Siekierki - Most kolejowy, Gdy byłem tam kilka lat temu, most nie wyglądał dobrze i strach było na niego wchodzić. Teraz jednak coś się zmienia. Czytałem, że powstaje na nim (albo już powstała) droga rowerowa do Niemiec i platforma widokowa http://www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/piekne-widoki-w-siekierkach-nie-tylko-dla-rowerzystow
2015
- atom - 2021-03-18 19:51