starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 25 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
ZPKSoft
+3 głosów:3
Fotopiesek :)))
2018-05-27 20:52:51 (8 lat temu)
piotr brzezina
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Członek rodziny "vetinarego" ( bardzo przyjazny piesek) . Sławek namawia go żeby się obrócił
2018-05-27 21:00:49 (8 lat temu)
czesil
 
+2 głosów:2
Fajna kompozycja i cierpliwe wyczekiwanie Sławka.
2018-05-27 22:28:59 (8 lat temu)
Ewqa100
+1 głosów:1
Zawsze trzeba mieć coś, jakiś smakołyk, żeby przekupić pieska :)
2018-05-28 04:57:33 (8 lat temu)
vetinari
+5 głosów:5
do Ewqa100: Sally jest latfo przekupić, nie trzeba smakolika. Jej wystarczy tylko poglaskanie. Ale z pozowaniem jest naprawde problem. Poprostu jest bardzo wstydliwa.
2018-05-28 07:04:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do vetinari: Jak kobita, musi najpierw iść do fryzjera, potem zrobić makijaż ...bo do zdjęcia trzeba się przygotować ;-)
2018-05-28 10:39:49 (8 lat temu)
vetinari
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Chociaź sie to niewydaje, to sally laśnie z powodu zlotu bylaw poniedzialek w salonie...pedikura, strzyźenie , ondulacjia...ale jak to Sally 5 min. po wyjśczu..powrucila do swojego "normalnego" stanu...☺
2018-05-28 10:51:40 (8 lat temu)
do vetinari: A co chcieli z niej zrobić pudla ? ;-)
2018-05-28 10:53:49 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Nie..poprostu...z Sally co miesiac trzeba jakoś wydostacz 2-3 kg wlosów...
2018-05-28 10:56:08 (8 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-28 11:45:55 (8 lat temu)
mar
+2 głosów:2
do Tommy tricker: Gwiazda przed sesją zdjęciową powinna odpocząć w swojej garderobie :)
2018-05-28 11:47:53 (8 lat temu)
do Tommy tricker: Problem jest w tym, źe Sally jest poprostu Sally...nie ma wiecej cierpliwego psa, ale ja sam do tej pory jej porzadnego zdjiecia niezrobilem. mojim zdaniem, zwierzeta odbieraja obiektiw jako..wielkie oko, i niekturym sie poprostu niepodoba.
2018-05-28 16:40:03 (8 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-28 19:01:24 (8 lat temu)
s_mile
+5 głosów:5
Namawiał, namawiał i namówił. Cierpliwość popłaca:
2018-05-29 22:58:53 (8 lat temu)
4elza
+1 głosów:1
Super!
2019-12-05 07:50:27 (6 lat temu)
Dana
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Piotrze, czy możesz to przypisać dodatkowo do konkretnego cmentarza?
2024-02-28 08:29:33 (2 lata temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Dana : Poprawione ☺
2024-02-28 08:43:54 (2 lata temu)
do vetinari: Z tyłu jest Czesil, Sławek leży , stoi wiemy kto , czteronożny wiemy, a kto stoi z lewej ?
2024-02-28 09:48:44 (2 lata temu)
vetinari
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Rafal Chmielowiec....
2024-02-28 09:50:22 (2 lata temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 17 dni
Dodane: 27 maja 2018, godz. 19:10:00
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Rozmiar: 1700px x 892px
Licencja: CC-BY-NC 3.0
Aparat: NIKON D5300
1 / 200sƒ / 8ISO 40070mm
2 pobrania
1653 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)
Stary cmentarz ewangelicki
więcej zdjęć (8)
Zbudowano: 1782-1783
Kościół ewangelicki w Ligotce Kameralnej – jeden z luterańskich kościołów tolerancji, wybudowanych na Śląsku Cieszyńskim w Ligotce Kameralnej pod koniec XVIII w. Kamień węgielny pod budowę oryginalnego jak na swe czasy domu modlitwy położono 1 maja 1782 r. Dom modlitwy był budowany w latach 1782–1783 w klasycznym stylu. W architekturze budowli można dostrzec wpływy Kościoła Jezusowego w Cieszynie, a także pewne elementy stylu rokoko. Ozdoby rzeźbiarskie ołtarza i kazalnicy pochodzą spod dłuta rzeźbiarzy z rodziny Pracker mającej swój warsztat w Cieszynie. W XIX w. wybudowano wewnątrz kościoła galerie, najpierw po zachodniej, a następnie po wschodniej stronie. W 1852 r. kościół uzyskał wieżę, nadało to mu obecny kształt. W 1937 r. kościół zelektryfikowano. W latach 2007–2008 nałożono nowy tynk. Obok kościoła znajduje się cmentarz z kamiennymi nagrobkami m.in. Jana Bogumiła Tschammera z Iskrzyczyna i jego żony z XIX w., pastorów (np. J. Heczka), kuratorów ewangelickich (np. A. Walacha) oraz miejscowych nauczycieli. Źródło: Autorzy: Licencja: [ CC-BY-SA 3.0]