| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Wolności
59

Salon samochodowy "Dąbrowscy"

OBIEKTY - ul. Wolności
Więcej (315)
Obiekty w okolicy
Wolności 368
62
m
Zabrze
Stacja benzynowa Emila
63
m
Zabrze
Myjnia Czysto.pl
66
m
Zabrze
Koksoprojekt
77
m
Zabrze
Pawliczka 4
108
m
Zabrze

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
I ponownie dlógie nogy na drugim planie....Piotrek Piotrek....


☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺☺☺
2019-02-20 19:31:13 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Po prostu śledzi kobiety ;-)
2019-02-20 19:34:18 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ale jesteś spostrzegawczy :-)
2019-02-21 13:29:39 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : W moim wieku zostało tylko śledzenie i …….. :-)
2019-02-21 13:30:17 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Ja ? ja latam i fotografuje tylko domy i kamienice....i Ty? Ty masz juź druga serie dlugich nóg za tydzień i to ja jestem spostrzegawczy ☺☺☺
2019-02-21 13:35:30 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Dobra, kolekcijonujemy wózky, piesky, lampy, drzewa w parku i strumiky w środku lasów....moźemy dla Ciebie zbierać dlóge nogy....☺☺☺
2019-02-21 13:37:46 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Mogę już coś dorzucić ? nogi z prawej.
2019-02-21 14:41:45 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nie tylko ja jestem od długich nóg :-)
2019-02-21 14:52:11 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Dobra, kolekcijonujemy nogy dla Piotra ☺☺☺
2019-02-21 16:23:04 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Ja bardzo lubię długie, zgrabne nogi, mogą być damskie lub męskie ;-) Podziwiam jak dzieło sztuki.
2019-02-21 14:53:41 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : No, teź mam kolekcije dlógich nóg w domu, jedynna Sally biedatcwo sie jakoś nie dostosowala i ma nogy z Welsch Corgiego ☺☺☺
2019-02-21 16:25:37 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Kiedyś jak widzieliśmy dziewczynę z długimi nogami to mówiliśmy tak " jak bych miół te dwie nogi i kolumna Zygmunta to haziel buduja"
2019-02-21 14:57:15 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To powiem Izce, czasami potrzebuje mieć jakieś wsparcie, zwlaścza jak sobie kupuje spódnie to prawie przeklina swoje dlóóógie nogi ☺☺☺
2019-02-21 16:27:14 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ty masz szczęście że psy nie mówią bo byś się dowiedzą co Sally myśli o Tobie. ;-)
2019-02-21 16:29:53 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Sally ?? odrazu Cie moge spokojnie odpowiedzieć.....Tak, mam krótkie nogy, ale bardzo dlógie wlosy ☺☺☺
2019-02-21 16:31:43 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Wolności 366 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet