050 miały tylko 7MB - na jedną płytę DVD jednowarstwową wchodziło ponad 600 sztuk, mój Nikon robi RAWy mające od 43 do 53MB - na jedną płytę Blu-Ray wejdzie niewiele ponad 500 zdjęć.
2014-11-09 20:02:17 (11 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Ja się płyt boje jak ogień wody, wolę kupić dysk, teraz 4TB na desktop to okolice stówki. na maxa 120. Dwie sztuki z identyczną zawartością powinno starczyć na jakiś czas.
2014-11-09 20:20:38 (11 lat temu)
do esski : Ja też się ich coraz bardziej zaczynam bać ale dyski to trzeba właśnie kupować po dwie sztuki.
2014-11-09 20:23:24 (11 lat temu)
Licho
 
Jeszcze jedna podmiana -- lepsze odszumienie.
2014-11-09 20:29:22 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Większość z tego można zupełnie skutecznie wyregulować w momencie robienia zdjęcia (no chyba, że się robi z zaskoczenia). Na inne (focus) RAW nie pomoże.
2014-11-09 20:34:43 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Na tym ujęciu wygląda na handlowo-usługowy, ale od paru lat większą jego część zajmuje administracja osiedla.
2016-10-06 21:47:18 (9 lat temu)
mamik
 
Dla Widnej 2-6 są wydane WZ na budynki wielorodzinne z czerwca 2019 r.
2020-01-30 15:29:56 (6 lat temu)
Licho
 
do mamik: Tu też wuzetek jest cała kolekcja – na jeden (2017, 2018), dwa (2018, 2018) i trzy (2018) budynki wielorodzinne.
2020-01-30 18:41:08 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Widna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet