| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Powstańców Śląskich 69
15
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 71 - Szczęśliw...
33
m
Wrocław
Kompleks biurowy "Centrum Południe"
58
m
Wrocław
Pomnik Helmutha Karla Bernharda vo...
64
m
Wrocław
Kiosk
67
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Południe Wrocławia w sposób szczególny zostało naznaczone przez II wojnę światową. Po przedwojennych reprezentacyjnych kamienicach i podwórkach nie pozostał żaden ślad. Warszawscy artyści, Justyna Wencel i Marcin Chomicki, postanowili wprowadzić trochę koloru w tę część Wrocławia, budując tam coś, co pomoże na nowo odkryć to miejsce.

Odwołując się do konkretnego fragmentu zabudowy Południa, artyści postanowili przypomnieć jego historię poprzez odtworzenie zarysu architektury w pejzażu. Plany nieistniejących kamienic i podwórek ożyją w przestrzeni w postaci barierek tworzących wielobarwny labirynt. Kolorowa malarska instalacja, zmieniająca się wraz z pogodą i porą dnia, ma szansę stać się przestrzenią interakcji z przechodniami, którzy, wyrwani
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Przypisałem do właściwego obiektu :-)

Instalacja wiecznie tu stać nie będzie, działka należy do Skanskiej i stanie na niej kolejny biurowiec.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ach ten lepki alt ;-)
2016-12-28 23:40:57 (9 lat temu)
do Licho: A nie należała wcześniej do tej firmy która postawiła budynek przy Gwiaździstej?
2016-12-29 23:09:30 (9 lat temu)
Licho
 
do Licho: A19 Sp. z o.o. (czyli spółka celowa Skanskiej) złożyła już wniosek o pozwolenie na rozbiórkę znajdujących się tu sieci gazowych.
2018-01-29 17:41:50 (8 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Należała, ale została odsprzedana. Hiszpanie na swoim terenie też biurowiec zapowiadają (oraz drugi budynek mieszkalny).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-12-29 23:45:44 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet