| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Autobusy w Chorzowie

Zdarzenie

Najbliższe obiekty nieistniejące
Wiadukt kolei piaskowej
186
m
Chorzów
Kotłownia
698
m
Chorzów
Batorego 40
759
m
Chorzów
Szyb Wschodni I
1087
m
Ruda Śląska
Stacja wentylatorów
1170
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Chociaż parę informacji w opisie obiektu. Co to za zdarzenie, kiedy, jaka przyczyna i skutki...
2016-07-03 11:42:10 (9 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: W środę przed godziną 13. doszło do pożaru autobusu w Chorzowie-Batorym. W pojeździe zapalił się silnik. Do zdarzenia doszło około 12.30 na ulicy S. Batorego w Chorzowie. Zapalił się autobus komunikacji miejskiej. To linia 632. Pojazd stał w zatoce autobusowej. Kiedy jego kierowca zauważył, że z komory silnika wydobywa się dym, zarządził natychmiastową ewakuację. W autobusie było wtedy 15 osób. Nikomu nic się nie stało.
Za:
2016-07-03 15:29:02 (9 lat temu)
Ja niemoge..pomoc drogowa........Juź tu kiedyś wspominalem, ale chyba warto przypomnieć ta situacie. Moja Izka pracowala w takim domu, kdzie pomagano dziewczinam s dziećmi po leczeniu uzaleźnośczi na nalogach. Byl to taki domek wielorodzinny, i dzewcziny sie uczyly takie podstawowe rzeczy jak budźet rodzinny albo pilnowanie i wychowywanie swojich dzieczi. (Niestety, trudno w to uwierzyć, ale jak od 15-16 lat swojego wieku mialy byly uzaleźnione i zarabialy sobie jako prostitutky.) No i kiedyś do tego centrum zadzwonila operatorka z numeru 112, źe do niej dzwonili Poscy turisci o POMOC DRGOWA, po czesku to raczej oznacza źe śukaly ini pomoc nalogowa.....No i i chyba dzieky temu źe miala Izka dyźur...to sie w końcu udalo uratowacz ten samochód i turistów...Niby podobny jezyk..i tyle niespodziewanych róźnic :-). No to dla przypadkowych kolegów i koleźanek- w Czechach sie wzywa-ODTAHOVÁ SLUŽBA :-)
2016-07-03 10:19:44 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet