| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dożynki

Atrakcja turystyczna
cieszyński /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Rafale, jak znasz ulicę to przypisz też do niej.
2015-03-12 21:25:03 (11 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Ulicę pokropili?
2015-03-12 21:33:52 (11 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
W prawym dolnym rogu - fragment czyjejś stopy w sandale i białej skarpetce?
2015-03-12 21:34:42 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Pieknie se idóm gaździnki z Koniakowa, a gazdowie za nimi
2015-03-13 14:56:41 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Przypisane:-)
2015-03-13 07:31:49 (11 lat temu)
do czesil: Pewnie jakaś mała burza przeleciała nad ulicą 1 Maja we Wiśle:-)
2015-03-13 07:33:44 (11 lat temu)
do czesil: A poważnie pisząc, to strażacy przed koronką przejechali:-) Jest też ich zdjęcie.
2015-03-13 07:36:10 (11 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do vstrone: Pewnie dzieciak na plecach.
2015-03-12 21:38:41 (11 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Z taką wielką stopą - nawet palce w lekka wystają.
2015-03-12 21:40:13 (11 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Starucno pómpa!
2015-03-15 19:24:38 (11 lat temu)
Stenek
 
do czesil: ciekawe, czy sie kaj uchowała do dzisio?
2015-03-16 01:53:54 (11 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Stenek: Ano we Szczyrku przed remizą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2015-03-16 08:06:49 (11 lat temu)
Stenek
 
do Eugeniusz S.: Ale wygooglować to te sikawke w tym Szczyrku ni ma łatwo, isto jóm kansi dobrze schrónili ;-)
2015-03-16 16:16:29 (11 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
... z lewej strony to Fotopolanin ?! :-)
2015-04-10 23:27:30 (11 lat temu)
mar
 
A gdzie architektura?
2015-04-11 00:05:43 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do legion: Może jeszcze o tym nie wie ;))
2015-04-10 23:51:14 (11 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do mar: Zdjęć bez architektury mamy tu bez liku więc szkoda pytać
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2015-04-11 00:29:19 (11 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do mar: To jest wydarzenie...
Pozdrawiam!
2015-04-13 10:02:44 (11 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet