| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (25)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
TW40
 
Czasami (w większości wypadków) przykładając kartkę do świecącej żarówki udaje mi się wypatrzyć datę pod znaczkiem...
2010-07-09 20:34:11 (15 lat temu)
Dokładniej : na wprost pierzeja zachodnia, po lewej ulica Staszica przebiegająca przez Rynek Wielki stanowiąca jego południową pierzeję i w głębi dzwonnica katedralna.
2012-11-01 18:26:45 (13 lat temu)
Zdjęcie ze zbioru "Album Zamojskie"
2012-12-16 19:13:53 (13 lat temu)
WW
 
Dwie kamienice od prawej jeszcze przed zniszczeniem attyk. Ciekawe również, że te domy stoją obecnie bez przypór. To dlaczego je zbudowano?
2012-12-16 20:20:19 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Kuba, zabierz ten Zamość z Trzciela. Dodaliśmy jednocześnie:).
2010-12-20 22:37:45 (15 lat temu)
Fotografia ratusza ze zbioru "Album Zamojskie"
2012-12-16 19:10:46 (13 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
Dziwne te kolorki jakieś...To jeszcze dokument???
2011-10-17 17:04:27 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Tomaszu nie zasysaj foto-śmieci, znajdzie się pewnie coś normalnego i nieznanego.
2011-10-17 17:52:30 (14 lat temu)
do Danuta B.: No co za marudy :) Mnie się podoba :P
2011-10-17 18:03:14 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Tomasz Górny (Nemo5576): :). Ale Zamość dobrze znamy, dawaj coś nowego, jakieś za...tylcze.
2011-10-17 18:07:07 (14 lat temu)
Kamienice ormiańskie czyli jeszcze dopisuję do ul. Ormiańskiej.
2015-04-29 13:52:32 (11 lat temu)
Stenek
 
Na miniaturce wygląda jak Rynek w Cieszynie :))
2015-04-29 14:05:01 (11 lat temu)
Ten wysoki po lewej to prawdopodobnie Himmler.
2016-09-26 19:11:51 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Podobieństwo lub nie nic tu nie znaczy - ma przecież czapkę Wehrmachtu a nie SS.
2016-09-26 21:42:23 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Kukiełka: Eeee, raczej nie, ja tam widze uniformy Wermachtu...
2016-09-26 19:14:31 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Kukiełka: Podobny ale bez wielkiej obstawy raczej by się tu nie zapuszczał (trochę Niemców poległo w zamachach w polskich miastach w czasie okupacji).
2016-09-26 20:48:30 (9 lat temu)
czy te kamieniczki były zniszczone w czasie wojny?
2018-09-10 17:48:59 (7 lat temu)
Wincenty Miros
 
+2 głosów:2
do da signa: Nie. Kamienice przetrwały wojnę lecz przez czterdzieści z górą powojennych lat zaniedbywane, nie remontowane ulegały ciągłej dewastacji. Dopiero w XXI w. odzyskały blask.
2018-09-10 21:00:12 (7 lat temu)
do Wincenty Miros: nigdy nie byłam w Zamosciu. Postaram się pojechac, zobaczyć na własne oczy .
2018-09-10 22:02:37 (7 lat temu)
Dana
 
Podpowiedź potrzebna. Takie zdjęcie już jest, mniej uszkodzone, ale też mniej ostre. Zostawić oba czy raczej zrobić podmianę?
2023-11-15 07:58:13 (2 lata temu)
Dana
 
2023-11-15 08:02:56 (2 lata temu)
yani
 
do Dana :
Oba.
2023-11-15 10:23:45 (2 lata temu)
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet