| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Mapy i plany - wielkopolskie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Mapy i plany - wielkopolskie

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Stan mapy odzwierciedla jej przechowywanie - niestety była to piwnica. Nie wszyscy dostrzegają skarby w \"starych papierzyskach\".
2010-03-06 21:05:25 (16 lat temu)
Rewelacja! I to jeszcze z tramwajami.
2010-03-06 21:08:32 (16 lat temu)
ŁAPA
 
A co to jest \"Prowiantura\" w kwadracie G4
2010-03-06 21:10:10 (16 lat temu)
fck
 
do ŁAPA: Po lewej koszary, poniżej dowództwo - ergo - składnica zaprowiantowania dla wojska?
2010-03-06 21:11:39 (16 lat temu)
wito,
 
ŁAPA*-Przy koszarach Prowiantura-oddział zaopatrzenia ludzi, koni w prowiant.
2010-03-07 13:54:42 (16 lat temu)
esski
 
Panie... Panowie.... moja luba, poznańska pyrka zażyczyła sobie wydrukować fotki starego Poznania na olbrfzymich plachtach papieru, mojego wrocka już jej nie starczy, pomimo mojego wielotysięcznego zbioru zdjęć i widokówek. Jeśli ktoś z was ma jakieś leciwe wiekiem fotki Poznania chętnie je przywitam z wyrazami swatecznej wdzięczności pod adresem garbec małpa gazeta.pl. Ta mapka bylaby dla nas wymiarowym minimum.... Pocztówka o minimum 2500 - 3000 pixeli na fotopolska nie przejdzie, ale na poczcie @ gazeta.pl spokojnie. Mam sporo zdjeć Poznania, ale te nie są większe jak 800 - 900 pixeli... to za mało.
Dziękuję.
2010-11-26 17:12:24 (15 lat temu)
andre13
 
Mam taki plan miasta w lepszym stanie. Podmienić, czy dodać ? Ten dodany przez marasa jest niejako historyczny, ukazuje kruchość papierowych dokumentów...
2019-02-03 03:06:46 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do andre13: Dodaj a grono zadecyduje, który zostanie.
2019-02-03 09:54:22 (7 lat temu)
andre13
 
do ZPKSoft: Dziękuję, dodaję.
2019-02-03 12:46:19 (7 lat temu)
Nie wiem jaki tu jest błąd, ale data wrzutu jest nie prawdziwa, wrzuciłem tą mapke gdzieś w 2013 roku.Może ktoś skorygować?
2019-03-26 15:16:27 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dariusz Łukasik: Odhacz "ukryte", bo taka data zawsze pojawia się przy fotkach ukrytych.
2019-03-26 17:53:13 (7 lat temu)
Przynajmniej 1872, kiedy to wybudowano linię w kierunku wschodnim.
2018-01-08 12:07:07 (8 lat temu)
andre13
 
do Marek Potocki: Poprawiłem.
2018-01-10 20:03:00 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Reklamy po bokach, jeszcze sprzed upaństwowienia całego handlu i wytwórczości, gdyby nie to że to biedny, zrujnowany, powojenny czas, można by pomyśleć że to czas prosperity, widać że jakby nie było to siła zdławione, szybko nie różnili byśmy się od innych krajów które tak jak i my dźwigały się po wojnie, np. RFN, gdzie półki sklepowe zapełniły się towarem już w 1949 roku, po sukcesie jakim było wprowadzenie DM.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2018-07-31 17:47:56 (7 lat temu)
grgrz
 
Wg przepisów budowlanych z marca 1903 wykonano plan ,w którym określono jakie typy zabudowy mogą być na określonym terenie. Ponad legendą jest zapewne szczegółowy opis jakie warunki muszą spełniać obiekty aby można je budować. Można to poączyć z tym .
2024-08-19 08:30:20 (rok temu)
Krzyś_
 
+4 głosów:4
Podmiana - wyższa jakość.
2025-08-12 14:14:33 (10 miesięcy temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Jeszcze z fortami!Jak budowano dworzec jeszcze były, dziś byłyby super atrakcją turystyczną, wyznaczają ten pierwszy Poznań od założenia, przez lokację przez kilka stuleci.
2019-02-03 09:50:37 (7 lat temu)
grgrz
 
10 lat wstecz dataJest Koenigstrasse a nie Wittingstrrasse (Libelta) jest Glacisweg , brak Kirbach Allee (Chopina).Park Goethego stworzono z ogrodu Fehlana w 1905r.
2024-08-19 09:52:07 (rok temu)
do grgrz: Poprawiłam na 1905.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-08-19 10:04:09 (rok temu)
matomi
 
+1 głosów:1
Gdzie jeździła linia 121?
2021-04-16 18:39:17 (5 lat temu)
Podmiejska linia autobusowa "121" kursowała z dworca Poznań - Główny do pętli "Luboń - Lasek".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka w numerze liniie - zabrakło "1".
2021-04-16 22:29:10 (5 lat temu)
matomi
 
do pozahoryzontem: Jesteś w stanie określić dzisiejsza lokalizację tej pętli?
2021-04-17 21:31:14 (5 lat temu)
matomi
 
+1 głosów:1
do pozahoryzontem: tu sobie poznajdywałem trochę planów.
2021-04-17 22:38:33 (5 lat temu)
pozahoryzontem
 
+2 głosów:2
Nie istniejąca już dziś pętla "Luboń - Lasek" znajdowała się nieco na południe od dzisiejszego przystanku o tej samej nazwie przy ul. Armii Poznań w Luboniu. Po przebudowie całego układu dróg i modernizacji linii kolejowej do Wrocławia (bezkolizyjny wiadukt), pętlę przesunięto na południe do wsi Łęczyca i nosi obecnie nazwę "Łęczyca - Dworcowa". Obecnie to trasa linii "603" pokrywa się częściowo z przebiegiem dawnej linii "121" (na odcinku AWF - Luboń / Lasek).
2021-04-18 23:29:46 (5 lat temu)
ylooC
 
Super plan!
2021-12-07 21:20:52 (4 lata temu)
21 Dyskusji (ostatnia 10 miesięcy temu)
Słupca i okolice- mapa wyd. Wojskowy Instytut Geograficzny, Warszawa 1935r.Do 1914r. (linia przed Słupcą , Jezioro Powidz - Wilczyn) pas graniczny między "Ko...
Dolny Śląsk, południowa Wielkopolska. Mapa z niemieckiego atlasu samochodowego: Der Große CONTI ATLAS für Kraftfahrer, 18. Auflage, skala 1:500 000.
1836
-
1900
1836
-
1905
1902
-
1926
1919
-
1932
1919
-
1932
1930
-
1935
1930
-
1936
1936
-
1938
1938
-
1940
1939
-
1940
Mapy i plany - wielkopolskie - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet