| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zgadza się - stadion Startu, obecnie korty tenisowe. Na pierwszym planie stacja rozrządowa Katowice Muchowiec.
2019-06-21 22:05:13 (7 lat temu)
mar
 
do ritterswalder: Dziękuję :)
2019-06-21 22:15:17 (7 lat temu)
Skoro jeżdżą na nim pociągi, to czemu go rozbierają? Rozumiem rozbiórkę wiaduktu nad Bocheńskiego - tam nawet tory zdarli - ale tu?
2020-12-04 00:58:14 (5 lat temu)
No i po rozbiórce. Okazało się, że wiadukt nadal ... stoi. Uboższy o około 1/3 swojej szerokości. Patrząc od strony Ligoty nic się nie zmieniło.
2020-12-17 13:31:24 (5 lat temu)
do Milena Sontowska: Moźe jest w planie rozszerzanie tej ulicy i wiadukt jest zawązki...
2020-12-04 07:50:55 (5 lat temu)
do Milena Sontowska: Pytanie należy kierować do CLS Maczki-Bór.
2020-12-04 07:53:54 (5 lat temu)
do vetinari: Zobacz na google że nie ma już torów kolei piaskowej.
2020-12-04 09:44:37 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: Zgadza się. Stałem na ich miejscu robiąc zdjęcie z góry.
2020-12-04 10:50:48 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Czyli rozebrano jedynie część północną gdzie torowiska już dawno nie było a pozostała część południowa z dwoma torami.
2020-12-17 20:54:49 (5 lat temu)
do Darek Pawlak: dokładnie tak
2020-12-17 21:30:39 (5 lat temu)
Katowice Muchowiec.
2021-12-30 01:00:46 (4 lata temu)
Datowanie do poprawienia. To pewnie lata 70. albo 80.?
2025-11-29 17:19:22 (6 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Linie przechodzące przez posterunek zbudowano na poczatku lat 50-tych, wg danych z Bazy Kolejowej przebudowa układu torowego z 1 rozjazdu zwykłego i 1 rozjazdu krzyżowego (taki widać na zdjęciu) na 3 rozjazdy zwyczajne nastąpiła przed 1970 rokiem.
2025-11-29 17:50:22 (6 miesięcy temu)
polskup
 
Wrzuciłem Mieszka na mapę.
2025-11-29 21:24:34 (6 miesięcy temu)
JotDee
 
do Jarosław Dubowski: Dzięuję, poprawiam datowanie.
2025-11-29 19:23:29 (6 miesięcy temu)
do JotDee: Pierwsza elektryczna linia na śląsku to 1963 rok w kierunku Tych.
2025-11-29 19:36:34 (6 miesięcy temu)
do JotDee: 1950 to też nie będzie - elektryfikacja kolei dotarła w okolicę dopiero w 1957 roku, obejmując na początek linię Zawiercie - DG Ząbkowice - Sosnowiec - Katowice - Gliwice. Nie doszukałem się kiedy zelektryfikowano widoczną tu linię 171, ale zapewne w latach 60-tych.
2025-11-29 21:24:56 (6 miesięcy temu)
do Eugeniusz S.: Nieneienie. Elektryfikacja dotarła od strony Stolycy w 1957.
2025-11-29 21:26:09 (6 miesięcy temu)
Columba livia
 
+3 głosów:3
To zdjęcie nie jest młodsze o jakieś 50 lat? Widać sieć trakcyjną i słupy.
2025-11-29 17:18:46 (6 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 6 miesięcy temu)
Linia kolejowa nr 171 Dąbrowa Górnicza Towarowa – Panewnik - obiekty i wydarzenia
Linia kolejowa nr 171 Dąbrowa Górnicza Towarowa – Panewnik w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet