| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

2018.05.27-28 IX spotkanie fotopolan w Ligotce Kameralnej

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1819następna
mar
 
Czyja ta śliczność?
2011-05-31 22:02:16 (15 lat temu)
pawulon
 
Ooo, Pako ;))
2011-05-31 22:04:52 (15 lat temu)
do mar: Pako de Zofija:) Sympatyczny i bardzo rączy - ćwiczy goniąc sarny po polach.
2011-05-31 22:04:59 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta B.: Pakosław Pakulski czyli dla swoich Pako. Jak dziś wrociliśmy o 22 to też oblatywał swoje rewiry leśne :)
2011-05-31 23:06:24 (15 lat temu)
elmis
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Fajny,to jest nas teraz dwa Józki,to podobno po hiszpańsku Pako.
2015-02-11 22:40:10 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do elmis: Paco to hiszpański Franek :) Czyli mamy po jednym Franku ;)))
2015-02-12 11:36:11 (11 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Piesek cudny, a serniczek (chyba) też nieźle wygląda;-)
2020-05-29 16:04:28 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do 4elza: Piesek to już starowinka, na fotce miał 3,5 roku.
2020-05-29 19:10:41 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
fotopolanie w akcii :-)
2015-06-03 07:08:21 (11 lat temu)
Ech..............
2015-06-03 09:48:34 (11 lat temu)
yani
 

:)
2022-08-14 18:39:05 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Fotopiesek :)))
2018-05-27 20:52:51 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Członek rodziny "vetinarego" ( bardzo przyjazny piesek) . Sławek namawia go żeby się obrócił
2018-05-27 21:00:49 (8 lat temu)
czesil
 
+2 głosów:2
Fajna kompozycja i cierpliwe wyczekiwanie Sławka.
2018-05-27 22:28:59 (8 lat temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
Zawsze trzeba mieć coś, jakiś smakołyk, żeby przekupić pieska :)
2018-05-28 04:57:33 (8 lat temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do Ewqa100: Sally jest latfo przekupić, nie trzeba smakolika. Jej wystarczy tylko poglaskanie. Ale z pozowaniem jest naprawde problem. Poprostu jest bardzo wstydliwa.
2018-05-28 07:04:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jak kobita, musi najpierw iść do fryzjera, potem zrobić makijaż ...bo do zdjęcia trzeba się przygotować ;-)
2018-05-28 10:39:49 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Chociaź sie to niewydaje, to sally laśnie z powodu zlotu bylaw poniedzialek w salonie...pedikura, strzyźenie , ondulacjia...ale jak to Sally 5 min. po wyjśczu..powrucila do swojego "normalnego" stanu...☺
2018-05-28 10:51:40 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: A co chcieli z niej zrobić pudla ? ;-)
2018-05-28 10:53:49 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Nie..poprostu...z Sally co miesiac trzeba jakoś wydostacz 2-3 kg wlosów...
2018-05-28 10:56:08 (8 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-28 11:45:55 (8 lat temu)
mar
 
+2 głosów:2
do Tommy tricker: Gwiazda przed sesją zdjęciową powinna odpocząć w swojej garderobie :)
2018-05-28 11:47:53 (8 lat temu)
do Tommy tricker: Problem jest w tym, źe Sally jest poprostu Sally...nie ma wiecej cierpliwego psa, ale ja sam do tej pory jej porzadnego zdjiecia niezrobilem. mojim zdaniem, zwierzeta odbieraja obiektiw jako..wielkie oko, i niekturym sie poprostu niepodoba.
2018-05-28 16:40:03 (8 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-28 19:01:24 (8 lat temu)
s_mile
 
+5 głosów:5
Namawiał, namawiał i namówił. Cierpliwość popłaca:
2018-05-29 22:58:53 (8 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Super!
2019-12-05 07:50:27 (6 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Piotrze, czy możesz to przypisać dodatkowo do konkretnego cmentarza?
2024-02-28 08:29:33 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Dana : Poprawione ☺
2024-02-28 08:43:54 (2 lata temu)
do vetinari: Z tyłu jest Czesil, Sławek leży , stoi wiemy kto , czteronożny wiemy, a kto stoi z lewej ?
2024-02-28 09:48:44 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Rafal Chmielowiec....
2024-02-28 09:50:22 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
A może ktoś przedstawi całą drużynę.
2018-05-28 20:56:21 (8 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja też uprzejmie poproszę o "przypisanie" :-)
2018-05-28 21:18:31 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
Od góry lewa strona - Bronisław Miech, Sławek (s_mile*), vetinari - trochę niżej od lewej - Czesil, Eugeniusz S, vstrone, Urszula, żona Bronisława, Edyta, żona Sławka - trochę niżej od lewej, Aapszik-Alicija, starsza córka deriusza, Irena z muzeum w Cieszynie, piotr brzezina, Dorota, żona deriusza, deriusz z młodszą córką Ulka,. Brakuje Izki żony vetinarego i Rafała Chmielowca robiącego zdjęcie. Jeżeli coś przekręciłem proszę o informację.
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: uzupelnienie :-)
2018-05-28 21:22:40 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Dzięki.
2018-05-28 21:26:36 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Dzięki.
2018-05-28 21:41:15 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Dodalem imiona dziewczyn widocznych na zdjieciu, i dziekuje za przedstawienie grupy ☺
2018-05-29 07:03:42 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+4 głosów:4
do vetinari: Dziękuje za spotkanie i wypoczynek Pozdrawiam Wszystkich.
2018-05-29 10:27:26 (8 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
Żałuję że nie mogłem tam z Wami być
2018-05-29 12:10:48 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Pomuchelskopp: Nie Ty jeden :(
2018-05-29 12:16:41 (8 lat temu)
do Pomuchelskopp: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-29 13:17:53 (8 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak chcieliśmy się z Wami zobaczyć!
2018-05-29 14:19:25 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Może następnym razem będzie ku temu okazja :-)
2018-05-29 14:31:43 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Kiedy?
2018-05-29 15:37:41 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
do ZPKSoft: Chyba na 10-lecie, ja już jestem przygotowany.
2018-05-29 15:39:47 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina : To już tankuj siedź w aucie i czekaj na start.
2018-05-29 15:46:24 (8 lat temu)
paulus60
 
+3 głosów:3
Nawet nie wiecie, jak żałuję, że mnie na tym spotkaniu nie było ): . Niestety, nie mogłem. Na następnym postaram się być na pewno, choć to w Ligotce chyba było wyjątkowe. :)
2018-06-08 17:06:40 (8 lat temu)
do paulus60: Trzymam Cie za slowo, nastepne spotkanie jest chyba Jastarni na pomorzu, nawed niewiem gzie to jest.
2018-06-08 18:16:49 (8 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do vetinari: Oby nie było wtedy finału Ligi Mistrzów.
2018-06-08 19:23:15 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-06-13 09:07:48 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-02-09 12:11:48 (4 lata temu)
do Tommy tricker: Zapraszamy, przez tą "19" wszystko się posypało, ale mamy nadzieję że wszystko się zmieni na dobre.
2022-02-09 12:25:39 (4 lata temu)
Jacy
 
do piotr brzezina : Ooo... To takie rzeczy też się dzieją?
2022-02-09 14:21:04 (4 lata temu)
do Jacy: Też zapraszamy.:-)
2022-02-09 14:34:00 (4 lata temu)
vetinari
 
+6 głosów:6
Dziekuje za to zdjiecie, wreścze jest widacz ulubiona poze naszej Sally...biedny uchodzca z Afryky niejadlam juź 2 tygodnie..i nik mnie dziśaj niepoglaskal :-)
2018-05-28 17:06:43 (8 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do vetinari: No, właśnie! Gdzie jest lód dla Sally???
2018-05-28 18:20:52 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do Rafał Chmielowiec: Sally patrzyła błagalnym wzrokiem i się oblizywała.
2018-05-28 18:22:11 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
:-)))
2018-05-28 22:11:50 (8 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
No właśnie! To jest jawna niesprawiedliwość społeczna, wszyscy się zażerają, a biedny pies musi się zadowolić oblizywaniem. Mam nadzieję, że naprawiłeś to niedopatrzenie?
2019-11-29 07:25:49 (6 lat temu)
Można prosić o prezentacje who is who ?
2019-11-29 07:58:08 (6 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Aleź oczywiście, glodna mina to jest Sally ☺, no i od prawej strony, Edytka, źona Slawka Smilewskiego (s-mile) trzecie od prawej Dorotka z córkami Ulka i Alicia, rodzinne skarby Darka Eggierta (deriuszh) który wlaśnie stoji przy Dorotce, i zaslonienyt Eugenisz Slowik. Tu jest cala gromadka lepiej widać

2019-11-29 10:32:07 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do 4elza: Sally jest cwaniara, takka mina juź ma wytresowanych wszystkych ludzi naokolo i juź wie co gzie dostanie za smakolik i gdzie ja poglaskaja...
2019-11-29 10:34:00 (6 lat temu)
antypuszka©
 
+10 głosów:10
Fotopiesek.
2018-05-29 23:41:04 (8 lat temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
Slawku bardzo dziekuje. Przepiekne zdjiecie, tylko jedna mala uwaga..Sally jest rodowita polska panna..mamy ja z schroniska w cieszynie. Ale dosić szypko sie nauczila po czesku :-)
2018-05-30 06:58:54 (8 lat temu)
cm
 
+3 głosów:3
Wyjątkowo fotogeniczna bestyja ;)
2018-05-30 16:04:24 (8 lat temu)
czesil
 
+4 głosów:4
Piękny portret!
2018-05-30 20:49:51 (8 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Śliczny :)
2018-10-09 07:57:24 (7 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Śliczny :) W pierwszej chwili myslałam,że nazywa się Ligotka Kameralna ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-10-09 07:57:25 (7 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do da signa: Jak sie obudzi...(cca 5-10 min. bo to jej pora na drugy poranny spacerek) to jej powiem, zawsie ma z tego radoche. Jest bardzo skromna i cicha...Tak jak ja...☺☺☺
2018-10-09 08:05:03 (7 lat temu)
do vetinari: No, idac parkiem opowiadalem mojej Sally źe mieszka w Warszawie taka fajna fotopolanka ktura ma na imie Danusia i źe ja pochwalila jakia jest piekna.. i tu nagle nam przebigla przez chodnik wewiurka...i bylo po diskusiji i śladach tresowania....☺☺☺
2018-10-09 10:31:15 (7 lat temu)
do vetinari: Mam nadzieję,że Sally nie wskoczyła na drzewo za wiewiórką ;-)
2018-10-09 10:44:57 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: No....troche ma zacieźka du.....tylek....i powiedzme sobie śczerze, Sally zaościedza szybkymy ruchami jak by ich musiala kupowacz w Pewexie. Poprostu jest leniem...Ale wiewiórka to co innego, latala naokolo tego drzewa jak zwariowana, probowala sie wydrapacz...i potem jej chyba doślo źe juź niejest ścieniakiem i trzeba sie zachowiwacz dostojnie...☺☺☺
2018-10-09 10:48:28 (7 lat temu)
do vetinari: Instynkt mysliwski się w niej odezwał , ale potem przypomniala sobie,że w domu czeka sucha karma, która nigdzie nie ucieka :-)
2018-10-09 10:51:37 (7 lat temu)
4elza
 
do vetinari: Super, dzięki:-) Bardzo udany portrecik, przesympatyczne zwierzątko, niech Was cieszy jak najdłużej:-)))
2019-11-28 07:21:38 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
FotoSally :-)
2018-07-08 12:06:48 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Tu też przydałby się pełniejszy opis lub przypisanie zdjęcia.
2018-08-08 21:53:11 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Kaplica przydroźna w Gnojniku, zaeditowalem i dodalem obiekt.
2018-08-09 08:12:24 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki za działanie w obu przypadkach, tego brakowało.
2018-08-09 09:25:22 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Jednacze sa to tereny które znam, i przy obecnym stanie i problemach z dodawaniem obiektów..raczej zaeditowalem...
2018-08-09 11:00:56 (7 lat temu)
Bronisław Miech
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję bardzo.
2018-08-09 19:00:04 (7 lat temu)
do Bronisław Miech: Nie ma za co...☺☺☺
2018-08-10 06:51:38 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Co Rafał foci ?
2018-08-08 21:52:12 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Zaeditowalem, jest tam widoczny (ocziwiście oprócz Rafala) palac w Gnojniku.
2018-08-09 07:07:42 (7 lat temu)
Bronisław Miech
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dziękuję bardzo.
2018-08-09 19:00:40 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
" Piekny co ?"
"Eee, co tam piaskowec..nie ma jak to drewno..."
2018-09-11 17:42:35 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do vetinari: Oni szukają swojego cienia.
2018-09-11 18:12:02 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Znajac Slawka i jego pasjie drewnianych kościolów.... myśle źe moja wersija diskusiji jest wieej prawdopodobna ☺☺☺
2018-09-11 19:55:17 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do vetinari: Szukanie swojego cienia to nie pasja tylko odstresowanie.
2018-09-11 20:03:46 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Aha.....:-)
2018-09-11 20:08:22 (7 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do vetinari: Ale ześ nos chycioł jak my tam coś beblomy.
2018-09-12 09:47:20 (7 lat temu)
do Eugeniusz S.: ☺☺☺
2018-09-12 12:58:53 (7 lat temu)
czesil
 
Proszę usunąć opis obiektu, który jest mojego autorstwa.
2020-02-29 23:51:38 (6 lat temu)
184 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
IX Spotkanie fotopolan w Ligotce Kameralnej: 26-27 maja 2018 r. W kamieniołomie. "Od góry lewa strona - Bronisław Miech, Sławek (s_mile*), vetinari - trochę...
Trzeba powiedzieć, źe Slawek jest bardzo odwaźny, albo tak wierzy Edytce i jej umietnośczi lucznictwowe. Ja bym taka odwage niemial. Swoja droga, rozwalona p...
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet