| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Mały Jaworowy 947 n.p.m.

Widoki z Małego Jaworowego

OBIEKTY - Mały Jaworowy 947 n.p.m.
Obiekty w okolicy
Schronisko górskie "Jaworowy"
46
m
Trzyniec (Třinec)
Maszt telekomunikacyjny
88
m
Pensjonat Waltera Schroedera
606
m
Trzyniec (Třinec)
Guty 153
1486
m
Trzyniec (Třinec)
Oldrzychowice 392
1589
m
Trzyniec (Třinec)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Mały Jaworowy 947 n.p.m.

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Prawdopodobnie strona czeska, nie wiem czy istnieje, znalazłem coś takiego:
2018-01-29 18:03:11 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Wkońcu trzeba coś z Zaolziem zrobić. Sa na fotopolsce Wschodnie kresy, nawed nowe zdjiecia.Wiec nierozumiem dla czego niema Zaolzia do tej pory....Dla miejscowych rodaków to chyba ma znaczenie, kturego sie cieźko tlumaczy, ale ja ich rozumiem. Czy to naprawde aź taky problem...
2018-01-30 09:26:59 (8 lat temu)
augiasz
 
+2 głosów:2
Utworzyłem tymczasowy dział "Zaolzie" do umieszczania takich zdjęć do czasu powstania na fotokresach
2018-01-31 07:54:45 (8 lat temu)
vigo
 
+2 głosów:2
Już widzę te tytuły: " Fotopolska zajęła Zaolzie ! "...
2018-01-31 11:31:19 (8 lat temu)
fantom
 
do chrzan233 : Budynek istnieje. Znajduje się w Czechach na szczycie Jaworowego Wierchu i z Ustroniem nie ma nic wspólnego
2018-01-29 18:25:35 (8 lat temu)
augiasz
 
do chrzan233 : Tak, to schronisko na Jaworowym koło Trzyńca na Zaolziu. Nie wiem tylko w jakim celu wygenerowałeś obiekt "Schronisko Jaworowy" w Ustroniu?
2018-01-29 18:30:42 (8 lat temu)
do fantom: Usuwamy, czy ma zostać?
2018-01-29 18:28:44 (8 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Jeśli mamy w końcu robić to Zaolzie to powinno zostać.
2018-01-29 18:31:24 (8 lat temu)
do augiasz: Mój błąd.
2018-01-29 18:31:25 (8 lat temu)
do chrzan233 : Oddaję wyroczni, po ewentualnym powrocie z zaświatów proszę o posprzątanie obiektu do poprawnej formy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-01-29 18:37:41 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: W fotokresach wygenerować Zaolzie a potem pow. cieszyński zachodni i frysztacki i po kłopocie. Materiału jest sporo. Cieszyna nie ruszać, bo już jest opracowany, ewentualnie jako link.
2018-01-30 10:46:22 (8 lat temu)
do augiasz: Wolal bym jak by sie tego ktoś inny ta to wziol. Nie mam odwagy ruśacz w editorze takych rzeczy, z powodu.."niezrecznośczi" mojej glówy i niejestem pewien czy wogule mam na takie rzeczy uprawnienie. Fotopolska niejest mojym portalem, jestem tylko "gośczem" i za ten problem sie chyba kto inny powinienen zabracz. Ale coś jest z Zaolziem nie tak, bo nieraz tu juź byla diskusia na ten temat i do tej pory nadal jest pustka na mapie fotopolski. I nam tu za ten czas zniknely cale wiosky i miejscowośczi....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka :-)
2018-01-30 11:59:28 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Ty i ja nie mamy nawet takich uprawnień, więc zrobić to musiałaby administracja.
2018-01-30 13:33:51 (8 lat temu)
do augiasz: To mi ulźylo..:-)
2018-01-30 13:40:36 (8 lat temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
do vetinari: Wczoraj wpadła mi w ręce dość ciekawa widokówka z okolic obwarowań Stachelbergu, jesteś zainteresowany, to podeślę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litera
2018-01-30 15:17:06 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Dziekuje..i swoja droga..ciekawe nagrania z naszych terenów. Kolega ma dobry gust i sporo wiadomośczi na ten temat..bede mial co ogladacz po dlugie zimowe wieczory...:-)
2018-01-30 16:49:51 (8 lat temu)
do vetinari: Nie ma sprawy, jak odnajdę, to resztę podeślę.
2018-01-30 17:12:04 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do augiasz: Jeżeli Zaolzie może być w domenie fotokresy.pl (zaolzie.fotokresy.pl) to możemy bardzo szybko to załatwić - myślałem że będzie potrzebna osobna domena.
2018-01-31 09:28:22 (8 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Skądże - to takie nasze "kresy południowe".
2018-01-31 10:36:38 (8 lat temu)
do augiasz: A czy tam był jakiś powiat / region? Coś w rodzaju województwa?
2018-01-31 10:57:18 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie wiem czy to wystarczy

Ale napewno dziekuje za chlopaków z Cieszyna...
2018-01-31 11:08:13 (8 lat temu)
augiasz
 
do Neo[EZN]: Dwa powiaty: cieszyński zachodni i frydecki i w zasadzie tyle.
2018-01-31 12:56:20 (8 lat temu)
augiasz
 
do Neo[EZN]: A województwo śląskie oczywiście
2018-01-31 12:57:58 (8 lat temu)
augiasz
 
do Neo[EZN]: Na razie nie mogę dodać miejscowości - wyskakuje błąd "You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' 0)' at line 1INSERT INTO miasta"
2018-01-31 13:06:28 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: No to trzeba odszukać moje rodzinne fotki z Zaolzia z 1938 r., które wyleciały z Fotopolski w 2011 r. ;-)
2018-01-31 11:12:23 (8 lat temu)
do ZPKSoft: No...trzeba...:-)
2018-01-31 11:13:34 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Liczę na Twoją pomoc, bo ja kompletnie nie znam tych terenów. Kiedy usuwali te zdjęcia to była konkretna argumentacja co i gdzie ale tych komentarzy też już nie ma :(
2018-01-31 11:16:41 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Jakoś sobie razem damy rade, zreśta, niebedzie do tego sam...Zobaczyme jak wieky obszar zajmie nowy teren przylaczany do fotopolski....
2018-01-31 11:23:45 (8 lat temu)
augiasz
 
do ZPKSoft: Viribus unitis :)
2018-01-31 12:57:12 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: On jest przyłączany do FotoKresów nie FotoPolski.
2018-01-31 12:59:19 (8 lat temu)
fantom
 
+4 głosów:4
do vigo: A skończy się Fotopolską od morza do morza.... Zobaczycie. Jak nie Wy to Wasze wnuki.
2018-01-31 11:59:56 (8 lat temu)
do vigo: No, teraz maja naszi dzienikarze inna robote, ciagle komentuja sobotnie wybory prezidentskie, i zwlaścza prrubuja ciagle zrozumieś i podsumowacz dlaczego nie wygral ten, i dla czego wygral onen...jak zwykle, powaźne rzeczy ich nieinteresuja :-)
2018-01-31 17:01:15 (8 lat temu)
do fantom: To chyba że uwzględnimy na portalu granice Polski z czasów Kazimierza Jagiellończyka, to i z obecnej Mołdawii zdjęcia można by wrzucać;)
2018-01-31 12:02:31 (8 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: - plan na przyszłość.
2018-01-31 12:09:59 (8 lat temu)
augiasz
 
do augiasz: P.S. Proponuję wpisać jako województwo "śląskie (Zaolzie)"
2018-01-31 13:01:41 (8 lat temu)
do augiasz: Dobrze że mamy przedstawiciela Republiki Czeskiej na portalu, bo wyraźnie Augiaszu zmieniasz status quo w Europie po 1945 roku, co prawda jest ona demontowana już od 1995 roku, tj. od momentu kiedy przestały obowiązywać umowy Poczdamskie, o czym mało kto wie, ...nawiasem mówiąc, komentarz ma charakter żartobliwy....
2018-01-31 13:28:06 (8 lat temu)
augiasz
 
do Dariusz Łukasik: Jest portal FotoKresy, więc należy go wykorzystać, szczególnie, że materiału jest sporo.
2018-01-31 13:38:28 (8 lat temu)
do augiasz: Dobra, moźe glupie pitanie, ale jaka jest róźnica miedzi fotopolska i fotokresami ?
2018-01-31 16:59:02 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Niektórych jak widać drażni to, że Zaolzie może znaleźć się w FotoPolsce
2018-01-31 17:12:40 (8 lat temu)
do augiasz: To byl źart...nic wiecej nic mniej.....:-) Po czeskiej stronie o fotopolska prawie nic niewiadomo...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka :-)
2018-01-31 17:46:06 (8 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Nie miałem oczywiście Ciebie na myśli :)
2018-01-31 18:00:30 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do augiasz: A kogo? mnie?Region jak każdy inny.
2018-01-31 18:03:04 (8 lat temu)
Stenek
 
To domek pokazany tutaj:
Nie wiem, może w nim mają siedzibę jakieś górskie służby?
2019-12-30 21:19:57 (6 lat temu)
Tomiko
 
Dokładniej- paralotniarz.
2022-06-23 23:22:03 (4 lata temu)
czesil
 
Jaki to ma związek z obiektem schroniska?
2020-01-25 18:57:51 (6 lat temu)
czesil
 
Tylko czemu to zdjęcie jest podpięte pod schronisko?
2020-01-25 18:56:47 (6 lat temu)
czesil
 
To jest widok ze schroniska?
2020-01-25 19:00:24 (6 lat temu)
czesil
 
Co to jest "Widoky"?
2020-02-10 17:54:44 (6 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
ten widok każdy z Was może sobie zobaczyć kiedy tylko chce, korzystając z całodobowej kamerki internetowej na Jaworowym
2020-01-24 23:58:20 (6 lat temu)
Dana
 
Najdalej do 1910.
2020-11-17 12:57:29 (5 lat temu)
ylooC
 
do Dana : Skorygowane
2020-11-17 18:20:47 (5 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Zdjęcie już po rozbudowie budynku ca. 1915-16
2022-05-06 14:05:26 (4 lata temu)
do Dana : Dziękuję za uwage, poprawiam datowanie ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czaski bład
2022-05-09 16:28:40 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Mały Jaworowy 947 n.p.m. - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet