| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (37)
Obiekty w okolicy
Wronia 55
31
m
Warszawa
Ogrodowa 56
37
m
Warszawa
Wronia 70
48
m
Warszawa
Wronia 72
50
m
Warszawa
Wronia 57
51
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jacek_1000
 
+4 głosów:4
W roku 1969 czy też 1970 w tym budynku urzędował szewc—od ulicy wchodziło się do jego zakładu, składającego się z jednego pomieszczenia, a na górze, pod sufitem, ustawione było wyrko, na którym również spał. Kiedyś poszedłem zanieść mu buty do reperacji—sam szewc, zapewne kompletnie pijany, spał na pawlaczu, a na dole urzędowali jego koledzy, siedząc przy stoliku zastawionym butelkami wódki. Gdy moja mama poszła odebrać buty, nie miał ich—po prostu sprzedał na wódkę! Po kilku miesiącach zmarł i chyba wraz z jego odejściem zakład się zamknął.
2019-08-06 03:00:11 (6 lat temu)
TomTomWawa83
 
+5 głosów:5
W latach 80. na dole był wulkanizator (okno i drzwi między bramami). Rosło tu drzewo pod którym leżał. Pod numerem 57 był sklep zaopatrzenia plastyków (pamiętam starszą Panią, która go prowadziła). W podwórku 57a, w suterenie był zakład przewijania silników. Moja babcia ze swoim tatą i mamą po powrocie z wojny zajęli tu mieszkanie i odbudowywali dom. Mieszkałem tu z dziadkami. Bacia mieszkała aż do zamknięcia kamienicy. Wiele nazwisk, wiele wspomnień.
2023-08-03 22:54:17 (2 lata temu)
W tej kamienicy brakuję jeszcze okien po przekątnej;)
2025-04-21 09:50:30 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Jacek_1000: Historia będąca potwierdzeniem powiedzenia "Pije jak szewc"...
2025-04-21 21:22:54 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do TomTomWawa83:
W latach 70-tych w tej kamienicy był warsztat, w którym dorabiano uszczelki do silników samochodowych, głownie pod głowicę. Czasami jedyny ratunek do nietypowych lub zachodnich samochodów. Pamiętam, że wejście było z bramy.
2023-08-04 01:01:30 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do TomTomWawa83: "Pod którym leżał" w sensie że wulkanizator leżał pod drzewem? ;)
2025-04-21 21:25:11 (rok temu)
TomTomWawa83
 
+2 głosów:2
Za moich czasów drzwi na wprost to była toaleta dla wulkanizatora, który miał zakład od ulicy.
2023-08-03 22:56:35 (2 lata temu)
do TomTomWawa83: Dzięki za info! Mieszkałeś może w tej kamienicy? My ją zwiedzaliśmy w momencie, gdy była totalnie zdewastowana i jeszcze zasiedlona przez bezdomnych. Jeden z nich został znaleziony z raną głowy przed kamienicą dosłownie na dzień przed naszą wizytą...
2023-08-04 07:56:25 (2 lata temu)
do marekantoniusz: tak, mieszkałem tu przez wiele lat :)
2025-04-21 09:40:21 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet