| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linia kolejowa nr 178 Zabrze Mikulczyce – Tworóg
0km
000m
5km
067m
7km
766m
10km
101m
15km
290m
21km
473m
25km
287m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linia kolejowa nr 178 Zabrze Mikulczyce – Tworóg

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1928
Zlikwidowano: 2003
Dawniej:
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
O moja fotka z wiki :)
2011-04-04 14:01:38 (15 lat temu)
do Bastet78: O wikipedystka :P
2011-04-04 14:46:09 (15 lat temu)
No kiedyś dość aktywna :D
2011-04-04 17:40:08 (15 lat temu)
pawulon
 
Jarku, nie da się tego trochę wyprostować ?
2009-10-19 22:16:33 (16 lat temu)
do pawulon: Może się da, jutro może, choć nie jestem biegły w naciaganiu zdjęć, moze powinienem zacząć się uczyć obsługi GIMPa.
2009-10-19 22:57:46 (16 lat temu)
zuf
 
do Jarosław Dubowski: Oj. Tam wiele do uczenia nie ma. Poprostu otwórz zdjęcie, wybierz ikonke z panelu do naciągania perspektywy a reszta to już czysta zabawa. Efekty później są naprawdę super :) Na szczęście GIMP to nie aż taki kombajn co fotoszop choć może się mylę bo tego drugiego nigdy nie używałem :)
2009-10-19 23:02:34 (16 lat temu)
GIMP to taki sam kombajn, tylko trzeba go opanować ;) Ale podstawy są proste.
2009-10-19 23:06:53 (16 lat temu)
pawulon
 
do zuf: Ja używam jednego i drugiego i żaden nie jest taki straszny. W zasadzie GIMP to darmowy odpowiednik Photoshopa i ma prawie takie same funkcje a niektóre nawet lepsze :)
2009-10-19 23:07:35 (16 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Pozwoliłem sobie Jarku zrobić to za ciebie, chyba nie masz nic przeciwko ?
2009-10-19 23:11:42 (16 lat temu)
do pawulon: O dzięki wielkie.
2009-10-19 23:20:26 (16 lat temu)
pawulon
 
Położą nowe tory czy zrobią autostradę ?
2009-10-19 22:17:42 (16 lat temu)
do pawulon: Raczej nie położą - w opisie obiektu jest podany rok likwidacji...
2009-10-19 22:28:08 (16 lat temu)
Waldemar S
 
+2 głosów:2
Zdjęcie nie pasuje do stacji i nie ma z nią nic wspólnego. Stacja to
2023-03-31 12:55:02 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Waldemar S: Nie ma nic wspólnego bo stację zlikwidowano ;)
W tym miejscu była północna głowica stacji, zauważ gdzie sie rozpoczynają słupy trakcyjne - tam juz był szlak dwutorowy, bramki trakcyjne nad głowicą wycięto i zezłomowano.
Zdjęcie z tego samego miejsca w stronę peronów:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2024-04-08 17:51:42 (2 lata temu)
Mikrob
 
Jak tu wsiąść do pociągu jak taka barierka stoi?
2011-12-08 16:15:10 (14 lat temu)
Mikrob
 
Już widzę jak wsiąść do pociągu :-)
2011-12-08 16:16:04 (14 lat temu)
Nie wiem czy dodałem do właściwej linii kolejowej ?
2012-10-01 16:26:16 (13 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Raczej tak.
2012-10-01 16:29:45 (13 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+1 głosów:2
Nietypowy ten dworzec. Z mieszkaniami dla pracowników.
2013-08-20 19:41:00 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Hanna Janiszewska: W wielu miejscach budynki dworców są teraz budynkami mieszkalnymi, np -
2013-08-20 20:28:04 (12 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Zgadza się, tylko że ten od razu był budowany z przeznaczeniem na mieszkania. Jest jak duża willa albo kamienica
Nawet, jeśli część pomieszczeń zajmowało biuro..
2013-08-20 20:41:14 (12 lat temu)
Coś mi niepasuje, tu jest widok na budynek Dworca kolejowego ? Ale przypisane do stacji i opis podaje to samo....
2024-02-23 16:51:00 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dworzec nie ma założonego swojego odrębnego obiektu, czyli podobiektu stacji.
2024-02-23 16:57:07 (2 lata temu)
do ZPKSoft: Wiem, juź teź widzialem. Myślalem źe Piotr się zmylil i zle opisal zdjięcie ☺ Ja tam niebędzie coś ingerowal. niech koś inny zdecyduje czy jest budynek Dworca kolejowego wart swojego obiektu ☺☺☺
2024-02-23 17:07:13 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Poprawie to na dworzec.
2024-02-23 17:11:44 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : ☺☺☺
2024-02-23 17:13:16 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Linia kolejowa nr 178 Zabrze Mikulczyce – Tworóg - obiekty i wydarzenia
Linia kolejowa nr 178 Zabrze Mikulczyce – Tworóg w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet