| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ZREMB
Obiekty w okolicy
Kiosk usługowo-handlowy
38
m
Jelenia Góra
Zespół budynków
91
m
Jelenia Góra
Sobieskiego 82a
105
m
Jelenia Góra
Wiadukt kolejowy ul. Sobieskiego
114
m
Jelenia Góra
Sobieskiego 82
116
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

ZREMB

Dawniej: Zakład Mechaniczno-Odlewniczy ZREMB Sp.zo.o
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Od kilku dni rondo nosi imię Kazimierza Majewskiego.
2012-12-13 17:15:59 (13 lat temu)
Stenek
 
Ciekawe, czy te chmury wyszły tak same (są extra!!) czy pomógł im filtr polaryzacyjny czy fotograf? Zdjęcie rewelka
2012-12-13 17:23:56 (13 lat temu)
pawulon
 
Neo, dlaczego pod zdjęciem jest prawidłowo "Rondo Kazimierza Majewskiego", a po wejściu w obiekt widzimy "Ulica Kazimierza Majewskiego", choć w edycji jest zaznaczone "Rondo"? Mógł byś to poprawić?
2012-12-13 21:46:00 (13 lat temu)
do Stenek: Dziękuję za uznanie. Filtr polaryzacyjny był w użyciu.
2012-12-13 20:23:30 (13 lat temu)
do pawulon: Poprawię to przy okazji bo muszę wyłapać więcej takich "kruczków" z ulicami i naprawić to na jedno kopyto.
2012-12-13 22:02:06 (13 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: No to na forum zgłosiłem Ci jeszcze jeden błąd z Kozienic ;)
2012-12-13 22:07:26 (13 lat temu)
Po lewej wieżyczka a to betonowe na prawo od niej?
2014-06-15 16:30:31 (12 lat temu)
Hellrid
 
Raczej nic specjalnego, fachowość wykonania raczej wskazuje na coś polskiego, powojennego. Nie wiem co wy z tymi wieżyczkami, to schron wartowniczy.
2014-06-15 16:36:21 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Przypuszczam, że wentylator lub jakieś wejście do schronu.
2014-06-15 16:34:49 (12 lat temu)
Nie wiem czy dobrze podpisałem obiekt ?
2014-06-20 19:36:14 (12 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Dzisiaj został wysadzony jeden z kominów byłej "Celwiskozy"
2015-10-21 21:28:02 (10 lat temu)
slawekh
 
do antypuszka©: Coś się zmienia.
2015-10-21 21:50:28 (10 lat temu)
do slawekh: Szkoda, że nie wiedziałem.
2015-10-21 22:01:51 (10 lat temu)
Dagmara
 
do antypuszka©: Nikt chyba poza Strimeo i Muzycznym Radiem nie wiedział, ja dowiedziałam się jakieś pół godziny po fakcie. I komu ten komin przeszkadzał...
2015-10-21 22:25:48 (10 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: I nie będziesz wiedział przed taką akcją, ja i tysiące innych też chciałoby wiedzieć, ale takie akcje nigdy nie są nigdzie ogłaszane, ci co wysadzają pewnie w sekrecie mówią jakimś swoim znajomym, może się uda zapolować jak będę wysadzać ten:
2015-10-22 16:53:12 (10 lat temu)
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
2016-01-16 09:06:03 (10 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
2016-01-16 09:33:06 (10 lat temu)
do cracusiac: No..piekne...ale tutaj jest original :-)Ale dzieky za info :-)
2016-01-16 09:55:53 (10 lat temu)
Ta fota super. Uzupełnia moje archiwum.
2017-04-13 19:20:52 (9 lat temu)
Takiego ujęcia bardzo mi brakowało a często tu byłem.
2017-04-13 19:17:22 (9 lat temu)
ZREMB w latach trzydziestych ?
2017-04-13 13:49:56 (9 lat temu)
fantom
 
do YouPiter: Zwał się wtedy Heine&Seifart GmbH założony w 1891. Takie paradoksy zachodzą gdy dawny obiekt ma jedynie współczesną nazwę.
Nie mam też pewności czy to jest zdjęcie przedwojenne, czy powojenne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2017-04-13 14:02:25 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Przedmioty związane z ZREMB
2014
-
2014
2014
-
2014
ZREMB - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet