| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (20)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Stacja kolejowa Zabrze Zachodnie W...
638
m
Zabrze
Boisko
703
m
Zabrze
Rolnika Antoniego 40
732
m
Zabrze
Wolności 384a
994
m
Zabrze
Dzwonnica
1026
m
Zabrze

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jedna z wielu pozostałości po KRR
2011-08-29 23:39:25 (14 lat temu)
_pb
 
Jest coś takiego:
2016-08-28 23:43:53 (9 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
do Guderian: Jest na temat KRR jakieś inne opracowanie niż : ?
2011-08-30 21:07:38 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do augiasz: W końcu tego artykułu masz przywołanie źródeł - z błędem nawet, bo ZTCP artykuł "Kolej Ruchu Regionalnego" w Młodym Techniku ukazał się w numerze 4/88 a nie 4/87.
2011-08-31 19:02:54 (14 lat temu)
Piotr Borowiak
 
+1 głosów:1
2021-04-16 01:46:36 (5 lat temu)
To miała być docelowo nastawnia przy wchodniej głowicy st. Zabrze, wybudowana gdzieś koło 1986-go. Jakość budownictwa typowo PRL-owska - po 20-latach tynk odpadł i 1/3 grubości PGSów się rozsypała w pył...
2010-03-11 15:08:28 (16 lat temu)
Skąd ty to wszystko wiesz :O
2010-03-11 15:08:28 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Szkoda, że takich straszących trochę budowli na sieci PKP jest więcej... Kiedyś planowano przesunięcie stacji PKP Dąbrowa Górnicza w stronę Ząbkowic. Wybudowano nawet szkielet nastawni (przed przejazdem na \"dziewiątym\") Stał dumnie kilka lat, po czym pomysł upadł, nastawnia rozsypała się i dziś śladu po tym nie ma...
2010-03-11 14:34:09 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Z własnej pamięci. Od 1981 do 1987 studiowałem w Gliwicach dojeźdżając z Katowic, więc widzaiałem jak to powstaje...
2010-03-11 10:06:08 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Przejazd \"na dziewiątym\" to jest ul. Konopnickiej?
2010-03-11 15:08:28 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Nie, to następny przejazd w stronę D.G. Ząbkowice, między ul. Folwarczną a ul. T. Urbańskiego. Jest kilkaset metrów przed przystankiem osobowym Dąbrowa Górnicza Gołonóg.
2010-03-11 15:16:59 (16 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): W tej okolicy to pamiętam niedokończone przejście podziemne z wyjściami na nieistniejący peron, zlokalizowane to było na wschód od czynnych torów.
2010-03-11 18:13:35 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Faktycznie było coś takiego po lewej stronie toru szlakowego patrząc zgodnie z narastaniem km. Dziś po tym już śladu nie ma.
2010-03-11 18:27:02 (16 lat temu)
Przyszli pod osłoną mgły...
2018-09-12 19:30:59 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet