|
Tomiko (2026-06-19 19:14:22)
Wątpię, żeby to była noclegownia PKP- budynek jest na to zbyt duży, a noclegownia bardzie byłaby przydatna w Gnieźnie. Wydaje mi się, że budynek należy do zakładu karnego, tym bardziej, że teren jest częściowo ogrodzony płotem z drutem kolczastym.
|