| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Wojrowicka
2
4
6
4a
16a
8
14
16
22
21
25
27
31
32
44
33
37
39
43
45
49
46
46
56
58

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Wojrowicka

Dawniej: Spreewald Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Cristoforo
 
+1 głosów:1
2015-05-09 02:31:44 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Dzięki, wiem już zatem dokąd pojadę ten weekend na zdjęcia.
2015-05-09 10:41:18 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Ruszył przetarg na wykonawcę rozbiórki. Być może obiekt zniknie jeszcze w tym roku
2015-09-07 13:40:57 (10 lat temu)
do Cristoforo: Szkoda, że mi nie po drodze (nie będzie śledzenia) więc może nam przepaść moment rozbiórki...
2015-09-07 19:39:10 (10 lat temu)
czarek
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Mieszkam obok postaram się popstrykać swoim "idiot camera"
2015-09-07 23:01:10 (10 lat temu)
do czarek: Konstrukcję już prawie całkowicie rozebrano
2015-10-20 21:17:30 (10 lat temu)
czarek
 
do Cristoforo: Przespałem
2015-10-20 22:17:34 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
O jak pięknie - to chyba to samo miejsce: - czyli budynki widoczne na zdjęciu istnieją z wyjątkiem tego po prawej... Na tym zdjęciu widać dlaczego obecnie nie istnieje:
2013-04-16 11:04:37 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Zabudowa,choć prosta naprawdę była kiedyś ładna.dobrze że ocalało choć trochę budynków.
2014-08-17 12:28:04 (11 lat temu)
do Mariusz Maziarek: Na Nowym Dworze z zabudowy z lat 30. ocalało dużo budynków, spójrz Mariuszu na to porównanie -
2014-08-17 12:30:00 (11 lat temu)
Hotele robotnicze Pafawag będą prawdopodobnie za jakieś 30-40 lat w miejscu tych budynków po prawej.Jeśli tak,to już nie ma po tych budynkach śladów.Po lewej chyba ocalały dwa lub trzy?
2014-08-17 12:24:12 (11 lat temu)
do Mariusz Maziarek: Tych budynków widocznych po prawej stronie już nie ma, ten łukowaty w tle istnieje częściowo, ten na prawo od niego istnieje a te po lewej stoją.
2014-08-17 12:32:09 (11 lat temu)
No właśnie,po prawej są teraz hotele(byłe)Pafawagu.Ale szkoda że te cztery budynki nie ocalały,wkońcu stara,dobra,trwała zabudowa,mogłaby jeszcze długo wytrzymać.
2014-08-17 12:39:13 (11 lat temu)
Żal...jaki ten świat wtedy musiał być spokojniejszy,może bardziej tolerancyjny niż teraz(oczywiście przed wojną).
2014-08-17 12:40:59 (11 lat temu)
Mieszkałem we wszystkich trzech hotelach ponad 20 lat.Kiedyś na środku tego placu były dwa piłkarskie boiska.Pierwsze boisko na środku zdjęcia służyło bardzo często do gry w siatkówkę.Już dziś nie ma po tym śladu,lecz kiedyś w połowie boiska były dwa słupy,na których zaczepiało się siatkę do gry.Słup po prawej stronie miał umieszczone wysoko siodełko,na którym zamiast sędziego siadywał ktoś z nas...
2014-08-14 16:13:39 (11 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
☺☺☺+☺☺☺
2019-12-27 17:43:56 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Wojrowicka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet