| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Zefirowa
1
7
6
9
15
17
21
20
24
26
30
32
38

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Zefirowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Jaka to ulica w tle?
2012-03-20 21:45:55 (14 lat temu)
Kavikvs
 
Skarbowców?
2012-03-20 21:46:26 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Porównując to zdjęcie z lotniczym , widać, że panowie siedzą na skraju wysypiska, dokładnie dziś w tym miejscu jest stadion.
2012-03-22 12:06:57 (14 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Czy możemy korzystać z tego źródła?, o ile wiem te zbiory są chronione copyrightem...
2022-08-24 07:20:53 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do mamik: To ulica Zefirowa - na niej stoi ten busik. Dom obok busa stoi na rogu ulic Zefirowej i Wieczornej. Teraz w tym miejscu jest zachodni stadion.
2012-03-20 21:49:49 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
2012-03-20 21:52:35 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do mamik: No czyli w sumie to samo ;-) To już z grubsza wiadomo gdzie stały dekoracje.
2012-03-20 21:54:53 (14 lat temu)
† ☻
 
do mamik: Jak widać na mapie domy na zdjęciu to (na prawo od ramienia Stefana Matyjaszkiewicza) Poranna 6, Poranna 5, Wieczorna 16 i Wieczorna 23
2012-03-20 21:59:37 (14 lat temu)
mamik
 
do † ☻: Czyli dekoracje na wysypisku były w miejscu dawnego stadionu.
2012-03-20 22:10:08 (14 lat temu)
† ☻
 
do mamik: Korona stadionu powstała chyba z gruzu, który był zwożony na wysypisko
2012-03-20 22:19:07 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do mamik: Dekoracje na pewno były na wysypisku.
2012-03-20 22:24:58 (14 lat temu)
do 4elza: Jest napisane "Zdjęcie wykorzystane za zgodą Fototeki Fimoteki Narodowej, sygnatura 1-F-199-8"
2022-08-24 08:23:07 (3 lata temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do 4elza: 10 lat temu prowadziliśmy korespondencję z Fototeką i dostaliśmy zgodę, pdo warunkiem podawania nr sygnatury, określonego rozmiaru i ograniczeń w dalszym kopiowaniu. Minęło 10 lat i nie wiem czy Fototeka nie zmieniła swojej polityki udostępniania. Pewnie tak. Możesz do nich napisać i spytać. Z tego co pamiętam te zasady dotyczyły zdjeć do których prawa miała Fototeka a nie tych z copyrightem.
2022-08-24 08:39:36 (3 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do 4elza: Nie możemy.
2022-08-24 08:40:30 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : A gdzie, przepraszam, bo nie widzę?
2022-08-24 08:28:44 (3 lata temu)
do 4elza: Kto szuka ten znajdzie.
2022-08-24 08:30:05 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : Aż tak bardzo mi nie zależy;-)
2022-08-24 08:31:48 (3 lata temu)
do 4elza: Problem masz rozwiązany.
2022-08-24 08:34:26 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : No, nie bardzo, tam są ciekawe zdjęcia i chętnie sama bym coś wstawiła, ale nie wiem jakie obowiązują zasady.
2022-08-24 08:40:33 (3 lata temu)
4elza
 
do mamik: Dziękuję. I to jest konkretna informacja.
2022-08-24 08:41:39 (3 lata temu)
do mamik: Pisałem i dostałem kategoryczną odpowiedź : nie ! Potem trochę marudziłem i dostałem zgodę chyba na trzy. Stanowczo mi powiedziane, że tylko trzy i ani jednego więcej.
2022-08-24 08:42:23 (3 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Desperado: Trzeba wobec tego spróbować raz jeszcze. Może się uda.
2022-08-24 08:44:04 (3 lata temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Desperado: Czyli zasady się zmieniły. Ten pan, który z nami korespondował pewnie już na emeryturze :-)
2022-08-24 08:45:24 (3 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do 4elza: Ja wtedy chciałem wstawić jeszcze zdjęcie z bareją na dachu UW w Opolu. Nawet napisali coś takiego, że będą zwracać na mnie uwagę :) Ale masz rację. Może ten ktoś już tam nie pracuje a inny będzie bardziej "ludzki". W każdym razie bez zgody, wielkie ryzyko.
2022-08-24 08:46:22 (3 lata temu)
To mogą być altanki zbudowane przed 1945 rokiem?
2013-12-16 11:25:08 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie wiem. Ale mocno wątpię, standard jest taki... mmmm.... nasz? Ale myślę, że takie "znaki czasu" trzeba fotografować, bo szybko będą znikać. Kilka ciekawych mam na oku ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek
2013-12-16 13:14:02 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
do Tadeusz Piotrowski: Nadbudówki bez wątpienia nasz a nawet bardziej sojuszniczy. Ale takie staranne przybicie listew na miejscach łączenia desek to co najmniej przedwojenny fachowiec robił.
2013-12-16 14:58:34 (12 lat temu)
do Dariusz Milka: Ze Lwowa?? ;-)
2013-12-17 10:18:07 (12 lat temu)
do Tadeusz Piotrowski: A może i ze Lwowa.
2013-12-17 11:01:20 (12 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
Na rogu Zefirowej i Burzowej ruszyła się budowa Locusa, mająca się rozpocząć w 2014 r. (działka po lewej stronie zdjęcia)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2016-03-25 23:53:40 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Dziękuję, wybieram się tam po świętach, przy okazji zrobię kilka zdjęć.
2016-03-26 08:23:56 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Spory dołek już wydrążyli
2016-04-01 16:14:07 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: O jak fajnie :) Zniknie nam kolejna "biała plama" :)
2016-04-01 01:01:40 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Super :) Początek inwestycji uwieczniony. Budynek będzie spory. Pewnie jeszcze pogłębią pod garaże.
2016-04-01 16:53:20 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Tam w okolicy z daleka widziałem tydzień temu dźwigi ale nie zajechałem bo nie było po drodze, chyba przy Skarbowców, może w ten weekend uda się obadać co to za budowa.
2016-04-01 21:04:18 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Może to "Skarbowców II"? Grzebią tam od września 2015 r., ale dopiero teraz zaczęli wychodzić spod ziemi
2016-04-01 22:34:20 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Aparat też ciągnie mnie do dźwigów. Jest jak na wojnie, nagle kierujesz się tam, gdzie coś widać i słuchać.
2016-04-02 18:34:55 (10 lat temu)
do Cristoforo: Tak, to pewnie to.
2016-04-01 23:03:16 (10 lat temu)
Z tej górki byłyby niezłe foty, ale jak tam się dostać? Z tej strony teren ogrodzony wysokim płotem, a z tamtej chyba jest stadion.
2016-05-10 09:20:04 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tak na dziko to można się dostać przez dziurę w płocie która jest obok strumienia płynącego wzdłuż terenu dawnego kompleksu sportowego obok tego budynku Nie wiem jednak czy jakiś pies tam nie biega (nie widziałem ani nie słyszałem).
2016-05-10 10:42:07 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Dzięki za info. Gdyby Zosia mieszkała we Wrocławiu poszedłbym tam na spacerek z Pako.
2016-05-11 10:31:20 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Ale zawsze chętnie skorzystamy z zaproszenia na wspólny spacer, zwłaszcza Pako ;-)
2016-05-11 11:35:24 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To może odwiedzicie Wrocław przy okazji wycieczki tramwajowej, którą załatwiam? Będzie można też przy okazji tutaj podejść :)
2016-05-11 14:19:09 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Będziemy na 100% ale już raczej bez psa, który nie należy do miłośników tego rodzaju pojazdów ;-) Czy znany już jest termin wycieczki ?
2016-05-11 15:07:12 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Najprawdopodobniej to będzie czerwiec - kolega z klubu będącego właścicielem zabytkowych tramwajów sprawdza w MPK przejezdność torowiska na Dyrekcyjnej. Koloko pisał mi, że jest przejezdne ale trzeba jeszcze się upewnić. Jak będę wiedział coś więcej to dam znać.
2016-05-11 15:40:08 (10 lat temu)
A ów łacznik (który da osiedlu adresy) będzie ulicą Wichrową.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Usunięte „zapewne”, bo jest potwierdzone, że osiedle będzie miało adresy z Wichrowej.
2019-07-03 14:39:34 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Zefirowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet