| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Zajazd "Hubert"
Obiekty w okolicy
3 Maja 14
52
m
Walim
3 Maja 12
59
m
Walim
3 Maja 16
70
m
Walim
3 Maja 17
88
m
Walim
3 Maja 15
92
m
Walim

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zajazd "Hubert"

Zbudowano: 1801
Zabytek: GEZ
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopolanie w akciji ☺☺☺
2022-08-03 22:12:19 (3 lata temu)
Nie można podkręcić kontrastu ? Słabo widać tego fotobaranka.
2022-08-04 13:59:32 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do Mariusz Brzeziński: To muflon ;-) Rzeczywiście słabo go widać ?
2022-08-04 14:15:30 (3 lata temu)
do Mariusz Brzeziński: Korba ukradli.
2022-08-04 14:18:36 (3 lata temu)
do ZPKSoft: Zajrzałem głębiej i muflon się ujawnił.
2022-08-04 14:28:14 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Smacznego ☺
2022-08-04 11:29:14 (3 lata temu)
Joanna Syrenka
 
+2 głosów:2
Jaki piękny kolejowy akcent!
2022-08-19 21:03:28 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Dziękuję ;-)
2022-08-04 13:54:19 (3 lata temu)
do ZPKSoft: W końcu przyszedł ten kelner.
2022-08-04 14:21:08 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: No, to niejest aź taky źart....u nas obecnie jest wielky problem znaleźć oblóge do pracy. Brakuje jak kelnerów, tak kucharzów. I jak juź masz "obsade" lokalu, to czasami jesteś ścięśliwy źe wogóle dostaleś to co zamluwileś.....
2022-08-04 14:28:39 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do Eugeniusz S.: Na zdjęciu czekam na zamówione flaczki, które zaraz kelnerka przyniosła.
2022-08-04 15:49:52 (3 lata temu)
do ZPKSoft: Zrobiłaś mi smak.
2022-08-04 17:18:58 (3 lata temu)
Loźyska....coś tutaj się kręczylo....
2022-08-04 11:28:16 (3 lata temu)
Stanisław Goś
 
+1 głosów:1
Taka odrestaurowana maszyna mogła by być ozdobą niejednego wnętrza, tutaj wystawiona na zewnątrz czeka na powolne unicestwienie 😥
2022-08-05 00:53:00 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet