|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 6
7 października 2017 , Rondo na zbiegu ulic Luboszyckiej i Chabrów prawie gotowe do oddania do użytku.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 7 października 2017, godz. 18:23:01 Autor zdjęcia: Desperado Rozmiar: 1700px x 1130px Aparat: NIKON D3200 1 / 160sƒ / 6.3ISO 10038mm
1 pobranie 1039 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Desperado Obiekty widoczne na zdjęciu Chabrów 67-69 więcej zdjęć (2) Budowa ronda im. Antosia Petrykiewicza więcej zdjęć (3) Zbudowano: 2017 ul. Chabrów więcej zdjęć (313) Dawniej: Kornblumen Weg ro. Petrykiewicza Antosia więcej zdjęć (5) Rada Miasta Opola uchwałą nr LXII/1179/18 z dnia 24 maja 2018 r. nadała placowi publicznemu zlokalizowanemu w Opolu na skrzyżowaniu dróg publicznych Chabrów i Luboszyckiej nazwę: „Rondo im. Antosia Petrykiewicza”. |