| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (5)
Obiekty w okolicy
Zamenhofa 10
18
m
Zamość
Kamienica Rabina
18
m
Zamość
Rynek Solny 4
19
m
Zamość
Stefanidesa 4
19
m
Zamość
Daniłowskiego 3
22
m
Zamość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zamenhofa 12

Zabytek: A/277 30-10-1983
Kamienica zbudowana została przez Israela Nosalczyka ( 1621-57). Była to kamienica pierwotnie parterowa, dwutraktowa z istniejącym murowanym podcieniem. Około połowy wieku została rozbudowana o trzeci trakt, wewnętrzną klatkę schodową i piętro. Pierwotnym właścicielem dwóch działek w północno-wschodnim bloku przy rynku solnym i piętrowej kamienicy typowej dla Zamościa. W posiadaniu rodziny Nosalczyków pozostawała do początku XVIII wieku ( wzmiankowany Juzwa Żyd w latach 1691, 1696, Józef Israelowicz; 1707 rok). Od połowy XIX wieku do 1945 roku była to własność rodziny Mendelsonów ( 1931; Fajwel Mendelson). Przebudowywana w drugiej połowie XIX wieku ( po pożarze w 1823 roku) i po 1934 roku, kiedy nadbudowano drugie piętro.
Za
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tak będzie w tym roku ?
I tak na marginesie - to były fotopolskie czasy kiedy ocena 5+ jeszcze nie była standardem a ja cieszyłem się (jak kiedyś w szkole) że dostaję piątki i czwórki z plusem ;) .
2012-10-28 11:39:43 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wiesław Smyk: A co w Zamościu jeszcze nie ma śniegu? W Gęsińcu rano było z 10cm, ale już się topi. Pierwsze śnieżki i lepienie bałwana mamy właśnie za sobą :) Ciekawe jak np. w Szklarskiej ?
2012-10-28 12:08:27 (13 lat temu)
TW40
 
2012-10-28 15:11:10 (13 lat temu)
do TW40: Eh... w Szklarskiej Porębie to mają fajnie. Latem ciepło jak we Wrocławiu a zimy śnieżne - nie szare...
2012-10-28 15:40:23 (13 lat temu)
TW40
 
do Neo[EZN]: Wolę miejskie, szare klimaty...
2012-10-28 15:50:04 (13 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
Kolejny plus dla zamojskiego archiwum. W internetowej galerii podmieniane są zdjęcia, które były skanowane parę lat temu. Dysponują aktualnie wysokiej klasy skanerem, co pozwala na wrzucanie zdjęć w bardzo dobrej jakości i rozmiarze. Brawa dla dyrektora Andrzeja Kędziory.
2014-03-10 11:42:45 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: ...i dla kuby13* !
2014-03-10 18:49:59 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet