| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Muzeum Martyrologii Rotunda
165
m
Zamość
Rodzinny Ogród Działkowy " Relaks"...
238
m
Zamość
Świetlica ogrodowa
280
m
Zamość
Studnia z pompą ręczną.
407
m
Zamość
Szczebrzeska 11L
478
m
Zamość

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nemezis
 
Raczej teren przyszłego zalewu miejskiego, a nie kąpieliska. Proszę o źródło z nazwą, że zalew miejski jest kąpieliskiem miejskim, Usunięcie moich obiektów to wynik pokazania swojej nieuzasadnionej wyższości i chyba jakiś odwet na mnie. Wszystkie podane prze zemnie źródła przeczą wymyślonej przez kol. Smyka nazwie i nie są to słowniki tylko lokalne i nie tylko źródła.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta tekstu
2023-07-12 15:45:53 (2 lata temu)
Wiesław Smyk
 
+5 głosów:5
do Nemezis: Przyznaję rację w zakresie nazewnictwa. W projekcie finansowym mowa jest o przebudowie Zalewu miejskiego. Nie zmienia to faktu, że wystarczyło zgłosić potrzebę zmiany nazwy obiektu. Uwagi co do tworzenia podobiektów uważam za aktualne. Prosiłbym też o powstrzymywanie się od bezpodstawnych ocen personalnych i przypisywanie złych intencji. (ciekawe gdzie doczytałaś się o "nieuzasadnionej wyższości") Jak widzisz, jeśli ktoś merytorycznie dyskutuje to taką argumentację bez problemu przyjmuję.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2023-07-12 16:32:58 (2 lata temu)
Nemezis
 
Nawet na tym zdjęciu widać wyspę i molo, którą mi jako podobiekty Zalewu Miejskiego wraz z jego nazwą usunięto, dlaczego? zostawię bez komentarza.
2023-07-12 15:53:40 (2 lata temu)
Wiesław Smyk
 
+3 głosów:3
Po co tworzyć nowy obiekt jak już jest "Kąpielisko miejskie" ? Podobiekty typu kiosk gastronomiczny, zaplecze ratowników, plaża, molo to też niepotrzebne mnożenie bytów.
2023-07-12 14:29:21 (2 lata temu)
Nemezis
 
do Wiesław Smyk: Kąpielisko to nie zalew, poza tym do zalewu pasują wszystkie podobiekty.
2023-07-12 14:38:14 (2 lata temu)
Nemezis
 
do Wiesław Smyk: Na FP zawsze dodaje się podobiekty do zalewu, raczej do kąpieliska nie dodam zalewu.
2023-07-12 14:40:14 (2 lata temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Nemezis: Ponownie zamiast dodać do istniejących zakładasz swoje obiekty.
2023-07-12 14:43:54 (2 lata temu)
Wiesław Smyk
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Zalew miejski i Kąpielisko miejskie używane tutaj są zamiennie i nie chodzi mi tu o sięganie do Słownika języka polskiego ale praktyczność. Czy aby na pewno "Kiosk gastronomiczny" zasługuje na podobiekt ? Czyli dodamy jeszcze elewację boczną, frontową i podobiekt "wnętrze" ? W przypadku pałaców, dworów, zamków itp. możemy tworzyć podobiekty , ale w tym przypadku to przesada.
2023-07-12 14:46:32 (2 lata temu)
Nemezis
 
do mamik: To nie moje tylko wspólne dla FP, powtarzam, kąpielisko to nie zalew miejski, częścią zalewu jest kąpielisko, a nie odwrotnie.
2023-07-12 14:45:24 (2 lata temu)
Nemezis
 
do Wiesław Smyk: Poszukaj na FP, są zalewy z molami, plażami, zjeżdżalniami itp, to nie mój wymysł, dają nawet pomosty drewniane oprócz istniejących molo.
2023-07-12 14:49:04 (2 lata temu)
Nemezis
 
do Wiesław Smyk: Jeśli kąpielisko używane jest zamiennie do zalewu to gratuluję logiki termu co to wymyślił i temu co się przy tym upiera. Na zalewie jest wyspa (raczej była bo ją usunięto). Na kąpielisku wyspa? raczej widok sporadyczny. Poza tym zalew jest cały rok, a kąpielisko sezonowo. Nie trzeba sięgać do słowników i po definicje, żeby rozumieć, że kąpielisko to wyznaczony obszar, a nie cały akwen. Było molo, ale go też usunięto, dlaczego? Dlatego, że ciągle na FP są lepsi i gorsi, są więcej mogący i nic nie znaczący, których się lekceważy, na co ten przypadek jest tego przykładem.
2023-07-12 15:15:20 (2 lata temu)
Wiesław Smyk
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Powtórzę: czemu ma służyć utworzenie obiektu "kiosk gastronomiczny z jednym zdjęciem? Gdyby to był obiekt historyczny, zabytek czy cóś takiego to ok. Poza tym to samo zdjęcie wrzuciłaś do "kiosku" i do "zaplecza ratowników". W podobnych przypadkach to samo zdjęcie przypisuje się do 2 obiektów. Jeśli już.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2023-07-12 14:51:10 (2 lata temu)
Nemezis
 
do Wiesław Smyk: Nie robiłam go z czterech stron, ale jak będę w Zamościu to zrobię i będzie razem 5 zdjęć. Ponadto ktoś będzie i zrobi.
2023-07-12 14:53:18 (2 lata temu)
Wiesław Smyk
 
+3 głosów:3
do Nemezis: Ok. Mam jasność. Próbowałem.
2023-07-12 14:54:43 (2 lata temu)
Nemezis
 
do Wiesław Smyk: Rozumiem, że tych usuniętych obiektów nie będzie w już obiekcie kąpieliska miejskiego, nawet jak będą fotki innych w dużej ilości.
2023-07-12 15:26:03 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Teren przyszłego kąpieliska miejskiego. W tle od lewej : kolegiata i nad nią wieża dzwonnicy, w środku wieża ratusza i po lewej wieża dawnej cerkwi Bazylian...
Kąpielisko miejskie przy zamojskiej rotundzie.
1930
-
1965
1930
-
1970
1963
-
1970
1965
-
2015
1965
-
2015
2018
-
2021
2018
-
2021
2021
-
2021
2021
-
2023
2021
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet