| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (10)
Obiekty w okolicy
Spadek 15
9
m
Zamość
Spadek 11
11
m
Zamość
Styczniowa 12
31
m
Zamość
Spadek 7-7A
35
m
Zamość
Spadek 14
44
m
Zamość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To jest chyba ta słynna \"Polska B\" ;)
2010-07-13 21:38:23 (15 lat temu)
Ulica Spadek a może Upadek, Polska B a może już C....
Podnoszenie z tego upadku rozpoczęto od Starówki. Może to najlepsza droga, bo to wiąże się z kasą z turystyki, a to da podstawy finansowe do zajęcia się przez gospodarzy miasta takimi właśnie miejscami. W każdym razie mogę rzec, że jest lepiej :)
2010-07-13 21:45:42 (15 lat temu)
Przyczyna zamieszczania takich zdjęć w pierwszej kolejności jest prozaiczna. Pięknie odnawiana starówka mam nadzieję, że będzie trwała jeszcze wieki, a te budynki dosłownie z roku na rok a nawet z miesiąca na miesiąc znikają. I to jest ostatnia szansa udokumentowania tego stanu. Z drugiej strony gdyby znalazł się jeszcze ktoś do focenia to można by się jakoś podzielić tematami, ulicami czy obiektami. Póki co jest jak jest. Ale o starówkę też zachaczam :)
2010-07-13 22:04:59 (15 lat temu)
Ależ NEO ;) naprawdę nie trzeba.... :):):)
2010-07-13 22:15:24 (15 lat temu)
do Wiesław Smyk: Ja Tobie Kuba nie miałem odwagi napisać poniższych słów, ale skoro inni zaczęli, to mi przyjdzie łatwiej: jestem porażony obrazem Zamościa kreślonym Twoimi zdjęciami. Przymiotnik zamojski jest wszechobecny w polszczyźnie, a przez to Zamość jakby tkwi w nas od zawsze. Wiesz co? Wyskrob choć kilka ładnych fotek tego miasta i zburz ten fatalny wizerunek.
2010-07-13 21:56:01 (15 lat temu)
zuf
 
do Wiesław Smyk: Prawdziwy umysł dokumentalisty :)
2010-07-13 22:09:10 (15 lat temu)
do zuf: Zgadza się - swój człowiek! A jak poznać naszego człowieka? Rynek to ostatnie miejsce na które idzie z aparatem fotograficznym :) Oczywiście tam też trzeba zajrzeć ale są ważniejsze rzeczy - Kuba mi się podoba :))
2010-07-13 22:13:43 (15 lat temu)
Marek W
 
+4 głosów:4
Fotopolanin w akcji :)
2018-05-13 16:47:48 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Marek W : Dopisałem do galerii :)
2018-05-13 19:05:05 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet