| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Radkowska
2
4
6
10
12
24
26

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Radkowska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Budynek do dodania do osiedla „Zielone Wzgórze”.
2014-09-14 17:08:08 (11 lat temu)
2014-09-14 17:44:23 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Podziękował. Fajnie by jeszcze było, gdyby na mapce osiedle obejmowało wszystkie 5 budynków, a nie tylko 3 z drugiego etapu jego powstawania.
Przy okazji pytanie: jak zrobić osiedle z kilku budynków, które są teraz przypisane tylko do ulic?
2014-09-14 19:13:47 (11 lat temu)
do Licho: Są już 4 ale temu ostatniemu trzeba zrobić zdjęcie- być może mam gdzieś w archiwum a jeżeli nie to zrobię przy okazji. Choć w sumie tu go widać -
2014-09-14 20:06:25 (11 lat temu)
do Licho: A jak zrobić osiedle? Ja robię tak:
Do ulic lub do dzielnicy dodaję obiekt "Osiedle [nazwa]" a do niego przypisuję budynki tego osiedla. Warto dodać też ikonkę osiedla na mapie.
2014-09-14 20:07:40 (11 lat temu)
do Licho: Niesamowite! To Ty Paweł!!!! Dawałem Ci uprawnienia do edycji a w panelu do uprawnień jest podgląd adresu e-mail... nigdy bym pomyślał, że to Ty :) Kopę lat, to już ponad 14!
2014-09-14 20:13:18 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Chodzi mi o ten prostokąt na mapie, on obejmuje tylko drugi etap osiedla, zamiast całego.
2014-09-14 20:31:08 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: No ale jak przypisać budynki, które kto inny stworzył?
2014-09-14 20:39:25 (11 lat temu)
do Licho: Już wiem o co chodzi, teraz powinno być dobrze :)
2014-09-14 20:35:38 (11 lat temu)
do Licho: Musisz się wylogować i zalogować od nowa - wtedy będziesz miał taką możliwość (przeładowanie uprawnień które są trzymane w sesji).
2014-09-14 20:44:07 (11 lat temu)
Ale szybko idzie budowa ale to pewnie m.in. dlatego że nie ma podziemia. Trzeba będzie zrobić zdjęcia z ziemi do kompletu.
2020-02-08 13:27:21 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Aż trudno uwierzyć gdy się porówna z postępami przez pierwszy miesiąc.
2020-02-08 13:29:12 (6 lat temu)
Licho
 
A okolice Niemczańskiej i Długopolskiej w końcu obfocił?
2020-04-12 20:25:09 (6 lat temu)
do Licho: Nie, przegapiłem budowę w miejscu "Lewiatana"? Bym pamiętał to bym podjechał bo byłem bardzo blisko i to na rowerze :-/
2020-04-12 20:27:05 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Tam co kawałek jest jakaś budowa. A ja tam zawsze bywam tylko po ciemku i bez aparatu, w dodatku na spacerze (spacer == żadnego zatrzymywania się) :-)
2020-04-12 20:31:18 (6 lat temu)
do Licho: Ja zatrzymywałem się dzisiaj ze 150 razy i mandatu nie było, w parku nawet posiedziałem 20 minut, przyjemnie, prawie bez ludzi i zarazy tam nie było widać ;)
2020-04-12 20:33:01 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ja się nie zatrzymuję żeby tempa nie tracić :-)

A jak to robisz, że na mnie nie wpadłeś to ja nie wiem.
2020-04-12 20:36:05 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Zaraza chodzi teraz dwójkami :-P
2020-04-13 11:37:47 (6 lat temu)
do Licho: Późno z domu wychodzę dlatego na nikogo nie trafiam, nigdy nie mogę się szybko wygrzebać ;) I ciekawostka - nad aleją Piastów zobaczyłem Phantoma a nad Racławicką 500 metrów dalej Mavica - chyba korzystają z przestoju na niebie ;)
2020-04-12 20:38:28 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: To późno to kiedy?
2020-04-12 20:44:09 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Widocznie nikt im nie popodbierał wszystkich zaplanowanych lotów :-P
2020-04-12 20:46:13 (6 lat temu)
do Licho: Zwykle między 14 a 15. Zimą zdarzało się że nie zdążyłem z domu wyjść jak już się ciemno zaczynało robić ;)
2020-04-12 20:44:54 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: No to powtórzę swoje. Akuratnie tam między 13 a 15 byłem.
2020-04-12 20:47:18 (6 lat temu)
do Licho: No to tak jak ja :)
2020-04-12 21:01:14 (6 lat temu)
Licho
 
Było trzeba „ulicę” Radkiowską uwiecznić i „piaskownicę” na jej środku :-)
2020-05-21 12:08:25 (6 lat temu)
do Licho: Szkoda ;)
Byłem na Gaju w innej sprawie.
Wsiadałem do samochodu, a tam dźwig zaskrzypiał.
Podskoczyłem te kilka metrów i kieszonkowym cyknąłem co trzeba.
2020-05-21 20:39:59 (6 lat temu)
Tam gdzie stoi koparka po prawej stronie wydaje się, że jest miejsce na całkiem spory plac zabaw.
2020-06-28 20:20:22 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Spory? Porównaj z tym przy żłobku przy Sygnałowej. A tam jest tylko żłobek – tu powinny być osobne dla przedszkola i dla żłobka.
2020-06-28 22:43:11 (5 lat temu)
Corvus monedula
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Gdyby ktoś miał wątpliwości – powstaje tam parking.
2020-07-03 09:10:21 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ☺
2020-10-20 09:46:52 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Radkowska na innych zdjęciach
Ulica Radkowska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet