starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Panowie z Cieszyna, napiszcie co tam takiego ciekawego zobaczyli ci ludzie w 1938 roku. Niemców?
2017-04-25 21:59:13 (9 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do fantom: Jeźeli to 1938 r. i wedlók ubrań sadze na wrześeń..to chyba reakcija obywatel Cieszyna na mobilizacije Czechoslowackiej Armii podczas kryzysu we sprawie Krajów Sudeckich


W 1938 r. niebylo jeścze Niemców(tz. anektowania) w Těšíně..dopiero za rok przyjechali z propozicija "Lebensraum" do Polski..
Ale to jest tylko moje zdanie---
2017-04-26 08:50:38 (9 lat temu)
do cracusiac: Raczej nie..widacz na zdjieciach źe wtedy byla kiepska pogoda...
2017-04-26 09:03:56 (9 lat temu)
czesil
 
do fantom: Zdjęcie zostało zrobione najprawdopodobniej parę godzin przed przybyciem delegacji wojskowych. Na moście są widoczne zapory, które lepiej widać na tym zdjęciu.
2017-04-26 20:41:17 (9 lat temu)
fantom
Na stronie od 2012 maj
14 lat 1 miesiąc 4 dni
Dodane: 25 kwietnia 2017, godz. 15:07:52
Źródło: Gettyimages
Rozmiar: 1100px x 784px
11 pobrań
2038 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia fantom
Obiekty widoczne na zdjęciu
Wydarzenia historyczne
więcej zdjęć (6)
ul. Zamkowa
więcej zdjęć (1981)
Dawniej: Schlossgasse