| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
PKS Zamość sp. z o.o.
202
m
Zamość
Kapliczka
244
m
Zamość
Sadowa 6a
247
m
Zamość
Spółdzielnia Mleczarska Powiatu Za...
372
m
Zamość
Stefanidesa 0
394
m
Zamość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bazar

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tu jedna z tablic rej. GDT, a druga może być GNZ :)
2024-12-18 12:37:28 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Pierwsze Łady Samary (po lewej na skraju planu) zeszły z taśmy produkcyjnej 18 grudnia 1984, zatem mamy tu 1985+.
2025-02-05 13:43:01 (rok temu)
Woj11
 
do nyskadolniak: Mam wrażenie, że więksxość dzisiejszych zdjęć Zamościa pochodzi z okredu 1988-89
2025-02-05 14:40:36 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak:
O ile dobrze pamiętam, to Oltcity pojawiły się w Polsce dopiero na początku lat 90-tych.
Oczywiście mogli nim Rumuni przyjechać, ale to też potwierdza raczej lata 90-te.
2025-02-05 17:36:56 (rok temu)
do nyskadolniak: Tylko pytanie od kiedy były importowane do Polski, coś mi się zdaje że dopiero parę lat później.
2025-02-05 20:05:06 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Woj11: Ja myślę, że nawet trochę później, po otwarciu granic - początek lat 90-ych.
2025-02-05 15:28:32 (rok temu)
Woj11
 
do nyskadolniak: Całkiem prawdopodobne
2025-02-05 15:41:51 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Łada i Dacia na białych blachach, założyłbym się, że Oltcit też - moim zdaniem to samochody przyjezdnych handlarzy z Ukrainy i Rumunii (jesteśmy przecież w Zamościu).
2025-02-05 20:57:24 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: A handlarze to nie aby lata 90-te już? Nie wiem jak w Zamościu ale na Górnym Śląsku auta na radzieckich blachach to była ekstremalna rzadkość, a cel handlowy to już w ogóle.
2025-02-05 21:26:58 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: A na ścianie wschodniej codzienność i to już pod koniec lat 80-tych
2025-02-05 21:33:37 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Pewnie, że lata 90-te - przeczytaj komentarze wyżej.
2025-02-05 21:51:01 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Nieistniejący bazar przy parku miejskim. Ze zbioru zdjęć przekazanych zamojskiemu archiwum przez Pana Józefa Siudaka.
Dawny bazar przy Parku Miejskim i ulicy Piłsudskiego. Ze zbioru zdjęć przekazanych zamojskiemu archiwum przez Pana Józefa Siudaka.
1985
-
1995
1985
-
1995
1990
-
1995
1990
-
1995
1990
-
1995
1990
-
1995
1990
-
1995
1990
-
1995
1990
-
1995
1990
-
1995
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet