| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Autostrada A4 (woj. śląskie)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Nad ulicą Kochłowicką w w Rudzie Śląskiej -Kochłowicach.
To tak dla porzadku.Bo fragment A4 w Katowicach między węzłem Mikołowska i Chorzów Batory,nadal określa się czasami jako ul.Kochłowicką.
2017-10-16 14:06:12 (8 lat temu)
pawulon
 
Znowu to samo, A4 podobiektem Warsztatowej ;-)
2017-10-16 15:31:15 (8 lat temu)
do Piotr1941: Bo to jest dalej ulica Kochłowicka ale w Katowicach, a ta jest Rudzie Ślaskiej.
2017-10-16 15:35:11 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-16 20:05:22 (8 lat temu)
do Piotr1941: Ale masz pod zdjęciem przypisania
2017-10-16 21:29:10 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Przepraszam.Gapa ze mnie.
2017-10-18 14:48:29 (8 lat temu)
Wydano kupę forsy na niepotrzebny już wtedy wiadukt i sąsiedni wiadukt nad ul.Bocheńskiego.
Ostatnie 2 kopalnie zaopatrywane w piasek,były już wtedy "po wyroku".
2017-10-16 14:09:28 (8 lat temu)
Ciekawe drogowskazy na wiadukcie.
Skręcając w prawo,dojedziemy do Skoczowa.
Jadąc prosto A4 i dalej wg drogowskazów do Cieszyna,też zahaczymy o Skoczów.Inaczej się nie da.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Nie przyznam się że zapomniałem o ortografii
2017-10-16 14:29:25 (8 lat temu)
pawulon
 
Znowu złe przypisanie. Wychodzi z niego że A4 jest podobiektem jakiejś ul. Warsztatowej w Rudzie Śląskiej, a w zasadzie podobiektem kładki będącej podobiektem tejże ulicy. Przecież to totalny bezsens ;)
2017-10-16 15:28:56 (8 lat temu)
do Piotr1941: Nie do końca tak jest, bo Skoczów na tych tablicach (nie wiszą na wiadukcie a na bramce przed wiaduktem) to droga 81 która sie w Skoczowie kończy. Strzałek na Cieszyn na węźle Murckowska zapewne już niedługo nie zobaczymy - droga nr 1 obecnie z Bielska nie skręca na Cieszyn a prowadzi przez Żywiec do Zwardonia.
2017-10-22 20:50:12 (8 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Fakt.Wiszą na bramce.
W Skoczowie kończy się numer drogi,ale jeszcze na terenie Skoczowa można wjechać na drogę z Bielska do Cieszyna której numer też się zmienił.

Jeździłem od 1959 roku a nigdy nie interesowal mnie numer drogi.
Nie było GPSu i map internetowych,ale zawsze,posługując się papierowymi mapami,dojechałem tam gdzie chciałem.
2017-10-27 11:01:45 (8 lat temu)
Opis zdjęcia w porządku, ale nazwa obiektu, hmmm... pierwszy raz spotykam się z wiaduktem pod ulicą, zwykle jest nad ;-) Poza tym ten sam wiadukt ma założony obiekt na Górnośląskiej Można by to jakoś scalić.
2020-12-17 22:41:40 (5 lat temu)
Coś okropnego ta "autostrada". Jechałem parę razy w 70tych latach.
2020-03-30 15:43:31 (6 lat temu)
4elza
 
Na zdjęciu nie widzimy autostrady A4, aczkolwiek jej fragment przebiega w tym miejscu. Czy nie powinien być założony podobiekt "Dawna droga"..., albo coś w tym rodzaju?
2022-09-12 05:52:04 (3 lata temu)
Wald
 
wg. wspomnień mojej Omy(babci) ten kawałek prostej miał służyc jako lotnisko w czasie wojny
2023-08-20 16:33:27 (2 lata temu)
do cracusiac: Na zjeździe Kleszczów z DK 88 na A4 zostawili kawałek tej starej "autobany" chyba dla potomnych
2020-03-30 15:56:59 (6 lat temu)
do piotr brzezina : Taka była praktycznie całą trasa.
2020-03-30 16:16:01 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Było mało wypadków spowodowanych zaśnięciem kierowcy
2020-03-30 16:30:46 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Wald: Takich odcinków do lądowania samolotów, było więcej.
2023-08-20 16:44:46 (2 lata temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+2 głosów:2
Obiekt rozebrany w 2019 roku. Mam wątpliwości czy przypisanie tej części al. Górnośląskiej do Śródmieścia nie jest naciąganiem geografii :-).
2020-12-17 17:40:24 (5 lat temu)
Gdzie tam śródmieście a ten odcinek drogi :)
2020-12-17 17:47:29 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Najbliżej to byłaby dzielnica Giszowiec, po stronie kopalni. Po drugiej stronie trasy to już byłaby chyba dzielnica Janów-Nikiszowiec.
2020-12-17 18:31:49 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Przypisałem do Giszowca
2021-02-23 09:06:09 (5 lat temu)
do Darek Pawlak: Zgadza się. Przyporządkowanie al. Górnośląskiej jedynie do Śródmieścia jest nieporozumienie. Ta droga dotyka: oś. Witosa, Załęskiej Hałdy, Śródmieścia, Paderewskiego z Muchowcem, Giszowca i Janowa. Da się coś z tym zrobić?
2020-12-17 22:06:03 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Z pewnością się da podpiąć do kilku dzielnic, teraz też jest przyporządkowana do trzech, nie tylko do Śródmieścia, które jednak jest domyślne dla niej.
2020-12-17 22:35:02 (5 lat temu)
do Darek Pawlak: OK teraz widzę ale Witosa i Giszowiec też należało by dodać.
2020-12-17 22:37:24 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Od Mikołowskiej, przez Witosa az do Batorego, funkcjonuje nazwa ul.Kochlowicka.
2021-02-22 08:07:24 (5 lat temu)
do Piotr1941: Tak, mój błąd.
2021-02-22 08:16:02 (5 lat temu)
do Piotr1941: Od Mikołowskiej jest aleja Piastów a ulica Kochłowicka to jest droga zbiorcza po obu stronach A-4
2021-02-22 08:55:48 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: To jest wieża wyciągowa szybu Giszowiec
2021-02-22 09:00:07 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: Pierwsze słysze. Na planie Katowic taka nazwa na A4 nie wystepuje. Dopiero jest w Kochlowicach.
2021-02-22 13:28:11 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: I nieistniejący już taśmociąg kopalni Wieczorek.
2021-02-22 09:06:52 (5 lat temu)
do Piotr1941: Masz racje do osiedla Witosa Górnośląska później A4 nie ma nazwy bo to jest teren Chorzowa dopiero od węzła Batorego.jest aleja Piastów.
2021-02-22 14:29:33 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: Fragment A4 od Mikolowskiej do Murckowskiej przejał nazwę od poprzednio istniejącej tam Alei Górnoślaskiej. Fragment na zachód od Kochłowickiej..A4 na wschod od Murckowskiej jest bez nazwy,, bo tam nigdy wczesniej nie było zadnej drogi..
2021-02-22 14:45:12 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: OK, tylko mnie nie o to chodziło. Pod zdjęciem widoczna jest ścieżka przypisań na której mamy - Śródmieście - al. Górnośląska. Mnie chodzi o to, że ta część alei nie jest w Śródmieściu. Kiedyś miałem taki problem z np. ul. Krasińskiego, która jest przypisana i do Śródmieścia i do Paderewskiego. Tam dało się przerzucić wajchę i tam zdjęcia wykonane na tej ulicy na Paderewskiego były przypisane do Paderewskiego a te wykonane w śródmiejskiej części ulicy były w Śródmieściu. Tutaj nie widzę takiej możliwości. Przełożenie wajchy da się chyba zrobić tylko w przypadku obiektu a nie pojedynczego zdjęcia.
2021-02-23 09:19:40 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Już znalazłem problem. Jest możliwość przerzucenia wajchy tylko al. Górnośląskiej nie można przypisać do Giszowca bo nie ma go na wykazie ścieżki przypisań.
2021-02-23 09:46:54 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: Bo Aleja Górnośląska kończy się na węźle Murckowskim, dalej nie ma nazwy.
2021-02-23 10:30:19 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: OK, już chyba wszystko rozumiem. :-) W takiej sytuacji zdjęcie winno być przypisane do autostrady A4 a nie do alei. Wybaczcie, że tak drążę ten temat ale ciągle się uczę. :-)
2021-02-23 10:42:37 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Masz przypisane do A4 i # Giszowiec
2021-02-23 10:58:10 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: Współpraca z Tobą to sama przyjemność. :-) Dziękuję.
2021-02-23 11:07:12 (5 lat temu)
4elza
 
Uda się to bardziej precyzyjnie przypisać?...
2024-10-01 07:25:05 (rok temu)
4elza
 
Dziekuję, znacznik do ewentualnej korekty...
2024-10-02 06:48:47 (rok temu)
yani
 
Czy oprócz przypisania do ulicy, wiadukt nie powinien być przypisany również do linii kolejowej?
2024-10-02 10:56:42 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do 4elza: Przede wszystkim przypisać właściwie - wiadukt nad ul. Jeziorańskiego, Zakroczymska do linii kolejowej nie dociera.
2024-10-01 07:44:21 (rok temu)
yani
 
+3 głosów:3
do Jarosław Dubowski:
Gwoli ścisłości - na zdjęciu jeszcze nie ma żadnej ulicy, a jak powstała, to przez kikadziesiąt lat była to Zakroczymska. Jeziorańskiego dopiero od lat 90-tych.
Ale oczywiście właściwe przypisanie takie, jak sugerujesz.
2024-10-01 15:34:50 (rok temu)
do 4elza: Znacznika nie widać (jeszcze), a przypisanie nadal do Zakroczymskiej.
2024-10-02 08:00:54 (rok temu)
yani
 
do Jarosław Dubowski:
Skorygowałem przypisanie i naniosłem znacznik na mapę.
2024-10-02 10:50:37 (rok temu)
4elza
 
do yani: Powinien, dzięki za korekty, później się tym zajmę.
2024-10-02 11:24:14 (rok temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do yani: Przypisałam, mam nadzieję, że prawidłowo.
2024-10-06 07:20:20 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do 4elza: Linia kolejowa nr 20 - zgadza się.
2024-10-06 09:30:13 (rok temu)
Przeniesione do obiektu.
2022-09-12 08:37:34 (3 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Dzięki za wszystkie.
2022-09-13 05:58:50 (3 lata temu)
Przeniosłem do obiektu.
2022-09-12 08:34:44 (3 lata temu)
Węzeł Gliwice - Sośnica widoczne szyby kopalni Makoszowy.
2022-09-12 08:29:46 (3 lata temu)
Kochłowice komin ciepłowni kopalni Śląsk.
2022-09-12 08:21:55 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
17 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Mapa samochodowa z 1939 roku, naniesioną trasą autostrady A - 4.
Jaworzno. MOP Kępnica, hotel A4.
1955
-
1985
1955
-
2000
2000
-
2008
2006
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2011
2010
-
2011
2011
-
2012
2011
-
2013
2012
-
2013
Autostrada A4 (woj. śląskie) - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Autostrada A4 (woj. śląskie) w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet