| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Zaborze Północ

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...3435następna
vetinari
 
+2 głosów:2
Edituje do przedmiotów ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2022-04-22 17:59:02 (4 lata temu)
do vetinari : Coś dzisiaj portal słabo śmiga ... Zdjęcia pojawiają się i znikają ... Ja będę miał w swoich obrazach ten otwieracz czy zniknie na zawsze ... ?
2022-04-22 22:10:26 (4 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Niestety, ale zdjęcie przedmiotów nie wyświetlają się (nie wiadomo w sumie dlaczego) w galerii użytkownika.
2022-04-22 22:13:50 (4 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do fantom: Łeeeee ... To ja nie będę dodawał takich obiektów ... Ja się tu staram aby UATRAKCYJNIĆ portal a tu "Buba" ... Nawet nie będę widział czy ktoś zapunktował to zdjęcie czy zalinkował ... Sugeruję aby TO poprawić ...
2022-04-22 22:30:57 (4 lata temu)
Przedmiot o nikłej wartości historycznej i fotograficznej. Bez wartości na Fotopolsce . Przeznaczam do usunięcia
2026-05-25 21:02:55 (miesiąc temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: W moich młodych latach to piwo nazywano górnozaworowe lub tańcowane, bo na etykiecie była tańcząca para w strojach górnośląskich.
2026-05-25 22:18:02 (miesiąc temu)
do PiotrW: No szkoda bo zdjęcie wylatuje z FP jako przedmiot o nikłej wartości historycznej i nic nie wnoszace do portalu. Portal doskonale da sobie rade bez tego przedmiotu ...
2026-05-25 22:35:14 (miesiąc temu)
PiotrW
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Przy takich działaniach zawsze sobie powtarzam.......nie mój cyrk, nie moje małpy..... Biorę aparat i idę robić zdjęcia Potraktuj to jak zabawę a nie misję.
2026-05-26 08:29:54 (miesiąc temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do PiotrW: Tu masz rację, ale poświęcasz czas, walisz kilometry, nieraz obrywa Ci się od nawiedzonych przechodniów. Po powrocie ładujesz do fp a nawiedzeni "adm", sru do kosza, albo omijają kosz.
2026-05-26 10:12:39 (miesiąc temu)
Desperado
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Jesteś nienormalny.
2026-05-26 10:23:29 (miesiąc temu)
mamik
 
+3 głosów:3
Nawiedzeni Admini nie dość, że wrzucają do kosza to jeszcze kosz omijają i z niego wyjmują. To nie ludzie to wilki.
2026-05-26 10:39:54 (miesiąc temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Z ludźmi nawiedzonymi nie wojuj. Oni maja misje i prowadza krucjatę o lepszy świat.
2026-05-26 11:01:55 (miesiąc temu)
do Desperado: Ty tak twierdzisz, ale na szczęście tych drugich jest więcej
2026-05-26 11:56:32 (miesiąc temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do mamik: Może jestem głupi w twoim stwierdzeniu ale jestem uczciwy co nie można powiedzieć o .............
2026-05-26 12:01:14 (miesiąc temu)
Dana
 
Przypisałam do Wolności 586
2019-11-22 07:06:58 (6 lat temu)
Jest znacznik budynku celnego po stronie Rudy ale nie ma przypisania do miasta Ruda Śląska.
2019-11-22 08:06:47 (6 lat temu)
Dana
 
do ritterswalder: Dzięki! Przypisane.
2019-11-22 08:16:52 (6 lat temu)
4elza
 
Czy jest potrzeba przypisywania tego zdjęcia do Rudy Śląskiej, jako takiej?, skoro budynek przy Zabrzańskiej 72 (określony znacznikiem), z założenia jest przypisany do Rudy Śląskiej,..
2026-03-17 06:43:12 (3 miesiące temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
Mam tą widokówkę. Dodać lepszy skan?
2026-04-26 16:37:15 (2 miesiące temu)
Dana
 
Czy może ktoś zlokalizować budynek gospody?
2026-02-23 17:41:49 (4 miesiące temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
do Dana : Wolności 325.
2026-02-23 19:01:32 (4 miesiące temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
do Dana : Widoczny tu po lewej: Delikatnie różnią się szczegóły (być może na linkowanej kartce po delikatnej przebudowie) , ale na drugim portalu jest zdjęcie które rozwiewa wątpliwości.
2026-02-23 19:15:55 (4 miesiące temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Nie mam wątpliwości - już przypisałam, a do obiektów browaru i Wolności 325 dopisałam dawne nazwy, dzięki :)
2026-02-23 19:27:07 (4 miesiące temu)
Piotrze, Ty wiesz że jest "nagonka" na przenoszenie zdjęć do "Przedmiotów" ... ??? Musisz się liczyć ze zaraz jakiś nadgorliwy Pan Administrator wywali Ci zdjęcie tej "kraty" do przedmiotów albo nawet na Śmietnik ... ??? Pozdrawiam
2026-05-25 22:40:10 (miesiąc temu)
yani
 
+6 głosów:6
do sawickimarcin:
To jest eksponat w muzeum, ale żeby to zrozumieć to trzeba mieć kilka szarych komórek i do tego być trzeźwym.
2026-05-25 22:54:44 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: ??? Jesteś bardziej chamski niż myślałem ...Uderz w stół a nożyce się odezwą ... Nadgorliwy "Administrator" ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2026-05-25 22:56:45 (miesiąc temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Uporczywie siejesz ferment i szczujesz. Dostajesz ostrzeżenie.
2026-05-25 22:57:17 (miesiąc temu)
yani
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin:
Zawszę staram się dostosować do poziomu rozmówcy.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-25 22:58:37 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Tak jak ja. Nie używam słów których mógłbyś nie zrozumieć. Nie zwykłem starszym ludziom robić przykrości.
2026-05-25 23:00:44 (miesiąc temu)
Desperado
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Miałeś limit 1 zdjęcia, masz od teraz 0.
2026-05-25 23:01:49 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do Desperado: Przez całą moją historię pobytu na FP nie mieliśmy kontaktu ... Teraz to nadrobiłeś ... Zaczęło się chyba od tych nieistniejących kamienic na Kilińskiego 60 które Ty widziałeś a ja nie ... Odwet ... ? Zemsta ... ??? Awansowałeś do najbardziej przeze mnie lubianych Osób na FP ... Dzięki.
2026-05-25 23:09:39 (miesiąc temu)
fantom
 
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Nikogo nie obchodzi kogo lubisz a kogo nie. Jeśli się nie uspokoisz dostaniesz blokadę konta. Uprzedzam.
2026-05-25 23:11:37 (miesiąc temu)
do sawickimarcin: Tyle zdjęć mi się rozpłynęło, a ile się jeszcze rozpłynie. Tu są "cudotwórcy" zdjęcia znikają ale licznik nie maleje. Jeden z czołowych "administratorów" mi to wytłumaczył na czym to polega. Tu nie chodzi o jakość zdjęć tylko zwykła złośliwość wielkich adm.
2026-05-26 06:28:26 (miesiąc temu)
Krzyś_
 
Przypisujemy do ulic lub konkretnych adresów (chyba, że jest panorama, lotnicze, rzeka itd.).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2023-01-25 11:29:37 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Krzyś_: To raczej Warszawa niż pierwsza Pobieda - przedatowałbym na 52-60.
2023-07-13 16:57:06 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Wypadałoby wybrać, albo przynajmniej ujednolicić datowanie (wg mnie wyższe jest trafniejsze)
2025-11-10 15:14:46 (7 miesięcy temu)
Dana
 
+2 głosów:2
2026-04-10 12:34:59 (2 miesiące temu)
Dana
 
2026-06-26 17:38:18 (dzień temu)
Krzyś_
 
+3 głosów:3
2026-03-14 13:00:04 (3 miesiące temu)
do Krzyś_: Wielkie dzięki za pakiet :)
2026-03-14 13:34:22 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
+4 głosów:4
do Desperado: Fajne zdjęcia - chcemy więcej :-)
2026-03-14 13:47:42 (3 miesiące temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Pod oknem jest datownik, wpisuję na stronie obiektu.
2026-06-06 08:47:16 (21 dni temu)
do ZPKSoft: Dzięki
2026-06-07 09:32:16 (20 dni temu)
346 Dyskusji (ostatnia dzień temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Zaborze Północ
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet