do vetinari : Coś dzisiaj portal słabo śmiga ... Zdjęcia pojawiają się i znikają ... Ja będę miał w swoich obrazach ten otwieracz czy zniknie na zawsze ... ?
do fantom: Łeeeee ... To ja nie będę dodawał takich obiektów ... Ja się tu staram aby UATRAKCYJNIĆ portal a tu "Buba" ... Nawet nie będę widział czy ktoś zapunktował to zdjęcie czy zalinkował ... Sugeruję aby TO poprawić ...
do PiotrW: No szkoda bo zdjęcie wylatuje z FP jako przedmiot o nikłej wartości historycznej i nic nie wnoszace do portalu. Portal doskonale da sobie rade bez tego przedmiotu ...
do sawickimarcin: Przy takich działaniach zawsze sobie powtarzam.......nie mój cyrk, nie moje małpy..... Biorę aparat i idę robić zdjęcia Potraktuj to jak zabawę a nie misję.
do PiotrW: Tu masz rację, ale poświęcasz czas, walisz kilometry, nieraz obrywa Ci się od nawiedzonych przechodniów. Po powrocie ładujesz do fp a nawiedzeni "adm", sru do kosza, albo omijają kosz.
Czy jest potrzeba przypisywania tego zdjęcia do Rudy Śląskiej, jako takiej?, skoro budynek przy Zabrzańskiej 72 (określony znacznikiem), z założenia jest przypisany do Rudy Śląskiej,..
Delikatnie różnią się szczegóły (być może na linkowanej kartce po delikatnej przebudowie) , ale na drugim portalu jest zdjęcie które rozwiewa wątpliwości.
Piotrze, Ty wiesz że jest "nagonka" na przenoszenie zdjęć do "Przedmiotów" ... ??? Musisz się liczyć ze zaraz jakiś nadgorliwy Pan Administrator wywali Ci zdjęcie tej "kraty" do przedmiotów albo nawet na Śmietnik ... ??? Pozdrawiam
do Desperado: Przez całą moją historię pobytu na FP nie mieliśmy kontaktu ... Teraz to nadrobiłeś ... Zaczęło się chyba od tych nieistniejących kamienic na Kilińskiego 60 które Ty widziałeś a ja nie ... Odwet ... ? Zemsta ... ??? Awansowałeś do najbardziej przeze mnie lubianych Osób na FP ... Dzięki.
do sawickimarcin: Tyle zdjęć mi się rozpłynęło, a ile się jeszcze rozpłynie. Tu są "cudotwórcy" zdjęcia znikają ale licznik nie maleje. Jeden z czołowych "administratorów" mi to wytłumaczył na czym to polega. Tu nie chodzi o jakość zdjęć tylko zwykła złośliwość wielkich adm.