| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linia kolejowa nr 200 Gliwice - Gliwice Sośnica
0km
400m
4km
337m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
Jazzek
 
Tu powinien wkroczyć znawca motoryzacji.
2020-05-12 18:23:37 (6 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
W każdym razie bluszcz i dużo samochodów - widzę to od 1935.
2020-05-14 18:42:22 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Ja najbardziej 1935+ (niektóre samochody).
2024-07-02 14:25:59 (rok temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana - skan użyty do podmiany pochodzi z pocztówki ze stemplem z dnia 26.19.1944
2024-07-15 15:24:59 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Dana :
Obniżam górną granicę datowania ze względu na brak blend na reflektorach.
2024-07-15 15:48:33 (rok temu)
yani
 

Pierwszy samochód z lewej chyba późniejszy, niż 1933, co na to nyskadolniak?
2024-07-15 15:51:44 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do yani:
Ford Eifel 1937?
2024-07-15 16:32:36 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do yani: Tak jest :)
2024-07-15 16:35:53 (rok temu)
yani
 
do nyskadolniak:
:)
2024-07-15 16:38:13 (rok temu)
do Dana : 19 miesiąc?
2024-07-15 19:29:21 (rok temu)
Dana
 
do Jarosław Dubowski: Przeklawiaturkowałam się :)) Oczywiście październik
2024-07-15 20:19:16 (rok temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Okrągły zegar i brak bluszczu - przed 1933.
2020-05-14 18:52:10 (6 lat temu)
do Jazzek: Tu podobnie -pojazdy charakterstyczne dla lat 25-32.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2024-07-02 17:17:09 (rok temu)
pawulon
 
2009-06-30 23:27:28 (16 lat temu)
do pawulon: Tia. Pewnie zrobione w tym samym okresie - widać też (po zegarze) że fotografowie upatrzyli sobie tą samą porę dnia ;)
2009-06-30 23:43:35 (16 lat temu)
pawulon
 
Może ten zegar był całe lata zepsuty i dlatego pokazywał taką samą godzinę ;)
2009-06-30 23:59:03 (16 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Jak wynika z innych zdjęć, najpóźniej 1932.
2020-05-14 18:44:20 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Podobny obraz na parkingu.
2024-07-02 17:14:49 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
A to kółko z pytajnikiem to w jakiej intencji?
2011-02-02 20:59:17 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Nie wiem, nie ja je dodałem.
2011-02-03 11:23:25 (15 lat temu)
MiłośnikBytomia
 
+1 głosów:1
Dodawanie jest niepoprawne zdjęcie najwcześniej z lat 20. Ekspresjonistyczny dworzec został wzniesiony właśnie w latach 20
2025-11-29 10:01:02 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do MiłośnikBytomia: Najwcześniej 1926
2025-11-29 10:06:03 (6 miesięcy temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Topole chyba z 10 lat mają? Wtedy od 1937.
2020-05-14 18:45:39 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Oczywiście, że druga połowa lat 30-ych - patrz samochód w prawym górnym rogu.
2024-07-02 17:06:39 (rok temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Pojazd z reklamą Amor-Lichtspiele jest bardzo na miejscu. Kino to mieściło się na Bahnhofstrasse 5 od roku 1918. Reklamuje zdjęcia z walki Schmeling-Sharkey (rok 1930 lub 1932, bo były dwie takie walki). Po prawej furgonetka z 4-cyfrowym nrem telefonu, może po nrze rejestracyjnym da się coś powiedzieć o roku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Schmeling
2020-05-12 18:36:09 (6 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Jazzek: A propos Schmelinga, jego walka z czarnoskórym Joem Louisem była tak znacząca dla kultury popularnej, że jeszcze na początku lat 70-tych słyszałem balladę na jej temat.
2020-05-13 21:40:04 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Samochody 1925+, ale z pierwszego komentarza wynika, że to raczej 1930+.
2024-07-01 21:29:32 (rok temu)
Jazzek
 
Topola świeżo zasadzona, bo jeszcze ze słupkiem. Przedział lat 1927-1930 bardziej odpowiedni.
2020-05-14 18:37:50 (6 lat temu)
Samochody też raczej z przełomu 20/30.
2024-05-06 22:51:40 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Samochód przed wejściem 1925+.
2024-07-01 21:05:15 (rok temu)
elot360
 
+2 głosów:2
Kolejne zdjęcie skradzione przez bandę z "portalu informacyjnego":
2025-02-14 13:13:52 (rok temu)
do elot360: Moźe to Jakub jest autorem....
2025-02-14 13:24:38 (rok temu)
elot360
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie tylko jego zdjęcia są kradzione przez stronę z "Portal Informacyjny" w nazwie, to raz. Dwa, gdyby on osobiście odpowiadał za publikację tego zdjęcia czy tamtego, na 99% bym o tym wiedział
2025-02-14 13:29:09 (rok temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do elot360: Aha, teraz rozumiem, myślalem źe jest odwrotnie, źe to zdjięcieKuba pobral z tego portalu...☺☺☺ niestety, facebook jest dosić uzurpatorski i nadodatek anonimowy...nieraz natafilem na zdjięcia z fotopolski na faceboku podane bez źródla albo nawed autora. Są i zdjięcia, gzie usięto dolną cięścz źe by niebylo widać loga fotopolski albo nick autora...raz mi się wydarzylo, kiedy napisalem źe by bylo fajnie, jak by bylo podane źródlo,( kiedy tak śczerze podajemy na srebrnej tacy wszystkie informacjie ) albo autora...zostalem zablokowany. przez dodawającego. Zawsze mnie fascinuje jak widze ile komentarzów i lajków jest przy podobnych zdjięciach na facebooku, i zwlaścza wyrazów podziwu...i na zdjięciu jest logo fotopolski. Nic z tym niezrobimy....
2025-02-14 13:37:40 (rok temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do vetinari: Nadzieja matką głupich, mam parę jopków w rękawie więc szanse zawsze jakieś są. Natomiast podstawową rzeczą jaką możemy robić to nagłaśniać i piętnować. Rzeczy należy nazywać po imieniu, złodziei nazywać złodziejami i pamiętać że jeśli raz potrafili zachować się niegodziwie, zrobią to ponownie
2025-02-14 14:05:10 (rok temu)
elot360
 
+1 głosów:1
do vetinari: Mam osobiste potwierdzenie od Pana Jackiewicza że nie jest jakkolwiek powiązany z tą stroną, tym bardziej w kwestii wydawania jakichkolwiek pozwoleń na użycie jego zdjęć
2025-04-04 10:32:24 (rok temu)
Pokaż na mapie
54 Dyskusji (ostatnia 6 miesięcy temu)
Linia kolejowa nr 200 Gliwice - Gliwice Sośnica - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet