| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Majdan
41
43
65
74
100A
103
105
110
139

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Majdan

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dobrze że nie pęka jak "autostrady " :)

Swoją drogą ile to trzeba mieć samozaparcia , aby wybudować czegoś "kawałek" i ...luzik :))
2012-03-16 18:12:53 (14 lat temu)
WW
 
do jurekpogodno: Fascynujące.
2012-03-16 19:25:09 (14 lat temu)
Abstrakcja , niczym "Płonące ptaki" Hasiora :)
2012-03-16 18:18:01 (14 lat temu)
pawulon
 
Kuba, ta inwestycja ma nazwę WIADUKT, może w nazwie obiektu bardziej by pasowało ;)
2012-03-16 18:27:36 (14 lat temu)
... a cała inwestycja nazywała się obwodnica kolejowa Zamościa. W ramach tej inwestycji miał tez powstać dworzec kolejowy Zamość Północny. Miał to być budynek typu "Lipsk" ,który częściowo został wybudowany i dość dawno rozebrany.
2012-03-16 18:43:12 (14 lat temu)
pawulon
 
do pawulon: Dodam że "inwestycją" może być wszystko, nie wszystko może być wiaduktem ;)
2012-03-16 18:29:20 (14 lat temu)
pawulon
 
do pawulon: A jeszcze lepiej jak by zamiast "inwestycja" było słowo "obwodnica" bo zauważyłem że jest jeszcze kilka zdjęć na których jest kładka.
2012-03-16 18:32:30 (14 lat temu)
do pawulon: Już trochę uzupełniłem wiedzę. To jest wiadukt kolejowy. Miało to być bezkolizyjne skrzyżowanie kolei normalnotorowej z linią szerokotorową LHS. A ten mały wiadukcik to oczywiście nie kładka dla pieszych ale też wiadukt kolejowy nad ulicą Majdan.
2012-03-16 18:37:54 (14 lat temu)
pawulon
 
do Wiesław Smyk: To dopisz że kolejowy, bo można pomyśleć że drogowy. To co napisałeś daj w opisie obiektu ;)
2012-03-16 18:41:29 (14 lat temu)
pawulon
 
do Wiesław Smyk: O, jeszcze nie skończyłem dobrze pisać, a tu znowu zmiana nazwy ;) Teraz wydaje mi się że zawiera wszystko co potrzeba. Dzięki ;)
2012-03-16 18:43:15 (14 lat temu)
Moje bystre oko dostrzegło ingerencję "siły wyższej" , w jej intencji posadzę krzaczek aronii ;)
2012-03-16 19:33:57 (14 lat temu)
A może to schron przeciw tornado??? ;)
2012-03-16 20:28:57 (14 lat temu)
skok77
 
+2 głosów:2
Ten wiadukt faktycznie należał do łącznicy towarowej Zamość Północ - grupa zdawczo-odbiorcza Szopinek. A przebiegał nad torami Linii Hutniczej Szerokotorowej (linia nr 65) i normalnotorowej obwodnicy kolejowej Zamościa (linia 83 Zawada - Jarosławiec). Smutno się robi widząc w jakim to wszystko stanie. Obwodnicę normalnotorową rozpoczęto demontować w grudniu 1999 r. na odcinku od stacji Zamość Bortatycze do Jarosławca. Łącznicę towarową rozebrano w czerwcu-lipcu 2004 r., natomiast materiał nasypu wykorzystano przy budowie III etapu ul. Legionów. W połowie lat 90-tych planowano przetrasować łącznicą pociągi osobowe z Zamościa m. in. do Warszawy i Lublina z pominięciem stacji Zawada. Znajdowała się nawet stosowna rozpiska w rozkładzie jazdy PKP. Ostatecznie zrezygnowano z tego kroku z uwagi na czas jazdy (okrążenie całego miasta) niekonkurencyjny ze zmianą czoła pociągu na st. Zawada oraz stan techniczny właśnie tego wiaduktu.
2014-02-11 17:17:38 (12 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
Zgodnie z obietnicą powtórzyłem sesję już przy sprzyjających warunkach gruntowych.
2012-10-18 17:49:49 (13 lat temu)
Wiadukt pikny, a kolej gdzie???
2012-10-18 19:21:24 (13 lat temu)
pawulon
 
do Dariusz Milka: Na kolej przyjdzie kolej ;)
2012-10-18 19:33:49 (13 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+2 głosów:2
Dobrze, że nie górą.
2016-02-02 20:38:27 (10 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
Super.
2016-02-21 17:59:33 (10 lat temu)
mar
 
+2 głosów:2
2016-12-02 10:24:38 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Ulica Majdan - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet